>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Opłacalność bonusu.

brzeku 19

brzeku

Użytkownik
Witam.
Chciałem zacząć przygodę z typowaniem w internecie ponieważ od jakiś 3 miechów obstawiałem w totomixie kupony i jestem na + ponad 500 zl ????
Miałem dużo szczęścia i jestem z tego zadowolony ale jak wiadomo ciągle trzeba było chodzić to tego buka :-? a blisko żadnego nie mieszkam wiec postanowiłem że zrobię konto w jednym z internetowych buków.
I do was mam pytanie czy opłaca sie aktywować bonus na expekcie? Wiem że trzeba grać po kursie 1,5+ i parokrotnie ta sumkę przetoczyć. Ja wygrywając do tej pory obstawiałem parę spotkań za większa stawkę ale z mniejszymi kursami.
Jakie macie doświadczenia z tym bukiem czy udało wam się przetoczyć bonusa te 3x
Może poradzicie jakiegoś innego buka z lepszą oferta za każdą podpowiedź z góry dziekowa.

Brzeku
 
B 4

bongo84

Użytkownik
expekt ma 1 z lepszych bonusów pod wzgledem warunkow jakie trzeba spelnic przy obrocie itd. na obrót w epekcie masz ponad pol roku wiec spokojnie mozna to wykonac. Zalezy jeszcze jak kto gra. A jak masz obawy ze nie obrocisz tego za pol roku to wplac za pierwszym razem tyle ile bedziesz w stanie obrócic
 
pasiak_forever 55

pasiak_forever

Użytkownik
Coś kojaże że na bwin nie było limitu kursu i można było obracać po kursie 1.1. No ale tam często konta blokują;/
 
kurus-i 0

kurus-i

Użytkownik
No pewnie,że warto ;) W internecie jest i wygodniej i świeże statystyki pod ręką.Poza tym obrót po 1,50 3x to nie jest duży obrót.Na Bet-at-home kiedys na EURO była promocja,że trzeba było kwotą ponad 4 tys. obrócic i...się dało ;) Jesli naprawde dobrze Ci idize to równiez polecam Expekt ;)
 
brzeku 19

brzeku

Użytkownik
Dzięki za pomoc.
Właśnie zdecydowałem że na początek spróbuje właśnie w Expektcie wróciłem z poczty gdzie wpłaciłem 40 zł jak dojdzie za pare dni aktywuje bonus.
Będzie potrzeba trosze szczęścia bo jednak z 80zl na start trzeba obrócić x 3 czyli 240 ????
Ale jak pisałem up... trosze szczęścia i powinno się udać. :spokodfhgfh:
A co powiecie odnośnie kursów na nim dobre mają czy różnie to z nimi bywa?
I jak np będe obracał tą kwotę np zakładem za 50 zł spotkanie z kursem 1,50+ i nie siadnie to liczy się to do obrotu?
Brzeku
 
mateusz80 0

mateusz80

Użytkownik
Tak liczy się wszystko do obrotu- nawet jak przegrasz wszystko ???? Zyczymy wygranych !
PS;Zobacz na PW ????
 
F 24

fibak90

Użytkownik
Dzięki za pomoc.
Właśnie zdecydowałem że na początek spróbuje właśnie w Expektcie wróciłem z poczty gdzie wpłaciłem 40 zł jak dojdzie za pare dni aktywuje bonus.
Będzie potrzeba trosze szczęścia bo jednak z 80zl na start trzeba obrócić x 3 czyli 240
Ale jak pisałem up... trosze szczęścia i powinno się udać.
A co powiecie odnośnie kursów na nim dobre mają czy różnie to z nimi bywa?
I jak np będe obracał tą kwotę np zakładem za 50 zł spotkanie z kursem 1,50+ i nie siadnie to liczy się to do obrotu?
Brzeku
obracasz 3 x po kursie min 1,5
jak chcesz to napisz na gg 10565780 to ci powiem co i jak bo ja z expem zaczynalem swoja karier
 
brzeku 19

brzeku

Użytkownik
Obracanie całej kwoty od razu według mnie było by błędem zbyt duże ryzyko
z tym się wiąże jak dojdą pieniążki i aktywuje bonusa będe obstawiał po 20zl kupony z 2 zdarzeniami. Chyba na takim systemie wyjdę lepiej i będe miał większa szanse :spokodfhgfh: Ale pożyjemy zobaczymy, szczęście to oczywiście podstawa :-D
 
F 24

fibak90

Użytkownik
Obracanie całej kwoty od razu według mnie było by błędem zbyt duże ryzyko
z tym się wiąże jak dojdą pieniążki i aktywuje bonusa będe obstawiał po 20zl kupony z 2 zdarzeniami. Chyba na takim systemie wyjdę lepiej i będe miał większa szanse :spokodfhgfh: Ale pożyjemy zobaczymy, szczęście to oczywiście podstawa :-D
no tak najlepiej
2 mecze za 20 i powoli obrot bedzie wykonany jak cos to moge zarzucic jakies typkiz tenisa a;bo kosza jak cos to wal na gg10565780 oczywiscie jesli chcesz
 
brzeku 19

brzeku

Użytkownik
Up. Ok pomyślimy ????
Szkoda że kasy nie mam jeszcze na koncie przydała by się na dzisiejszy finał LM:-?

EDIT
Mam do was jeszcze jedno pytanko,odnośnie tego obrotu gdy weźmie się bonus.
Czy każdy zakład/zdarzenie na kuponie musi mieć kurs ponad 1,5 żeby wliczył się do obrotu,czy można obstawić np. 2 spotkania z kursem 1,25 na kuponie widnieje wtedy kurs ogólny 1,5 ???? Liczy się to wtedy?
Pewnie nie... ;)
Pozdro
Brzeku
 
B 4

bongo84

Użytkownik
w expekcie chyba sie liczy AKO, jesli na kuponie jest AKO powyzej 1,5 liczy Ci sie do obrotu. Tak bylo kiedys, teraz nie jestem pewny
 
brzeku 19

brzeku

Użytkownik
Dzięki za info bongo,w ich regulaminie nie widze odpowiedzi ale chce być pewny zanim zaczne grać u nich.Myślałem że napisze do supportu ale dziś pisze że są od 9-18 więc nie ma co pisać,bo odp bym się nie doczekał.
 
F 24

fibak90

Użytkownik
Brzeku napisz na gg10565780 ja ci wytlumacze co i jak z expektem wszystko jesli chodzi o obrot itp .Oczywiscie jesli chcesz
 
Do góry Bottom