>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Odział stacjonarny... Porażka

O 0

oski121

Użytkownik
Cześć, nie wiedziałem gdzie napisać ten temat więc wybrałem ten dział, chyba najbardziej odpowiedni... Wczoraj rozgrywane były mecze ligi mistrzów, oczywiście jak to zwykłem robić w dzień meczy przeszedłem się do Stsu, postawiłem ako :
Real - Malmoe +3.5 bramki
ManCity - Gladbach 1
Wolfsburg - ManU 1x
Sevilla - Juventus 1x
i...
numer zakładu 140 tj.
PSG - Shaktar
Patrzę po powrocie do domu a tu na kuponie 40 i co? Nieciecza - Ruch że wygra nieciecza... Parodia, po powrocie do punktu, i kłótni z panią, powiedziała mi że nie można tego już zmienić, a był to jej ewidentny błąd... Teraz tylko czekać do 19 grudnia i modlić się żeby nieciecza wygrała... Taka sytuacja, uważajcie jak robicie zakłady, może i zdażyło mi się pierwszy raz takie coś, ale wole was przed taką sytuacją przestrzec. Reasumując 200 zł wyrzuciłem w błoto, już lepiej jak bym to oddał na jakiś dom dziecka, a nie modlił się że nieciecza wygra...
 
wsparciests 167

wsparciests

Użytkownik
oski121 - przepraszamy Cię za zaistniałą sytuację. Nasza prośba - warto sprawdzić kupon zaraz po wydrukowaniu, wtedy nasz pracownik musi Ci wydrukować kupon z poprawnym typem.
Prosimy też wziąć pod uwagę, że Pani w naszym Punkcie wpisuje dziennie setki numerów. Pominięcie jednej cyfry to niestety błąd. Ale przypadkowy. Nie celowy. Zgłoszony przy stanowisku pracy, od razu zostanie naprawiony.
PS
Pozostaje nam kibicować, by Twój kupon wszedł mimo wszystko!
A nasz pracownik na pewno będzie zwracał baczniejszą uwagę przy wpisywaniu numerów.
pozdrawiamy
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
oski121, aby uniknąć takich sytuacji warto po prostu robić e-kupon i do kolektury zanosić jedynie wytworzony jego numer.
I trzymam kciuki za Niecieczę, bo pamiętam że w mojej karierze gracza u ziemniaków miałem 5 razy taką sytuację, ale aż 4 razy było to z korzyścią dla mnie gdy wchodziły te błędnie wpisane opcje meczowe lub zestawy drużyn.
P.s: a będąc przy błędach, to sam go zrobiłeś w tytule wątku ???? pisząc Odział
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
To i tak masz jeszcze szanse na jakąś kontre czy cokolwiek.
W ziemiakach na przestrzeniu 2-3 lat zagrałem ilość kuponów, którą mogę policzyć na palcach jednej ręki, ale ostatni kupon na jaki zagrałem to pamiętam, że wszystko wchodziło, został ostatni meczyk a ja sobie go śledzę na uczelni, w końcu mój gość wygrywa, idę wieczorem po zajęciach po kasę a tam sie okazuje, że też cyferki były przestawione i ostatniego meczu wgl nie było na moim kuponie. Była za to jakaś druga liga czeska/słowacka i jakiś under w meczu tydzień później. Nie weszło :]
a pech taki, że jak zawsze sprawdzałem poprawność kuponu, tak wtedy nie sprawdziłem
 
Do góry Bottom