>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Oszczędzanie

hagis 369

hagis

Użytkownik
Oszczędzanie
Myślałem troche na tym jak efektywnie oszczędzać aż znalazłem nastepujacą forme

Rok rozłożyć na tygodnie czyli 52 a następnie odkladać sume odpowiadającą numerowi tygodnia
czyli:
Tydzień 1. = 1 J
Tydzień 2. = 2 J
Tydzień 3. = 3 J
Tydzień 52. = 52 J
co po upływie roku da mi kwotę = 1378 J
dodatkowo prosty system 365 dni polegający na codziennym odkładaniu
1 J czyli 365 dni = 365 J
Dobra odskocznia od od buchmacherki
Zapraszam do udziału
 
hagis 369

hagis

Użytkownik
22 Maj 2014
52 Tygodnie:
Tydzień 1.
1 J / 1378 J

365 Dni:
4 J / 365J

Risk Free Road:
transfer środków z SkyBet na Bet365
SkyBet = 0.00 j
Bet365 = 3.50 J
 
hagis 369

hagis

Użytkownik
23 Maj 2014
52 Tygodnie:
Tydzień 1.
1 J / 1378 J

365 Dni:
5 J / 365J

Risk Free Road:
SkyBet = 0.00 j
Bet365 = 0.00 J
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Gdzie odkładasz? Gdzieś do skarpety czy jakieś konto? Bo w bankach to z reguły zawsze coś biorą za prowadzenie konta. Pomysł fajny, też kiedyś o tym myślałem.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
52 Tygodnie:
Tydzień 1.
3 J / 1378 J
O ile dobrze zrozumiałem zasady to dziś już chyba tydzień 2. skoro już 3j w słoju ????
Od dziś zaczynam razem z Tobą. W końcu przyda się pudełko &quot;zbieram na flaszkę&quot; z 18nastki hehe.
52 W
#1 - 1j
#2 - +1j = 2j

365
#1 - 1j
 
hagis 369

hagis

Użytkownik
Witam na pokładzie marqs3lby i życze wytrwałosci w postanowieniu ????
Ostatnio chodzi za mna myśl by zrobić sobie miesiąc bez alkoholu :grin:
i sprawdzić ile miesiecznie tak naprawde wydaje, oczywiście bedzie bardzo
cieżko wytrwać w postanowieniu ;)

27 Maj 2014

52 Tygodnie:
Tydzień 1.
3 J / 1378 J

365 Dni:

9 J / 365J

Risk Free Road:

SkyBet = 0.00 j
Bet365 = 0.00 J
BetFair = 8.88 j
update Betfair
http://forum.bukmacherskie.com/f15/risk-free-road-107685.html
 
hagis 369

hagis

Użytkownik
Wczorajszy dzień to 100% popis mojej karmy na Betfair
Mecz

Wyczyścił totalnie moj zysk z tematu Risk Free Road
SkyBet = 0.00 j
Bet365 = 0.00 j
BetFair = 0.00 j
Zamykam Risk Free Road a na jego miejsce by juz totalnie uwolnić sie od
buchmacherki postanowiłem że to co miałbym wpłacić na ich konto
odłoze sobie na swoje NO BET

28 Maj 2014
52 Tygodnie:
Tydzień 2.
3 J / 1378 J
365 Dni:
10 J / 365J
No BET:
0.00 J
Pierwszego czerwca rozpoczynam miesiąc bez alkoholu :wink:
 
duda 380

duda

Użytkownik
Daj spokój, mistrzostwa się zaczynają. Zacznij po mundialu ;)
Po Mundialu rusza Ekstraklasa, wtedy alkohol będzie mu bardziej potrzebny, jeżeli chce oglądać ????
Od siebie dodam, że warto prowadzić dzienniczek na co wydajemy nasze pieniądze. Po każdym kolejnym miesiącu podliczałem sobie na co wydawałem najwięcej i starałem się wykombinować jak ograniczyć wydatki na dany cel, które wydatki okazały się zbędne itp. Takim sposobem można sporo zaoszczędzić, w kolejnych miesiącach w portfelu zostawało mi coraz więcej pieniędzy. Polecam.
 
scyth 98

scyth

Użytkownik
Szczerze? Musicie się w coś takiego bawić? Nie lepiej po prostu ograniczyć wydatki na pierdoły i normalnie trzymać się jakichś wytycznych, że powiedzmy miesięczny budżet wynosi X zł?
Nie zrozumcie mnie źle, nie krytykuję tematu, jeśli komuś to pomaga to spoko. Ale przynajmniej mi wydaje się to trochę dziecinne ???? Mimo wszystko życzę powodzenia i udanego oszczędzania ????
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Patrząc na moje wydatki to największą pierdołą na jakiej tracę kasę jest .. a jakże, betsson ;) Niestety kwecień nie był moim miesiącem, jestem sporo na minus a że ligi się pokończyły to oszczędzanie jest dobrym sposobem na wyciszenie się, ostudzenie głowy.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Szczerze? Musicie się w coś takiego bawić? Nie lepiej po prostu ograniczyć wydatki na pierdoły i normalnie trzymać się jakichś wytycznych, że powiedzmy miesięczny budżet wynosi X zł?
A wg mnie ma to sens, choćby taką przewagę mentalną, bo jak masz normalnie oszczędzać, to się nie chce, a czasem wydaje na jakąś pierdołę, a tak to jak masz określony plan na cały rok, że każdego tygodnia przeznaczasz do skarbonki określoną ilość kasy, to większe prawdopodobieństwo, że tego się będziesz trzymał ;)
 
scyth 98

scyth

Użytkownik
A wg mnie ma to sens, choćby taką przewagę mentalną, bo jak masz normalnie oszczędzać, to się nie chce, a czasem wydaje na jakąś pierdołę, a tak to jak masz określony plan na cały rok, że każdego tygodnia przeznaczasz do skarbonki określoną ilość kasy, to większe prawdopodobieństwo, że tego się będziesz trzymał ;)
Nie no, jak komuś pomaga to tak jak pisałem, fajnie ???? Mi osobiście to bardziej kojarzy się właśnie z takim odkładaniem do świnki skarbonki ale jeśli to jest dobry sposób by ktoś coś zaoszczędził to życzę jak najlepiej. Ja tam zawsze mam wyliczone, ile miesięcznie wydaję na utrzymanie, na mieszkanie i resztę mam do dyspozycji, jak trzeba coś kupić to kupię a jak nie to po prostu mi zostaje na koncie. Ale może masz rację, robiąc zapiski się mobilizujesz i realizujesz jakiś cel
 
duda 380

duda

Użytkownik
Podliczając kiedyś notatki z jednego miesiąca, z przerażeniem stwierdziłem, że na fajki wydałem ponad 400 PLN, na alkohol drugie tyle. To był główny zapalnik do ograniczenia chlania/imprezowania, i rzucenia palenia. Ogólnie mnóstwo rzeczy, które można kupić taniej/ograniczyć zużycie, a zaoszczędzoną kasę przeznaczyć na jakiś swój cel (wakacje, wyjazd na weekend, nowy gadżet), albo zainwestować np. u bukmachera ;)
 
hagis 369

hagis

Użytkownik
W barku cos sie znajdzie na mistrzostwa ale totalny zakaz dokupywania i oczywiście trzeba wykluczyć bary ;)
*Najważniejsze mieć Cel i do niego dążyć*
Wczoraj gdy wracałem z pracy juz coś mnie kusiło , kolejny super system
A gdyby tak grać tylko przeciw Polsce tenis , piłka ... wszystkie dyscypliny
noo system i idealny obstawie sobie takiego Janowicza że nie wygra
i powoli będe kase trzepał genialne ha !
Dupa 100 J odkładam na No BET troche pokrzyżuje to moje finanse i wydadki
ale praktycznie na to patrzac i tak bym przegrał i stówki nie ma
30 Maj 2014
52 Tygodnie:
Tydzień 2.
3 J / 1378 J
365 Dni:
12 J / 365J
No BET:
100.00 JKolejny pomyśl jaki chodzi mi po głowie to Ebay
Ebya ma to do siebie że kilka razy w miesiacu można wystawić aukcje
bez opłat totalny Free .. a gdyby tak sprzedać 1000 rzeczy nawet za 1 J
to mamy 1000 J oczywiscie jest jeszcze wysyłka ale wysyłke dopiszemy
do opłat kupujacego. Na pewno kazdy z nas znajdzie u siebie pełno niepotrzebnych rzeczy i gratów których można sie pozbyć
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Podliczając kiedyś notatki z jednego miesiąca, z przerażeniem stwierdziłem, że na fajki wydałem ponad 400 PLN, na alkohol drugie tyle. To był główny zapalnik do ograniczenia chlania/imprezowania, i rzucenia palenia. Ogólnie mnóstwo rzeczy, które można kupić taniej/ograniczyć zużycie, a zaoszczędzoną kasę przeznaczyć na jakiś swój cel (wakacje, wyjazd na weekend, nowy gadżet), albo zainwestować np. u bukmachera ;)
Gorzej jak ktoś nie ma na czym oszczędzać ;) Fajek nie palę, alkoholu nie piję (no może od święta), jakichś drogich posiłków też sobie nie robię, pepsi nie kupuje.. - ot studenckie życie, nawet autobusem na uczelnie nie jeżdżę bo 2,5km to sie nie opłaca wydawać 1,40 zł ????
 
Do góry Bottom