>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Oprogramowanie Zakładów

G 0

giraldi

Użytkownik
Po pierwsze przepraszam za błędy robią, ale zrobiłem tłumaczenie z tłumaczenia google.
To nie jest reklama
Nie jestem profesjonalistą, napisałem własne oprogramowanie w celu wykorzystania go i aby ją poprawić przy pomocy tych, którzy lubią postawić oparte przede wszystkim na statystykach.
It-s nie jest reklama, zacząłem wystawać więcej niż 18 miesięcy temu,-s całkowicie darmowa i będzie wolny (konieczność rejestracji wyłącznie do celów zarządzania)
Możesz ocenić ją na mojej stronie. Nie będę pisać link bo don-t chcą popełnić błąd i być zakazane, ale chcę tylko znaleźć swoją opinię. Możesz znaleźć mój program jeśli szukasz systemu Cgmbet w Google
Jeśli masz jakiekolwiek sugestie poprawy napisz tutaj. Moim jedynym celem jest poprawa oprogramowania z niego korzystać z &quot;wrogiem&quot;
Jeśli chcesz, oprogramowanie w języku ojczystym jest około 100 słów, które powinny być tłumaczenie w języku polskim
Niestety ponownie na mój zły język polski


Chciałbym wprowadzić w moje oprogramowanie ligę polską. Gdzie mogę znaleźć wyniki polskiej ligi ostatnich 5 lat?
Jeśli znajdę wyniki w formacie EXCEL jest doskonałe. Muszę daty meczu, okrągłe liczby, drużyna gospodarzy, drużyna gości, wynik końcowy, Połowa czasu.
Mam duże doświadczenie w licytacji i chcesz postawić na podstawie statystyk więc zrobiłem tego oprogramowania, jak lubię. Jestem pewien, że znajdą Państwo to oprogramowanie bardzo przydatne
Przykro nam ponownie za tłumaczenie, ale mam nadzieję, że rozumiesz.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Wyniki ligi polskiej w Excelu będzie bardzo trudno.
Jeżeli masz kogoś kto się zna na technologiach webowych to tutaj
http://www.betexplorer.com są wyniki większości lig w tym polskiej.
Jak masz możliwość to wyeksportuj sobie to do pliku .xml a resztę sobie poradzisz.
Pozdrawiam
 
G 0

giraldi

Użytkownik
Cześć
Używam ponownie pomocną więc przepraszam za język.
Program przedstawiłem wcześniej opracowane bardzo dużo. Jak już zauważyłem, że została przedstawiona tutaj przez użytkowników na inny wątek.
My program okazał się bardzo użyteczny, jest używany przez hundread graczy i jest prawie bezpłatne.
Chciałbym zaoferować 10 darmowych licencji VIP dla użytkowników. (5 wolnych licencji VIP dla adminów ..)
Możesz studiować ponad 50 lig z bardzo skomplikowanych statystyk.
To nie jest program przewidywania tylko może pomóc podjąć lepszą decyzję.
Mihai
 
J 0

josep

Użytkownik
Cześć

Proszę o link do programu.
Mogę zająć się ligami w szczególności polską.
Co do arkusza ligi polskiej to po otrzymaniu programu + licencji VIP wtedy udostępnię całą ligę polską
 
G 0

giraldi

Użytkownik
I know it is not polite to write in English but I am sure is far better then to use GOOGLE Translator. Sorry about that.
As I said, I will offer 10 VIP license (+5 at moderators disposal) for this forum.
In order to obtain VIP licenses just download and install the software and then click UPDATE. Send me the user code and say you are this forum user and I will give you VIP license and also access to the VIP zone where you may see how to use efficiently the software.
Please note: it is not a prediction software, just may help you to make the best decision. The software does not guarantee you any profit but guarantee that you will lose less ????
 
G 0

giraldi

Użytkownik
Unfortunately I am not able to respond to your questions using Private Messages because I have not the number of necessary posts.
 
Do góry Bottom