>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Olympique Lyon vs Manchester United 20.02.2008r.

Status
Zamknięty.
S 0

sebastian28

Użytkownik
Tutaj Diabły po kursie 2.45.Lyon gra słabo,zdarza sie unich to co sezon załamanie formy na przłomie lutego,marca.Manchester jest wiele silniejszy kadrowo a Lyon nie bedzie sie bronił u siebie więc myśle że może paść sporo goli.
 
von 0

von

Użytkownik
Lyon - ManU

W tym meczu, jeśli skupiałbym się na konkretnym wyniku, stawiałbym x2, ale widzę tu dużo lepszy zakład. Obydwie drużyny kochają ofensywny futbol, grając przy tym bardzo efektowną piłkę. Piękne zagrania, piękne strzały, obrony ? Taaak, myślę że do żadnej innej pary ten opis nie pasuje lepiej. Myśle że ManU wygra to mniej więcej 3:2, ew. remis 2:2, ale nie wyobrażam sobie wyniku w którym na tablicy widniałby wynik w którym nie padłyby co najmniej dwie bramki. Jedyny mecz w którym stawiam under/over.

Typ: X2 / over 2.5
 
yarson 0

yarson

Użytkownik
Jak najbardziej zgadzam się z kolegą wyżej co do over 2,5 na ten mecz.Moim zdaniem to chyba najpewniejszy tym na ten mecz.Ciągle mam w głowie wyniki wyjazdowe Manchesteru z poprzedniej edycji LM z Romą a z racji tego że nigdy nie stawiam przeciwko MU uważam że over się sprawdzi :]
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
...
Co do tego meczu to jestem w 99 % przekonany że zwycięsko z tego pojedynku wyjdą piłkarze Manu. Dlaczego ? Otóż Lyon gra bardzo nie równo, co chyba każdy interesujący się piłką i wynikami zauważył za to Czerwone Diabły są w wyśmienitej formie, mają dobrą i zgraną &quot;pake&quot; nawet jeśli wychodzą na boisko w &quot;rezerwowym&quot; składzie wygrywają z taką drużyną jak Arsenal 4:0 ! Mój typ na ten meczyk to Manchester po bardzo ładnym kursie ????
pozdROWienia ????
 
Z 0

zuber

Użytkownik
przepraszam za off topic ???? ale Falkon weź sam się postaraj coś zrobić dla forum i może sam byś poszukał? he?
Moim zdaniem pewna wygrana Man Utd ???? są w znakomite formie, nawet na meczu pucharu z Arsenalem się potrafią spiąć i wygrać ???? Lyon przegrałem mecz wyjazdowym z Le Mans ale to moim zdaniem było oszczędzanie sił na drużynę z Wysp... Z takim zespołem jakim w tym roku ma Ferguson będzie chciał wygrać na wszystkich frontach ???? i już we Francji zapewnić sobie dobrą zaliczkę przed rewanżem ????
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
OLYMPIQUE LYON - MANCHESTER UNITED typ : 2
kurs : 2,40 expekt


Mecz dla Lyonu bardzo trudny. Wogole prezydent Olympique wypowiada sie ze jego druzyna nie ma szans na przejscie dalej. Aulas twierdzi ze lepiej by sie bylo poddac i przyjac jak najnizszy wymiar kary. Te slowa tylko moga podlamac pilkarzy ktorzy ostatnio graja bardzo slabo. Porazka z Le Mans 0:1 to nie przypadek. Juz mecze w fazie grupowej LM potwierdzily ze z kazdym rokiem ta druzyna jest slabsza. Juninho nie jest w najlepszej dyspozycji. Faza grupowa zostala przebrnieta z wielkim trudem i dopiero w ostatnim meczu. W lidze takze juz nie dominuje jak wczesniej i tylko 1pkt wyprzedza napierajace Bordeaux. W pucharze Ligi Francuskiej juz odpadli a w Pucharze Francji ledwo awansowali dalej. Jedyne atuty w zespole Perrina to Ben Arfa i Benzema. Reszta gra slabo i dzisiaj to sie powinno potwierdzic. Co innego Czerwone Diably ktore graja bardzo widowiskowo. Blyszczy przede wszystkim Cristiano Ronaldo. W lidze jednak maja strate 5pkt do Arsenalu ale to jest do odrobienia ;) W Champions League sa jedna z niepokonanych druzyn obok FC Barcelony i Chelsea Londyn w fazie grupowej nie zaznali smaku porazki. W dzisiejszym meczu Ryan Giggs ma szanse wystapic po raz 100 w meczu LM.
W dzisiejszym meczu powinni zagrac w najsilniejszym skladzie. Do formy wraca Paul Scholes. Nani w ostatnim spotkaniu z Arsenalem w FA Cup zagral bardzo dobre zawody. Rooney sie wkoncu takze przelamal wiec dziisaj wszystkie atuty powinny byc po stronie United ???? Cristiano Ronaldo rozgrywa bodajze najlepszy sezon w swojej karierze. Dzisiaj pewnie bedzie sie znowu &quot;bawil&quot; z obroncami Lyonu :jezora:






najciekawszy mecz w 1/8 a tak malo postow odnosnie tego spotkania ... :zoltakartka:
 
E 0

evileqq

Użytkownik
najciekawszy mecz w 1/8 a tak malo postow odnosnie tego spotkania
Tylko dlatego najciekawszy bo gra Twoja ulubiona drużyna? Lyon ostatnimi czasy gra straszną kiszkę i gracze United nie powinni mieć problemów z wywiezieniem choćby punktu z Francji.
Ja stawiam x2.
 
G 0

gandzia1405

Użytkownik
a dlaczego nikt z was nie typuje 1 moim typem jest zdecydowanie jedynka na lyon mysle ze man u ma jakis kryzys co widac bylo w lidze po ostatniej kolejce zreszta lyon tez nie gral za najlepiej ale gra u siebie i mysle ze to spotkanie skoncyz sie wygrana 1 - 0 dla graczy z lyonu
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Tylko dlatego najciekawszy bo gra Twoja ulubiona drużyna? Lyon ostatnimi czasy gra straszną kiszkę i gracze United nie powinni mieć problemów z wywiezieniem choćby punktu z Francji.
Ja stawiam x2.
chocby takze z tego powodu ;)

ale to LM a tym meczem najmniejsze zainteresowanie ... Przeciez bedzie gral faworyt Champions League
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
a dlaczego nikt z was nie typuje 1 moim typem jest zdecydowanie jedynka na lyon mysle ze man u ma jakis kryzys co widac bylo w lidze po ostatniej kolejce zreszta lyon tez nie gral za najlepiej ale gra u siebie i mysle ze to spotkanie skoncyz sie wygrana 1 - 0 dla graczy z lyonu
kryzys ??? gdzie ty widzisz kryzys??

Poprostu jak kazda druzyna ma moze slabsze mecze ale w meczu na Old Trafford z Arsenalem potwierdzili ze sa w wybornej formie a grali bez C.Ronaldo. i to Nani ciagnal gre. A kryzys to raczej ma Lyon ktory gra poprostu padake !!
 
S 0

sebastian28

Użytkownik
Juninho przed tym meczem Juninho powiedział że Lyon zaga bardzo ofensywnie od początku .Man Utd jedzie po zwycięstwo bo piłkarze Fergusona do tego aspektu podchodzą z automatyzmem.To jest cecha wygrywania i myśle,że jeśli nienastąpi jakieś odrodzenie Lyonu Diabły pewnie wygrają.

Typuje tutaj over 2.5 po kursie 2.25 na Expekt bo myśle że będzie to ciekawe widowisko z dużą liczbą bramek głownie po taktyce Lyonu który bedzie walczył u siebie o jak najlepszy rezultat i ze swoją kadrą są w stanie strzelac bramki. Ale czy na Man Utd to wystarczy?
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Moim zdaniem w tym meczu mozemy spodziewac sie wszystkiego, doslownie wszystkiego. Zobaczymy jak druzyny podejda do tego meczu, czy z ostroznoscia czy odrazu rzuca sie na siebie, jesli sprawdzi sie to drugie to over tutaj raczej murowany a pewnie tak bedzie bo przeciez Lyon nie bedzie sie u siebie bronil. Mi w ogole ostatnio nie podchodzi grac na Muły, chcialem postawic, ze Benzema strzeli gola ale zdecydowalem sie postawic w tym meczu na remis. Jesli taki rezultat bedzie, to sadze, ze bramkowy bo bedzie to bardzo dobra zaliczka dla Manchesteru przed rewanzem w teatrze marzen. Lyon stac na sprawienie niespodzianki choc jesli wygraja czy bedzie to niespoadzianka? Raczej nie, przeciez to juz uznana marka w Europie choc ubolewam, ze posprzedawali takich zawodnikow w lecie. Ja bym typowal tu remis a najbezpieczniej x2 i over
 
grzesio 43,4K

grzesio

Forum VIP
Takie super extra stawianie na MU to tez niewchodzi w gre.
LM to nie to co liga/FA. Rządzą sie innymi prawami , a MU jakos daleko tyz niezachodzi , a bramek strzelać duzo znowu niestrzela - no moze sztrelaja duzo jak graja vs. Dymano Kijow itp
Takie moje zdanie , Lyon znowu jakies ogorki to nie sa , a jak gdzie maja upatrywac niespodzianki to tylko u siebie , bo w Mu jakos ich winu niewidze.
Underow niegram i nielubie ale tu to wypada Under 7.5-8/10 , 1X 5/10 X 5/10
I Prsoze mi niemowic ze CR7 gra super ostatnio - bo to LM , a w LM niepaietam by cos extra zrobił.
 
czokoziom 0

czokoziom

Użytkownik
Takie super extra stawianie na MU to tez niewchodzi w gre.
LM to nie to co liga/FA. Rządzą sie innymi prawami , a MU jakos daleko tyz niezachodzi , a bramek strzelać duzo znowu niestrzela - no moze sztrelaja duzo jak graja vs. Dymano Kijow itp
Takie moje zdanie , Lyon znowu jakies ogorki to nie sa , a jak gdzie maja upatrywac niespodzianki to tylko u siebie , bo w Mu jakos ich winu niewidze.
Underow niegram i nielubie ale tu to wypada Under 7.5-8/10 , 1X 5/10 X 5/10
I Prsoze mi niemowic ze CR7 gra super ostatnio - bo to LM , a w LM niepaietam by cos extra zrobił.
Hmm. A kto strzelił decydujące bramki w meczach ze Sportingiem ?? Kto strzelił w sumie 3 gole Dynamo Kijów?? Nie wygaduj głupot, że MU nie zachodzi daleko; przecież rok temu doszli do 1/2 eliminując po drodze pogromcę Lyonu (Roma wygrała na Stade Gerland 2-0;]).
 
grzesio 43,4K

grzesio

Forum VIP
Wiem ze 1/2 , ale lata wczesniej ?? Daleko ich niewidzialem
A kto strzelił decydujące bramki w meczach ze Sportingiem ?? Kto strzelił w sumie 3 gole Dynamo Kijów??
W grupie , a w fazie pucharowej to roznica
BO ze Sportingiem grali w grupie na bank , a z Dynamemm chyba tez - bo ich ostatnio dalej niewidze nigdzie
 
makaveli23 171,7K

makaveli23

Typer Miesiaca
Lyon wygra pierwszy mecz, Benzema, Toulalan i Keita, byc moze obronca Cris(!) wyjda w podstawowym skladzie i juz po meczu. Manchester u siebie napewno wygra i zapewni sobie awans ale dzisiaj wygra Lyon, bo jak ta druzyna sie zmotywouje potrafi wygrac z kazdym. Potrafi równiez przegrac z kazdym, tak jak w wekeend z LMans, ale tym bardziej wplynie to mobilizujaco na piłkarzy Perrina. Ja licze na Olympique, bo Govou, Benzema i Fred wspierany przez Juninho nie odstepuje tak bardzo Ronaldo, Carrickowi czy Rooneyowi. Bardzo duzym zagrozeniem moim zdaniem bedzie Nani, oby tylko on, to wtedy Lyonik ma szanse cos ugrac!!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom