>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Orange

D 0

darek

Forum VIP
mam pytanie co do sieci orange... kupiłem starter z tejze sieci...i mam mały problem :/

opisze go:
Chce gdzieś zadzwonić, to zamiast sygnału słysze babę która mówi :
jezyk polsi wciśni 1(naciskam 1 ) i slysze wybrałeś język polski, aby potwierdzić wciśnij 1(nacikam) i dopiero później słysze sygnał i się łącze, wie ktoś jak wyłączyć tą automatyczną babę ? :|
Proszę o pomoc :/
 
popiol 0

popiol

Forum VIP
Widze!!Tylko mowie ze ja byłem w idei i ja tego nie mam wiec musi byc w starterach...nie ma jak to rozumowanie darka eh...:/
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
mam pytanie co do sieci orange... kupiłem starter z tejze sieci...i mam mały problem :/

opisze go:
Chce gdzieś zadzwonić, to zamiast sygnału słysze babę która mówi :
jezyk polsi wciśni 1(naciskam 1 ) i slysze wybrałeś język polski, aby potwierdzić wciśnij 1(nacikam) i dopiero później słysze sygnał i się łącze, wie ktoś jak wyłączyć tą automatyczną babę ? :|
Proszę o pomoc :/
Moj kolega kupił startowkę Orange z 4 dni temu...i nic takiego nie miał :?
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
Darek sprawdz czy czasem nie masz nic na koncie wstukaj na klawiaturze *124*# i wyskoczy ci na ekranie kwota jak masz na koncie ostani jak byly bilety do wygrana to mailem kilkanascie staretrów idei to zdazyla mi sie taka sytuacja z 1 kara i chyb amailem na nie 0zł
 
D 0

darek

Forum VIP
Sprawdzałem po sto kroć i miałem ze starteru 20 zł ????

Ale nastąpiła rzecz niezwykła a mianowice... problem znikł :p Nie wiem jak, nie wiem keidy, ale wiem że już go niema :p
 
D 0

darek

Forum VIP
Kolejna prośba...
Czyli po jaki numer musze wysąłać sms-a i o jakiej treści abym miał sms-y za grosz ? ;)

I czy to funkcionuje w Orange :|
z Góry dziękuje ;)
 
Do góry Bottom