>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Oferta powitalna w Expert

Z 0

zurrek

Użytkownik
Planuję przenieść swoją kasę z BAH do Experta. Mam 2 pytania.
1. Jak jest promocja &quot;Oferta powitalna w Expekt&quot; (expekt.com/pl/pagecontent.do?pageid=27788) to jak wpłacę 100zł, to mam +100%, czyli w sumie 200. Ale jak wpłacę 300zł, to będzie +100% ze stu złotych, czyli w sumie 400zł, czy mi tego nie naliczy?
2. Jeżeli chodzi o wykorzystanie bonusu, to jak to jest...
1.4 - By odebrać bonus, gracze muszą dokonać wpłaty na konto (szczegóły dotyczące minimalnych wpłat są dostępne na stronie promocji) i obrócić zdeponowaną sumą raz na zakładach o minimalnym kursie 2,00.
2.1- By wypłacić bonus, gracze muszą obrócić nim przynajmniej cztery razy na zakładach z minimalnym kursem 2,00
To raz czy 4? Bo już nie wiem... i dokładniej &quot;obrócić&quot; znaczy tym bonusem, czyli np postawić zakłady o łącznej stawce 100zł?
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Maksymalny bonus można otrzymać w wysokości 100zł. Wpłacając kwotę wyższa niż 100zł to i tak otrzymasz 100zł.
2. W celu aktywacji bonusu (aby się fizycznie na koncie pojawił) musisz zdeponowaną kwotą (np. 100zł) obrócić raz, po tym zabiegu bonus 100zł pojawi się na koncie.
Później, jak będziesz chciał bonus wypłacić musisz go przynajmniej 4 razy obrócić.
 
K 0

komar251

Użytkownik
Chciałbym spytać o jedną rzecz zanim ponownie wleję kaskę na expekta. Pierwsza wpłata była 40 zł , dostałem bonus po obrocie tą kwotą raz , doszło kolejne 40 zł .

Otrzymany bonus : 40 zł
Dotychcasowy obrót : 101 zł
Wymagany obrót : 160
Wciąż do obrócenia : 59 zł


I obecny stan konta wynosi 20 GROSZY . Chciałbym wiedzieć czy jeśli wleję kolejne 40 zł i powiedzmy skończę grę z kwotą 60 zł na koncie i zrobie sobie przerwe i gdy czas bonusu się skończy czy kasa z bonusu zostanie mi odciągnięta . Proszę o odpowiedź .
 
suiram1 0

suiram1

Użytkownik
Maksymalny bonus można otrzymać w wysokości 100zł. Wpłacając kwotę wyższa niż 100zł to i tak otrzymasz 100zł.
2. W celu aktywacji bonusu (aby się fizycznie na koncie pojawił) musisz zdeponowaną kwotą (np. 100zł) obrócić raz, po tym zabiegu bonus 100zł pojawi się na koncie.
Później, jak będziesz chciał bonus wypłacić musisz go przynajmniej 4 razy obrócić.
Mam pytanie. Czy te 100 zł, które wpłacę muszę obrócić jednorazowo kwotą 100 zł, czy mogę powiedzmy 5x20zł, aby bonus pojawił się na koncie i czy ten kurs 2 ma być na singla czy może być AKO ?
 
Do góry Bottom