>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Olympiacos Pireus vs Chelsea Londyn 19.02.2008r.

Status
Zamknięty.
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Olympiakos Pireus - Chelsea Londyn || under 2.5 | 1x
Zgadzam sie z przedmowca co do underka 2.5 moim zdaniem napewno fajny typ , poniewaz Chelsea bedzie starala sie nie stracic gola i troche murowac bramke a wiaddomo Olympiakos jezeli chce awansowac dalej musi raczej wygrac na wlasnym stadionie lecz mysle ze bedzie bardzo ciezko sforsowac defensywe Chelsea, dla mnie abrdz ociekawy typ , a co do zwyciestwa to mam ieszane uczucia ale raczje jetsem za 1x poniewaz napewno kibice pomoga swoim pupilom a waidomo jak to dziala na wiele druzyn .
 
bakar 0

bakar

Użytkownik
Co do temperatury w Pireusie to przez większość dnia było już 13 stopni, więc po śniegu nie powinno już być śladu. Teraz jest 5 stopni, ale wieczorem ma się trochę podnieść do 8 stopni.
Temperatura więc jak na tę porę roku jest dość niska - ale już nie niespodziewanie zimna.
 
kosiarqa 0

kosiarqa

Użytkownik
Zachęcające są kursy na pierwszy rzut rożny (Bet365) Chelsea 1.80 , Olympiakos 1.90.

Myśle że Chelsea od początku będzie chciała stłamsić zapędy Pireusu i zacznie odrazu atakować.

Piewszy rzut rożny - Chelsea 1.80 to typ bardzo prawdopodobny ????
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Znane sa juz sklady na ten mecz :

CHELSEA :
..................................CECH................................

BELETTI..........ALEX...........CARVALHO...........A COLE

............ESSIEN........MAKELELE........BALLACK..........
MALOUDA...............................................JOE COLE
...........................DROGBA...................................

na lawce siedza CUDICINI
LAMPARD
TERRY
MIKEL
KALOU
WRIGHT-PHILLIPS
ANELKA


Na podstawie http://www.uefa.com
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
0:0 FT

Wydaje mi się, że jest to uczciwy rezultat. Przy okazji typ siadł, który napisałem pare postów wcześniej. Zdecydowanie widać, że motywacja u Greków to ich mocny punkt ;)
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Nom, Grecy pokazali, że na własnym terenie wielkie Chelsea bedzie miało bardzo ciezko, sam wynik to odzwierciedla, no ale smuci fakt, ze w takim razie Grecy beda musieli polec na wyjeździe bo tam juz raczej Londynczycy beda panowac... co jak co, ale rezultat mnie zadowala ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom