>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Opłata administracyjna za nieaktywne konto

golden 0

golden

Użytkownik
Dostałem dzisiaj maila od BetClic, że jeśli moje konto będzie nieaktywne przez rok to zostanie nałożona na nie opłata administracyjna (na chacie dowiedziałem się, że wynosi ona ok. 20 zł, ale gość nie chciał powiedzieć co w sytuacji, gdy na koncie nie ma w ogóle środków - będzie wtedy minus?).
Jak to wygląda u innych buków? Też nakładają jakieś opłaty za niekorzystanie z konta?
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Z dwa, trzy razy o takim czymś gdzieś słyszałem. Jeden e-mail był od Bwina, jeden od bet-at-home teraz widzę BetClic. Nie mam pojęcia o co chodzi, ale to jest chore! A jeśli mają taki punkt w regulaminie to czas umierać...
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Ten punkt regulaminu jest od dawna.
Inne firmy jak np. Gamebookers czy podobno bwin mają go w swoim regulaminie.
Generalnie bym nie panikował, standardowa procedura i nie ma powodów do obaw.
9.7. Jakiekolwiek nieaktywne Konto, na którym znajdują się fundusze będzie podlegać kontroli w regularnych odstępach czasu. Betclic będzie starać się powiadomić Użytkownika przy użyciu poczty elektronicznej oraz adresu użytego podczas rejestracji o jakichkolwiek pozostałych na Koncie środkach finansowych. Jeśli Konto pozostanie nieaktywne (tj. brak gry, transakcji, zrealizowanych wpłat lub wypłat) przez okres 12 miesięcy lub dłużej, zostanie ono sklasyfikowane przez nas jako konto „nieaktywne” i z konta będzie pobierana opłata administracyjna w wysokości 5 EUR (lub równoważnej kwocie w GBP, PLN, HUF, CZK, RON, SEK, NOK, BRL lub USD) miesięcznie. Wszystkie opłaty będą widoczne w zakładce „Moje operacje&quot; w dziale „Moje konto&quot;. Pobieranie opłat zostanie wstrzymane z chwilą ponownej aktywacji konta. Klient może reaktywować Konto poprzez dokonywanie jakiegokolwiek zakładu, wpłaty lub wypłaty środków. Klient może w każdej chwili wypłacić środki do których wypłaty jest uprawniony i które są zapisane w ramach Konta.
 
golden 0

golden

Użytkownik
Można to chyba obejść, zamykając konto (ale czasowo, bo stałe zamknięcie = kasacji).
W każdym razie ciekawi mnie czy te 5€ miesięcznie jest pobierane tylko w przypadku znajdowania się środków na koncie - aż do wyzerowania, czy też jeśli mamy 0,00 na koncie to wychodzimy na minus, który odliczają potem od wpłaty...
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Miałem taką samą sytuacje z Bwin, na czacie sie dowiedzialem ze jesli nie mam nic na koncie to taka oplata nie bedzie pobierana. Nie wiem jak jest w betclic ale warto im wyslac maila i sie zapytac badz tez poprzez live chat.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Nie wiem jak jest w Betclic ale warto im wyslac maila i sie zapytac badz tez poprzez live chat.
Z punktu 9.7 jasno wynika, że opłata dotyczy tylko kont, na których są pieniądze a gracz od ponad 12 miesięcy nie logował się, nie zawierał zakładów. Jeśli ktoś nie ma kasy na koncie to żadnych opłata 5 euro go nie dotyczy.
 
rons 2

rons

Użytkownik
Dostałem dzisiaj maila od BetClic, że jeśli moje konto będzie nieaktywne przez rok to zostanie nałożona na nie opłata administracyjna (na chacie dowiedziałem się, że wynosi ona ok. 20 zł, ale gość nie chciał powiedzieć co w sytuacji, gdy na koncie nie ma w ogóle środków - będzie wtedy minus?).

Jak to wygląda u innych buków? Też nakładają jakieś opłaty za niekorzystanie z konta?
W expekt jest punkt regulaminu tej treści :

Jeśli nie logowałeś się na swoje konto gracza przez trzydzieści (30) miesięcy, Expekt.com spróbuje powiadomić Cię poprzez e-mail, wysłany na zarejestrowany adres, o pozostających na koncie gracza środkach. Jeśli nie przyniesie to skutku, Expekt.com zastrzega sobie prawo zamknięcia konta. Jakiekolwiek pytania dotyczące zamknięcia konta, mogą być kierowane do Działu Obsługi Klienta .

Jak widać o opłatach za niekorzystanie z konta w expekt nic nie piszą .
 
E 293

emarco

Użytkownik
Moneybookers też ma podobną opłatę, w wysokości 2 zł/ mies.

Po co te opłaty? Przecież &quot;trzymanie&quot; konta wirtualnego nic firmę nie kosztuje.

Jest to bardzo sprytny wybieg po sięgnięcie środków ludzi, którzy albo zapomnieli, że cokolwiek mają jeszcze (czasami zdarza się że przegrałeś beta, wkurzony nie chcesz już do buka się logować a tam anulowanie zakładu z jakiegoś powodu) itd itp. albo w ogóle nie chcą grać przez wiele lat, powodów może być sto.

Niby biorą po parę złotych, ale mnożąc przez parę milionów kont (np w przypadku MB) to sumka zbierze się ładna.. bo po co ma kasa bezsensownie gdzieś leżeć do końca świata.

W każdym razie ciekawi mnie czy te 5€ miesięcznie jest pobierane tylko w przypadku znajdowania się środków na koncie - aż do wyzerowania, czy też jeśli mamy 0,00 na koncie to wychodzimy na minus, który odliczają potem od wpłaty...
Raczej tylko do wyzerowania konta. To nie banki pod tym względem.
 
Do góry Bottom