>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ogólnie o zlocie

Status
Zamknięty.
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Panowie była też osoba z mieczem także lepiej nie zdradzać kto nią był , ale wrażenia są nie zapomniane..... ????
 
amaruti 89

amaruti

Użytkownik
Teraz to mi żal du.ę ściska, że nie pojechałem ,ale na następny zlot to nie ma bata muszę jechać ????
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Podryw w wykonaniu naszego MVP to była klasyka. Dał chłopak radę. ;)
Co do zakładów na kiełbaski, szło ładnie na tym zarobić. Niecałe 5 minut a over już &quot;siedział&quot; a raczej się trawił.
No i ta kąpiel na waleta o 1 w nocy. Bezcenne
Tutaj taka jedna fotka z widokiem na kąpielisko.


PS.
Spokojnie. Póki co nie jestem pewien czy się pojawię. Zapisałem się, dokonałem wpłaty ale czy przyjadę to się jeszcze okaże. Jak coś to nie gryzę... aha miecza świetlnego nie wezmę jak coś ;)
Nie musiałeś. Pomyśleliśmy za Ciebie ;)

Tylko się liczba nie zgadza bo powinna być 2. Tylko wiecie, ten rodzaj miecza jest już opatentowany. Wykorzystywanie go grozi surową karą. Jeden z uczestników zlotu przekonał się jak &quot;smakuje&quot; banowanie tym cudeńkiem.​
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Zlot ------&gt; Super :!: :!: :!:
Żałujcie ludziska.
Opis szczegółowy jest, więc nie będę nic dodawał ????
MVP mnie wykończył... Płakałem aż ????
Kąpiel o 1ej w nocy w rzece nago... Polecam ????
Miecz świetlny ✅ Łan tacz ban ???? , słynne cytaty zapodane w postach wcześniej, Expekt ---&gt; BEZCENNE :!:
Podsumowując, było dużo śmiechu, miłej zabawy, sympatycznej atmosfery (chyba, że się MVP zdenerwował ???? ), mnóstwo alkoholu i jedzenia ???? A co najważniejsze w końcu można było poznać świetne osoby ????
Dziękuje głównie Odrze (organizator), Expektowi i całej reszcie za ten I Oficjalny Zlot Forum.Bukmacherskie.Com :!:
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Co do zakładów na kiełbaski, szło ładnie na tym zarobić. Niecałe 5 minut a over już &quot;siedział&quot; a raczej się trawił.
Linia na Gusto na poziomie 5 była zdecydowanie zawyżona.
Tam siadał under 2.5 jak się nie mylę...
nikifor ???? za organizację grilla ????
Byłeś &quot;miszczem&quot; ceremonii ;)
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Linia na Gusto na poziomie 5 była zdecydowanie zawyżona.
Tam siadał under 2.5 jak się nie mylę...
nikifor ???? za organizację grilla ????
Byłeś &quot;miszczem&quot; ceremonii ;)
Bez przesady. Do mistrzostwa to jeszcze daleko. Chodziło mi o linię na Ciebie. Bo na Gusta to była &quot;ustaFFka&quot; (chyba tak to się pisze). Kto żył ze mną w zgodzie ten dostał info ode mnie z pierwszej ręki że po 2 kiełbaskach (kurs na LIVE na under 2.5 wynosił 13,00) dziwnym trafem reszta mu zniknie. No ale teraz czeka mnie wycieczka do Wrocławia na spowiedź ????
 
akarin 0

akarin

Forum VIP
Macie wódkę?

Chyba dojechałem do domu.

Galante zlot (nie banuj, plis ???? ). Wielskie dzięki dla Marcina za organizacje, ludziom z expektu (ładnie ich przywitałeś G. :wink: ). Ogólnie super.

Za rok też jade, najwyżej przełożę sesje na wrzesień.

Akarin Tobie to pomyślę, czy wyślę tę unikatową fotkę. Ale za drobną, dobrowolną opłatą na MB w wysokości 1000 zł mogę lepiej myśleć... ????
Na zlocie chyba inaczej ustaliliśmy cenę? ???? ale symbolicznego piątaka mogę Ci przesłać :wink:

Zabawa super. Tzn, super dopóki nie zjawił się Dobi z wódką. Wtedy zwiększyła sie grawitacja leTTko.

MVP miał mieć chyba range, nie?

Vodkomen tak samo :wink:

A tak w ogóle to reszta Modteamu musi się zjawić za rok, bo robię kolekcje zdjeć :wink:

Ps. Nikifor, jakoś dałem sobie radę na dworcu, ale tak jak mówiłeś, podeszło do mnie kilku żuli w stylu MVP i prosili o vodkę ????

edit: Vader, znalazłem galante temat o ktorym rozmawialiśmy :wink: ale aż tak dużo to tam nie napisałeś, wiekszość już wcześniej wiedziałem sam :wink:
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
W końcu dojechałem xD
Nie no Panowie generalnie to było bardzo godnie, zostałoby się jeszcze ze 2 dni :wink:
a tak poza tym to już wszystko powiedziane.
Vader cytaty cytatami, ale słuchanie tych rozmów o religii...bezcenne :pP
No i ode mnie też wielkie dzięki dla wszystkich uczestników, organizatorów i Expekta, za rok jeszcze większa impreza musi być
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
I słynny bieg pod prąd Pilicą,kto ostatni stawia browar.500m pod prąd ,zakwasy w promocji ,bezcenne...Właściwie kto przegrał -Simons,czy Ted ,który pobiegł na skróty?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Vader cytaty cytatami, ale słuchanie tych rozmów o religii...bezcenne :pP
To kolejny aspekt zlotu. Można spotkać ciekawych ludzi. Np. Łukasza z Anetą (ten... tego... no... całkiem całkiem :p ). I porozmawiać z nimi o historii Kościoła...
Można też porozmawiać o archeologii (wykopaliskach) z pracownikiem buka...
Można też nauczyć się skutecznego podrywu w wykonaniu naszego MVP.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
No Aneta galanta była, co by nie powiedzieć. Nie pogardziłbym :wink:
A historia Kościoła to chyba teraz moje nowe hobby :p
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
No Nikifor ładnie tam ogarniał ???? ???? Do Wrocławia zajrzeć możesz, zapraszam ;)
Jak sobie tak znowu wspominam to się non stop śmieje... Następny oficjalny zlot... za rok ???? Ale można zorganizować coś nieoficjalnego ???? Wakacje jescze długie ;)
 
P 0

pavlinho

Gość
To chociaż napiszcie jak ten podryw wyglądał tego waszego MVP kimkolwiek jest 8)
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Do Wrocławia zajrzeć możesz, zapraszam ;)
Teraz zaproszenia się sypią z każdej strony ;). Muszę kiedyś wpaść bo szczerze mówiąc we Wrocławiu jeszcze nie byłem. Niedługo powinno to się jednak zmienić ;)
To chociaż napiszcie jak ten podryw wyglądał tego waszego MVP kimkolwiek jest 8)
Plaża nad rzeką. 2 ładne dziewczyny opalają się w bikini. Początku podrywu nie widziałem bo byłem kecz końcówkę tak. Wychodzę z wody, patrzę a tam na MVP z żywcem w ręku zagaduje te dwie jakże piękne niewiasty (pani w białym naprawdę niczego sobie). Niestety panie były z innego miasta i musiały już uciekać. Jednak dzielny podrywacz nie dawał za wygraną. Na pożegnanie dał pani w białej koszulce buziaka w policzek zaś panią w zielonym ,po długich staraniach, pocałował jak na prawdziwego dżentelmena wypada w rękę.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Beniu a pamiętasz jak nie umiałeś się wysłowić i Dobi streszczał Twoją wypowiedź ???? ?Z resztą miałeś pogadać z nim przy flaszce o czymś, ale w końcu chyba nic z tego nie wyszło ;&gt; .
Do której tam zostaliście jeszcze ?
Aaa i bym zapomniał serdeczne pozdrowienia dla koleżanki, która nie dość, że była bardzo ładna to i wesoła i miła 8).
E: Niki w końcu umówiłeś się na film czy do kina ???? ?
 
akarin 0

akarin

Forum VIP
Wejder, zabrałeś skarpetki?

Weź tam zaglądnij na mój poprzedni post, bo masz tam info na temat galante fotek :wink:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom