>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Oficjalny Turniej FB - FIFA 09 - EDYCJA 1 - CAFE

mateuszm 1

mateuszm

Użytkownik
Czy mógłby ktoś napisać na szybkiego tutorial co ściągamy (program) i przez co się łączymy ? Jak to będę wiedział to jedziemy z meczami.
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
najlepiej to zrobić poprzez hamachi
ściągamy hamachi, zakładamy sobie sieć, dajemy nazwę sieci i hasło rywalowi, potem jeśli to my chcemy być gospodarzem i mamy lepsze łącze to on spisuje sobie nasze ip z hamachi, i wpisuje np. nasz nick i to ip w fifie &quot;gra wieloosobowa&quot; i umawiamy się o której zaczynamy, i wtedy gospodarz wciska w tej grze wieloosobowej &quot;połączenie bezpośrednie&quot; HOST a rywal w tym czasie wciska POłąCZ i gramy ????
 
bjalyy 110

bjalyy

Użytkownik
mam pytanie

czy w tym turnieju obowiazuja jakies zasady dot. samej gry ? cos w stylu ile czasu ma trwac polowa albo predkosc gry ? moim zdaniem powinno byc to z gory okreslone (dzis min 1szy raz gralem na najwyzszej predkosci i gladko przegralem z tego powodu)
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
nie przesadzaj.......

Endriu i Adi prosze o kontakt w ramach spotkania !!!
mam problemy techniczne z siecią, a konkretnie to odcięli mi neo i teraz mam zamiar podłączyć radiówkę, chodź na razie mam taką za darmo, ale nie mogę na tym jechać, dziś jak wrócę ze szkoły i będzie net to gramy, konkretnie to około 22 (technikum wieczorowe) :spokodfhgfh:
 
bourne500 0

bourne500

Użytkownik
Oddaje moje mecze walkowerem bo moja fifa nie działa niestety poprawnie.
Za kazdym razem po połaczeniu i pokazaniu sie boiska pisze polaczenie utracone,mimo zgodnosci wersji jezykowych, itp. Przeinstalowalem i nadal ten sam problem. Prosze wiec wpisac walkowery w moich meczach lub niech ktos wejdzie za mnie do turnieju. Pozdrawiam.
 
dark_1910 0

dark_1910

Użytkownik
dzisiaj wieczorem upływa termin meczów grupowych. Co w przypadku gdy w grupie C nie zostana rozegrane wszystkie mecze ? Obustronne walkowery ?
 
malolat-11536 1

malolat-11536

Użytkownik
Sorry wielkie, ale sam nie jestem w stanie tego turnieju ogarnąc... Szkola + Praca to juz dla mnie za duzo wiec jak by ktos mial czas i checi do prowadzenia turnieju dalej to prosze sie zlgaszac w tym temacie...

Jeszcze raz przepraszam :/
 
Do góry Bottom