>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ostrzeżenie przed bwin!!!

M 0

me001

Użytkownik
Witam.
Chciałbym ostrzec wszystkich użytkowników bwin. Wydawała mi się ta strona jedną z lepszych ale niestety się pomyliłem okazali się zwykłymi oszustami!!! Kilka dni temu wpłaciłem 120 zł i skorzystałem z promocji. Wysłałem dowód osobisty przed wypłatą jak należy i dowód został zaakceptowany ponieważ przyszło potwierdzenie, więc wypłaciłem pieniądze na łączna sumę 2400 zł. Następnego dnia logując się na konto otrzymałem wiadomość KONTO ZOSTAŁO ZABLOKOWANE. Napisałem e-maila, dzwoniłem i konto zostało zablokowane ponieważ, tutaj powód - &quot;ze względu bezpieczeństwa&quot;. Kpina, oszustwo w doskonałym wydaniu!!! Żadnych konkretów, po prostu pasowało im tak i tak zrobili. Chciałbym przestrzec przed tą firmą!!!
 
R 924

radziooh

Użytkownik
Pewnie miałeś dane nie prawidłowe wpisane przy rejestracji bo raczej niemożliwe jest zablokowanie bez przyczyny:???: Spytaj się z jakiego powodu ci zablokowali i wyjaśnij sytuację.
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
Oczywiście, że tak, BWIN jest jaki jest, ale też nie robi sobie jaj z takimi sytuacjami blokowania bez powodu, jakoś typerzy stąd, moderatorzy, admini, nie żalą się na Bwin bo im nie wypłacił 1000zł, a sądze , że nie takie w swojej historii kwoty przelewali, tylko zawsze żali się osobą , która dopiero co zarejstrowała się na forum. Jakoś mało wiarygodne.
 
K 2

kubay87

Użytkownik
Jesli sie postepuje uczciwie .. ???? Wszystko jest ok . Buk jak najbardziej wporzadku . Kilka razy jakies watpliwosci , szybko wytlumaczone ale niestety droga mailowa . Powodzenia
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Ja w zeszłym tyg. wypłaciłem od nich moją kasę 200 zł niby nie wielka suma wcześniej się też coś wygrywało nigdy nie było problemu jeden z buków którego najbardziej szanuje więc kolego musiałeś mieć jakieś problemy z nimi.
 
D 0

darecki44

Użytkownik
Dla mnie jeden z nalpszych bukow bezprzecznie, i live bezkokurencyjny, no moze tylko bet365 sie rownac
haha to dobre, to jest wlasnie jeden z najbardziej lipnych bukow jakie znam, chwalicie sie ze wyplacace po 200zl i jest ok:grin: takie pieniazki to mozecie z bankomatu se wyplacic wygrajcie z 2000zl albo wiecej to zobaczymy czy wyplata wam pojdzie tak latwo i czy nie zamkna wam konta, powodzenia
 
bilet44007 154

bilet44007

Użytkownik
haha to dobre, to jest wlasnie jeden z najbardziej lipnych bukow jakie znam, chwalicie sie ze wyplacace po 200zl i jest ok:grin: takie pieniazki to mozecie z bankomatu se wyplacic wygrajcie z 2000zl albo wiecej to zobaczymy czy wyplata wam pojdzie tak latwo i czy nie zamkna wam konta, powodzenia
Dokładnie jak wyżej dla nich wypłaty typu 200, 500 to jest nic jak wygrasz więcej robią sie problemy znam to na przykładzie kolegi wygrywając większą sumę zamknęli mu konto ale nie spoczął na laurach odzyskał $ i podziękował za współprace, zresztą pewnie znajdzie się kilka uczciwych buków ale część naprawde kombinuje zamykając i liczy na to że ten ktoś odpuści temat także never give up!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
blum 70

blum

Użytkownik
Nie żebym jakoś specjalnie go kochał, ale raz wypłacałem z bwina ok 200 zł i nie było najmniejszego problemu (potem komplikator włączył się jedynie moneybookers).
 
M 36

mankiecik

Użytkownik
witam,nieraz wyplacalem wieksze kwoty i nigdy nie bylo problemow!!pienadze na mb zawsze nastepnego dnia,wiec moze nie kazdy ma problemy z bwin,pozdrawiam
 
Do góry Bottom