>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ogromna wygrana

koichi 0

koichi

Użytkownik
Witam,

Ostatnio udało mi się wygrać 120 tyś zł w kasynie betsafe64, pieniążki wypłaciłem na konto ecopayz (czekam na weryfikacje danych) teraz jak to zrobić, aby bank (ING) się nie dowalił? Robić od razu przelew przez trustly na konto bankowe czy bezpieczniej założyć kartę eco ?

Tak się zastanawiam skąd niby bank może wiedzieć skąd mam te pieniądze? zwłaszcza, że przelew byłby robiony przez pośrednika, ale jak to zgłoszą to boję się, że będę musiał udowodnić im skąd mam tyle pieniędzy.
 
maarcin14 688K

maarcin14

Użytkownik
Załóż kartę ecopayz , wypłacaj sobie w bankomacie , tak byłoby najrozsądniej :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Witam,

Ostatnio udało mi się wygrać 120 tyś zł w kasynie betsafe64, pieniążki wypłaciłem na konto ecopayz (czekam na weryfikacje danych) teraz jak to zrobić, aby bank (ING) się nie dowalił? Robić od razu przelew przez trustly na konto bankowe czy bezpieczniej założyć kartę eco ?

Tak się zastanawiam skąd niby bank może wiedzieć skąd mam te pieniądze? zwłaszcza, że przelew byłby robiony przez pośrednika, ale jak to zgłoszą to boję się, że będę musiał udowodnić im skąd mam tyle pieniędzy.
zanim zaczniesz sobie przelewac pieniadze na konto ing to dla wlasnego dobra sobie to przeczytaj

edit; ten bank tak robi, bo dostal kare i jest na cenzurowanym...

 
Otrzymane punkty reputacji: +134
komar2000 23,7K

komar2000

Użytkownik
Pozwolę się podpiąć pod temat, ponieważ również chciałbym zapytać o wypłatę pieniędzy.. Wczoraj zagrałem kupon, logując się w nocy na konto na saldzie widzę pieniądze, pomimo pełnej świadomości przegranego kuponu. Kupon rozliczony został na zielono, gdzie obstawiłem under 3,5 w meczu Leicester - ManU. Jak wiem, wczoraj mecz zakończył się wynikiem 4:2, stąd pytanie, wypłacać pieniądze nic się nie przejmować, obrócić u nich tą kwotą żeby związać im ręce, zgłościć sprawę do biura obsługi gracza, żeby zweryfikowali kupon i wygraną? Proszę doświadczonych graczy o rady, ponieważ kwota wygranej dla mnie jest spora. Pozdrawiam
 
successful 2M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Pozwolę się podpiąć pod temat, ponieważ również chciałbym zapytać o wypłatę pieniędzy.. Wczoraj zagrałem kupon, logując się w nocy na konto na saldzie widzę pieniądze, pomimo pełnej świadomości przegranego kuponu. Kupon rozliczony został na zielono, gdzie obstawiłem under 3,5 w meczu Leicester - ManU. Jak wiem, wczoraj mecz zakończył się wynikiem 4:2, stąd pytanie, wypłacać pieniądze nic się nie przejmować, obrócić u nich tą kwotą żeby związać im ręce, zgłościć sprawę do biura obsługi gracza, żeby zweryfikowali kupon i wygraną? Proszę doświadczonych graczy o rady, ponieważ kwota wygranej dla mnie jest spora. Pozdrawiam
Bukmacher ma prawo - po zauważeniu błędu - zrobić tak zwaną korektę. Jeśli będziesz miał wtedy pieniądz na saldzie, to po prostu Ci odejmą różnicę. Jeśli zaś na saldzie będzie pusto (bo np. przegrasz to co masz obecnie), może być tak że będziesz miał (po korekcie) saldo ujemne i wówczas otrzymasz pismo z prośbą o uregulowanie zaległości.

Najuczciwiej jest napisać do bukmachera że zauważyłeś błąd. Mniej uczciwie - ale w granicach mocno naciąganej przyzwoitości - "grać na zwłokę" i odczekać tydzień, dwa, może miesiąc, nie ruszając tych pieniędzy. Może nikt nie zauważy.
Ale nie radzę póki co grać tymi pieniędzmi bo w razie przegranej sam wiesz że to się może źle skończyć 🙂
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Do góry Bottom