>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Ostrzeżenie dla początkujących którzy chcą kupić mecze

Status
Zamknięty.
M 0

misiek1212

Użytkownik
Witam,otóż mój kolega stał się ofiarą oszusta :jezora: chciał bym ostrzec innych którzy trafią na taką stronę
ta ta ta ta
Koleś wam każe wpłacić 40zł/mecz 3 pierwsze wam wejdą a przy następnych was oszuka
Razem możemy stworzyć listę stron na których mogą dojść podobne sytuacje,podawajcie adresy stron,
Ten temat nie ma charakteru reklamowego tylko informacja dla początkujących którzy mogą stać się ofiarami tego typu oszustami
PAMIĘTAJCIE NIGDY NIE MA PEWNYCH MECZY
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Wszystkie strony, które reklamują się na czatach Livesports itp to oszustwo
Ludzie piszą, że biorą typy z zagranicznych płatnych serwisów a popełniają błędy w najczęściej używanych wyrazach w j. polskim, co za ludzie wierzą takim debilom, którzy otwierają na darmowej domenie typu blogspot blog i po dwóch trafionych typach chcą 40pln od każdego.
Największego idiota, który takie coś sobie zrobił(którego ja widziałem) to matoł, który miał forum na fora.pl i zarejestrowane 3-4 osoby, zrobił temat i przez cały dzień wrzucał SAME TRAFIONE mecze z lepszymi kursami z całego miesiąca, napisał, że korzysta z jego usług kilkanaście osób i chce 50pln od meczu przed podaniem
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom