>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ojciec gra, ja płace?

U 0

urlich

Użytkownik
Nie mam 18 lat, więc nie mogę grać u bukmacherów żądających skanów, chcę zagrać na ojca, jednak on nie ma konta w banku.
Jak można zrobić abym mógł zagrać u bukmachera nie przyjmującego płatności od osób 3cich (np betfair) na nazwisko mojego ojca?
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
Dzysas... a konta ojciec nie moze zalozyc? teraz mbank czy inne to 5minut robienia i pozniej tylko czekasz max miesiac i juz konto masz.
 
U 0

urlich

Użytkownik
ojcu konto nie jest potrzebne, a ja korzystam z jego dobrej woli, że pozwoli mi grać na swoje dane, przecież nie będę mu jeszcze kazał zakładać konta...
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Możesz iść wpłacić przez poczte (raczej twój ojciec musi to zrobić) ja tak kiedyś w sportingbet robiłem

Jak będziesz chcial wypłacić kase no to konto w banku jest niezbędne
Mbank oferuje konto bez jakichkolwiek opłat (nie musisz ruszać się z domu tylko za kilka dni przyjdzie kurier z dokumentami)

Możesz takze założyć sobie konto w neteller czy moneybooker z którymi już raczej nie wchodze w bezpośrednie interesy ;)i tam wypłacać potem dogadać się z kimś na wymiane ale takie cos to o dupe rozbić
 
kostek1916 237

kostek1916

Użytkownik
Bo po co Ci pieniądze na moneybookers jak ich nie wypłacisz na konto bankowe??
TommyTSW napisał, ze takie coś to o dupę rozbić, bo będziesz miał cięzko znaleźć kogoś, żeby wymienił się za kasę, którą masz na MB.Jakbys mial konto bankowe to wtedy owszem, on Ci wpłaca na konto, a Ty mu na MB przelewasz.A jak nie masz konta w banku to nikt się nie będzie bawił w wysyłanie pieniedzy, np. przekazem pocztowym.
Konto bankowe jest konieczne jak grasz w necie.No chyba, że wszystko przegrywasz i nie dokonujesz wypłat:jezora:
 
krajzicinek 0

krajzicinek

Użytkownik
LOL następny postrach bukmacherów co nawet konta bamkowego nie ma...jak ty chcesz grać w bukmacherke internetową bez konta ? żal.pl tak jest twoje miejsce :/
 
U 0

urlich

Użytkownik
heh, konto w banku mam ja, ale nie mam 18, ojciec ma 18 (dziwne, nie?) ale nie ma konta i chodzilo mi o latwa zaleznosc zeby mozna bylo zrobic prosty myk i grac, ale zeby sie nie narazic na jakies blokady kont itp.
 
Do góry Bottom