>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Oglądać czy nie?!

radula 5,4K

radula

Użytkownik
Mam pytanie czy oglądacie mecze na które stawiacie?
A jeśli nie pokazują w tv to czy śledzicie wyniki na bieżąco na żywo?
Bo ja powiem szczerze że patrzę na wynik co chwilę jeśli oczywiście jestem w domu i dochodzę do wniosku że sie niepotrzebnie denerwuje bo czasami bramka pada pod koniec a ja się stresuje przez jakieś 75 minut a tak to wchodzę na koniec i jestem szczęśliwy albo nie;) teraz od kilku dni staram się wchodzić i sprawdzać wynik dopiero po jego zakończeniu.
Może i temat bez szału ale jestem jak Wy robicie...
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
No temat nie tylko bez szału, ale na dodatek zaraz zostanie zamknięty ;)
Masz tylko takie problemy... czy oglądać mecz czy nie, rób jak chcesz
 
krzysiultd 0

krzysiultd

Użytkownik
Kwestia podejścia, jeśli się stresujesz to daj sobie spokój, ja oglądam po to by się dowiedzieć czy miałem rację, gdy stawiałem ;) jak nie obejrzysz to się tego nie dowiesz, co do sprawdzania wyniku na livescorze to rzeczywiście nie ma większego sensu śledzenie wyniku co chwilę, ja sprawdzam zazwyczaj w połowie i pod koniec meczu.
Myślę, że to kwestia doświadczenia i jak ktoś stawia od kilku lat to już się tak nie stresuje, ja pamiętam jak kiedyś stawiałem &quot;czy obie drużyny strzelą&quot; i strzelał underdog na początku meczu, to była niezła nerwówka, ale potem dałem sobie spokój z takimi zakładami :cool:
Warto oglądać w celach edukacyjnych, ale nie po to, by paść na zawał
????????????
alkohol i każdy wynik przebolejesz :razz:
 
maciek1530 0

maciek1530

Użytkownik
Hehe, widzę, że po moim pytaniu w jednym z tematów, powstały kolejne na podobny temat. Ja jak mam czas, to oczywiście oglądam spotkania, które grałem, a jeżeli nie mam, to nie oglądam. Proste ???? Tak samo ze śledzeniem wyników. Myślę, że oglądając typowany mecz, możemy przeżyć większe emocje niż tak po prostu obejrzeć bez stawiania.
 
rifraf7 246

rifraf7

Użytkownik
Warto oglądać mecze, które się stawia, ale w kontekście kolejnych typów. Śledzenie samego livescora nic nie daje, no chyba, że chcemy kontrować na live.
 
strzala 377

strzala

Użytkownik
Przyznam szczerze ze ogladam mecze ktore postawilem, ogladam zreszta duzo meczy aby wciaz poglebiac moją wiedzę na temat zakładow sportowych.
Takie pytanie mam. Przyznam szczerze ze jestem na bukmaherke zly z jednego powodu, juz nie potrafie patrzec na mecz bez kuponu z większymi emocjami jak kiedys, za bajtla... Tez tak macie?
NP. mam kupon, dwa mecze o 16 i 20. Ten o 20 to np jakis szlagier ale ten o 16 nie wchodzi i juz wogole nie mam ochoty ogladac szpilu o 20, moze obejrze z nudow i zeeero emocji, powiem wiecej, &quot;kibicuje&quot; druzynie na ktora nie gralem ( postawilem ze przegra ) hehe ;d
pozdrawiam i zycze wygranych ;d
 
klammer 0

klammer

Użytkownik
wczoraj postawilem wszystko co mialem u jednego buka na niemcow przez 30 minut ogladania drugiej polowy o malo nie dostalem zawalu
to byl 1 i jedyny raz kiedy kibicowalem niemcom hehehe
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Oczywiście, że lepiej oglądać.

Przykładowo NBA i Derek Fisher. Jeżeli ktoś nie ogląda spotkań i bazuje na statach, to wg niego brak Fisha nie powinien być odczuwalny za bardzo dla Lakers, bo on statystyki ma dość średnie. Ale jak ktoś ogląda mecze, to wie, że Fish dużo wnosi do gry, zapewnia spokój, no i w kluczowych momentach potrafi sporo zdziałać.

Także, żeby umieć ocenić pewne rzeczy to trzeba oglądać zdarzenia sportowe, interesować się tym, bo matematyka i statystyka nie opiszą wszystkiego.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
ja tam lubie śledzić wyniki na żywo a nie sprawdzać po meczu jaki wynik. emocje związane z golem dla naszej drużyny w ostatniej minucie albo stratą tego gola - bezcenne ???? co do oglądania. Proste że warto oglądać. Zawsze to będzie miał własne argumenty nt danego zespołu a nie czytając 100 różnych opinii.
 
R 0

rafik89

Użytkownik
Różnie to bywa można oglądać i wiedzieć jak drużyna gra.A niestety kolejny mecz będzie słabszy i nasz poprzedni na nic się nie przyda.
 
Do góry Bottom