>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Olo

olo 2,2K

olo

Użytkownik
Wg mnie dobry typ ???? Sam się zdziwiłem, że buki wystawiły linię tak wysoko po pierwszym spotkaniu, a skoro zabraknie jeszcze Darii to bardziej mnie skłania za tym typem.

Nie no mnie linia nie zdziwiła w sumie, bo Lotos nie zagrał za dobrego meczu i stać je na więcej w drugim, ale dziwi mnie brak reakcji na definitywny brak Juji i Darii. Ale cóż, ich sprawa :razz:
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Oni nigdy nie mieli PLKK z tego co kojarzę.
Ma zawsze Expekt, Tobet i Betsafe, bo Ladbrokes też czasem nie wiem czemu nie wystawia.
 
nivet 277

nivet

Użytkownik
Oni nigdy nie mieli PLKK z tego co kojarzę.
Ma zawsze Expekt, Tobet i Betsafe, bo Ladbrokes też czasem nie wiem czemu nie wystawia.
Opierdalają się, dlatego nie wystawiają, a to zapomną a to im sie nie chce, trzeba cisnąć na support i wtedy dają.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Naestved Boldklu - Kolding FC 1.57 ✅
WillHill
3/5

Gospodarze mają ładną serię - 3 winy z rzędu. Kolding po sezonie łączy się z Vejle, więc totalny luz. W dodatku są osłabieni, będą piłkarze z U19, którzy grali wczoraj czy przedwczoraj mecz w swojej ekipie, krótko i na temat.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Mansfield Town - Luton Town 2.25 ⛔
Bwin
2/5

Mecz 16.04. Mansfield zagra jeszcze mecz dziś. Mają fajny terminarz, 14, 16, 19, 22, 25. Punktów nie potrzebują za bardzo. Utrzymać się utrzymają, awansować nie awansują. A Luton gra o PO do awansu. Jest w nich, ale musi zdobywać punkty, żeby nie było jakichś przykrych wpadek. Nie zagra drugi najlepszy strzelec Mansfield - Paul Connor (38 spotkań, 11 bramek), bo pauzuje 3 mecze, mecz z Luton będzie jego trzecim. Duncan Russell, trener gospodarzy rotuje sobie ostatnio składem, wymienia czasem po 5 zawodników z pierwszej jedenastki na mecz, więc ze zgraniem może być różnie, poza tym pokazuje to podejście trenera do spotkań. Luton w najmocniejszym składzie, więc powinno być ok wg mnie.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Universidad Catolica - Union Espanola 1.50 ✅
Ladbrokes
4/5


Mecz o awans dla Katolików, Espanola nie gra już o nic. Obie ekipy chilijskie, trener gości mówi, że nei obchodzą ich inne ekipy, ale wiadomo jak to jest.
Katolicy wygrywają, mają pewny awans - prosta sprawa.
Goście bez Raula Esteveza, Leala, Jaime - wszyscy byli podstawowymi graczami w Copie, w lidze grają nieźle, Jaime najlepszy strzelec.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Penafiel - V. Guimaraes 1.95
Bwin
1.5/5


1/4 finału, póki co 2:0 dla gości. Dziś Penafiel u siebie. Z ekipy gości po RS odeszło 2 liderów - Martin i Austin, którzy byli jednymi z liderów ekipy z Guimaraes. Póki co Victoria u siebie wygrała w mecze, choć w pierwszym byli bliscy porażki. Dziś wobec braków gości mogą skutecznie powalczyć i wygrać ten mecz.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
BM(Tabisam) Torrevieja vs Cuenca 2016 3.00 ✅
Gamebookers
2/5

Mecz bez stawki praktycznie, bo ani puchary ani spadek nikomu tu nie grozi.
Gospodarze bez:
Juan Pedro Jiménez, Pepe Novelle, Javier Cuartero, Hector Tomás, Abraham Rochel y Sebastián Simonet. Dudables są Pablo López y Diego Esteban Simonet.
Tak więc raz, że ilościowo zawodników sporo brakuje, a dwa, że Rochel, Simonety oba i Cuartero to najlepsi strzelcy zespołu.
Ja tam gram.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Once Caldas - Atl. Nacional 1.70 ✅
Unibet
3.5/5

Once ma mecz w CL z Cruzeiro, a ten mecz Copa Colombiana jest tego samego dnia. Świetna organizacja swoją drogą.

Los convocados para este compromiso son: Jhon Jairo Rincón, Jorge Lenis, Jhonatan Mulato, David Álvarez, Yedinson Palacios, Miller Mosquera, Diego Arango, Víctor Córdoba, Roger Lemus, Yésinguer Jiménez, César Taján, Luis Murillo, Jerson Bonilla, Víctor Ocampo, Johan Castaño y Eduard Góngora.El equipo entrenó el martes en la mañana, en la cancha auxiliar &quot;Luis Fernando Montoya&quot;.

A tutaj statystyki z soccerwaya:

http://www.soccerway.com/teams/colombia/corperacion-deportiva-once-caldas/

Ci gracze nie grają wgl prawie, w większości mają po 17-19 lat. Nacional podchodzi jakoś w miarę poważniej do pucharu, Once odpuściło totalnie. Na moje sprawa jest prosta.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Typy podane w kwietniu:

Podane: 5
Trafione: 3
Wkład: 12.5
Zysk: ✅ 4.21 ✅
Yield: ✅ 33.68% ✅


Do tego dochodzi rozliczony w kwietniu typ z Euroligi Kobiet, z nim wygląda to tak:

Podane: 6
Trafione: 4
Wkład: 16.5
Zysk: ✅ 6.61 ✅
Yield: ✅ 40.06% ✅
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Canadian Soccer League

Border Stars - Montreal 2.38 ⛔
Bet365
1/5

Montreal skończył właśnie grać mecz, 1:3 w dupę z Toronto II, 6 ekipą zeszłego sezonu. Windsor to ekipa nowa w CSL, ale gram bo:
- ekipa z Montrealu to U21 grającego w NASL zdaje się Montreal Impact,
- najlepsi z tej drużyny przeszli do 1 ekipy, seniorskiej,
- 2 mecze dzień po dniu dla młodych to sporo, myślę, że nie wytrzymają za bardzo,
- Windsor to normalna seniorska ekipa, wiadomo więcej doświadczenia itepe, no i nie grali dziś w nocy meczu.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Bułgaria


Chernomorets Burgas vs. Kaliakra
X2 1.95 ✅
Betclic
1/5

Jak ktoś woli to PP ma 2 DNB po 3.20, ja tam wolę spróbować X2, bo remis nie jest wg mnie tutaj wykluczony.

Info ze strony gospodarzy:

Eighteen players of the &quot;sharks&quot; are on regime in hotel Bulgaria from today before tomorrow&#39;s game with “Kaliakra” Kavarna. Moussa Koita, who received an injury in the last league match, the recovering from trauma youth international Georgi Terziev, Pascal Borel and Zhivko Petkov are dropping from the group. Outside the group remained also the midfielder Ricardo Andre, who will miss a game, because of received red card in the last league match against “Lokomotiv” Sofia. Jochen Seitz, who served penalty of 4 matches, is returning in the group.
Borel to podstawowy bramkarz, 20 spotkań na 25 zagrał.
Koita to podstawowy napastnik, 18 spotkań, 1 gol.
Terziev to obrońca 10 spotkań w pierwszym.
Petkov napastnik.
Andre pomocnik 24 mecze i gol.

W dodatku V. Bonev miał wczoraj urodziny, piszą na stronie, że niby tylko czekoladki i soki, ale nie wierzę, że nie zachlali. W dodatku, że już o nic nie grają, utrzymanie spokojne, puchary też im nie grożą.
A goście nad kreską, ale punktowo na granicy, więc muszą walczyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Al-Rayyan SC v Emirates Club RAK 3.40 ⛔
Betgun
2/5

Cytat ze strony Al-Rayyan, wybaczcie, że bez składni, ale z translatora góglowego:

Amer Deeb: Al Rayyan będzie Balrdev i młodzieży

Amer Deeb powiedział zespole Zjednoczone Emiraty Arabskie: Al Rayyan nie ma żadnych szans w tym turnieju będzie to więc mecz z jednej strony, gdzie będą grać w Al Rayyan rezerwy i młodzieży graczy na ten mecz i będziemy grać, aby wygrać, aby zakwalifikować się do serii 16.
Goście biją się o awans i mają niemałe szanse, bo przed Al Shabab bardzo ciężki mecz.

Kursy lecą na łeb i na szyję w sumie też.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Cucuta Deportivo v Once Caldas 1.80
Gamebookers
3/5

Once dziś w nocy mecz z Santosem w CL, a następnej nocy liga z Cucutą. Już raz wyżej podawałem tu taką historię z Once i siadło spokojnie. Mecz ligowy zapewne odpuszczą kosztem CL. Z Santosem full skład, więc będą z Cucutą odpoczywali. W lidze są na 1 miejscu, więc jeden mecz można odpuścić.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Leuven Bears -1.5 - Antwerp Giants 1.95 ✅
Pinnacle
2/5

Leuven pomimo, że są przedostatni w tabeli to mają patent na Antwerp, wygrali z nimi 3 razy póki co.

Stella Artois Leuven Bears Antwerp Diamond Giants 91-84
Antwerp Diamond Giants Stella Artois Leuven Bears 62-71
Antwerp Diamond Giants Stella Artois Leuven Bears 75-80

W porównaniu z tamtymi meczami w Antwerpii nie grają już:
Bryan Hopkins (w 1 meczu 14 punktów, najwięcej)
Trent Strickland (w 1 i 2 meczu 6 i 4 punkty)
Tim Black (1 mecz 13 punktów, drugi 16, trzeci 22, do tego asysty rozdawał, najlepszy strzelec w przekroju całego sezonu)
Randy Oveneke (w 1 meczu 4 punkty)

Leuven ma jeszcze szanse nawet na 6 miejsce przy dobrych wiatrach. Mają zaległy mecz z Gent - słabą ekipą, mecz z Antwerpem u siebie i wyjazd z Pepinster. Trzy wygrane są w zasięgu.
W dodatku do Leuven niedawno przyszli 2 zawodnicy - Hanavan (ponad 10 punktów średnio) i Melson (około 5 punktów, ale bardzo przydaje się na tablicach).
Ja tu widzę win gospodarzy, zwłaszcza, że mają o co walczyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Benesova I./Zahlavova S. B. - Petrova N./Rodionova A. 1.59
5Dimes
2/5

Anastasia Rodionova: &quot;not easy to play against number 1 in the world when you are not 100% healthy &quot;
Do tego mało w nocy spała. Więc spore szanse dla Czeszek.
Dziś Anastasia ma urodziny i jest impreza. Petrova jakieś problemy z biodrem.


EDIT: o nie zauważyłem, że telprzem też napisał, ale już zostanie.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Heracles - Groningen 1.91 ✅
Ladbrokes
2.5/5


Plejofy o Europę. Wszystko przemawia za Heraclesem. H2H, forma. U siebie mają sztuczną murawę, na której przeciwnikom ciężko się gra. Tylko PSV i Ajax tam wygrały. W Groningen nie zagrają Tim Matavz, Gonzalo Garcia, Nicklas Pedersen i Koen van de Laak. Matavz to top scorer (29 spotkań, 16 bramek). Garcia i Pedersen też napastnicy, w sumie 8 bramek. Van de Laak, to pomocnik, 16 spotkań, 2 bramy.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Lausanne - Vaduz 1.70
Bwin
3/5


Lider grający u siebie, mający ostatnio świetną formę kontra 3 drużyna, która ostatnio cieniuje. Lider musi wygrać, bo sytuacja nadal niepewna. Niby nic specjalnego, ale jednak.
Związek szwajcarski, nie godzi się na danie licencji Super League dla drużyny z Liechteinsteinu. Więc właściwie nie mają o co grać.
 
Do góry Bottom