>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Orange Ekstraklasa

peja 1

peja

Użytkownik
Uważam że w tym temacie praktycznie nic nie ma o drugiej lidze, a jest napisane ( analizy I i II ligi :roll: ) ja widziałem przez całą rundę jesienną trzy tematy o meczach II ligi. Żadnej tabeli. Żadnych informacjii o transferach. Żadnego kalendarza na rundę wiosenną. A wg mnie II liga polska jest bardzo interesująca i można się na niej sporo zbogacić. Moja sugestia jest taka żeby powstał nowy oddzielny temat --&gt; II liga polska i został przydzielony tam nowy moderator :wink: Ale Admini zrobicie jak chcecie....
PS. O derbach Łodzi nic nie napisać :p
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Spokojnie panie Peja, wszystko jest pod kontrolą. W Lidze Polskiej jest aż 3 moderatorów i na pewno wszystko z czasem będzie. 2 liga polska startuje dopiero od najbliższego weekend, więc nie widzem, aż takiego pośpiechu....

Na pewno twoje sugestie weźmiemy pod uwagę.

P.S Co do tego nowego działu (2 liga polska) to moim zdaniem jest zbędny

Pozdro
 
seksi_hultaj 0

seksi_hultaj

Forum VIP
Żadnej tabeli. Żadnych informacjii o transferach. Żadnego kalendarza na rundę wiosenną.
Tabelę, informacje o transferach i kalendarz rozgrywek znajdziesz na stronach, do których podajemy linki w tym dziale, dlatego nie ma sensu powielanie informacji z innych serwisów. Jest to forum bukmacherskie i pod tym kątem rozpatrujemy dane spotkania. :wink:

Uważam że w tym temacie praktycznie nic nie ma o drugiej lidze
Faktycznie, mało pisaliśmy o II lidze, miejmy nadzieję, że od tej rundy będzie nam to lepiej wychodziło, ale liczymy także na aktywność userów, którzy odnośnie danego meczu mogą mieć więcej do powiedzenia niż my. :wink:
 
dziubu 0

dziubu

Forum VIP
Ja popieram pana PEJA. W II lidze polskiej są zazwyczaj wysokie a nawet bardzo wysokie
kursy na mecze, które teoretycznie można nazwać pewniakami. Ja osobiście na II lidze
sporo sie wzbogaciłem i to bez jakichś większych problemów. Moje zdanie jest takie, że
mógłby powstać dział &quot;II Liga Polska&quot;.
 
peja 1

peja

Użytkownik
Ja uważam że powinien powstać oddzielny temat II liga polska, cieszyłby się napewno większym zainteresowaniem niż temat &quot; Pozostałe ligi &quot; ....
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
Na dzień dzisiejszy taki dział niepowstanie.O Tej lidze mozna pisać...w dziale &quot;Orange Ekstraklasa&quot;...Tam mozna pisac analizy do II Ligi Polskiej ;)...Jeśli masz checi to pisz analizki i nietylko o II Lidze....a wtedy moze sie zastanowimy...Nad Oddzielnym Dzialem ;) pzdr
 
L 45

laha

Forum VIP
Damian zawsze można zrobić poddział ... ale wsedług mnie głównym specem od II Polskiej jest Solo i to on bedize kręcił ten dział ????
 
xxl 0

xxl

Użytkownik
można by jeszcze zrobić coś o III lidze którą teraz również można obstawiać. Tam można sporo zarobić bo buki się chyba zabardzo nie znają a więc kursy fajne. Przemyślcie to. Pozdrawiam :wink:
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Ogólny temat o II lidze nie powstanie (już wcześcniej o tym pisał Damian).
Peja, jak chcesz analizy, to je pisz w dziale Orange Ekstraklasa. Dlaczego tam nie chcesz ich pisać? Chcesz tabele, terminarz? Załóż takie tematy...

Osobiście przyznam, że ostatnio nie mam czasu na pisanie analiz, ale obiecuje, że w piątek coś napisze ;)
 
Do góry Bottom