>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Oszuści na forum

Status
Zamknięty.
bodi 70

bodi

Użytkownik
BB termin minął-jak piszesz część osób spłacona.....napisz tu na Forum , komu i ile masz jeszcze oddać i czy te osoby uzgodniły z Tobą inny termin oczekiwania na pieniądze...jeśli tak , to sprawe zostawię Wam samym w innym przypadku zaczniemy działać.
 
B 0

bb

Użytkownik
Do tej pory pieniądze oddałem 3 osobom: Darekaqq, kanibal i barteks90. Do spłacenia pozostało mi jeszcze: Kuzan (10zł) - gadałem z nim na GG, dzisiaj dostanie pieniądze, malutki (30zł) - do piątku do północy oraz damianns (70zł) - również się z nim dogadałem.
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Do tej pory pieniądze oddałem 3 osobom: Darekaqq, kanibal i barteks90. Do spłacenia pozostało mi jeszcze: Kuzan (10zł) - gadałem z nim na GG, dzisiaj dostanie pieniądze, malutki (30zł) - do piątku do północy oraz damianns (70zł) - również się z nim dogadałem.

Narazie ani nie dostaniesz bana , ani nie zgłoszę tego.....bo widze ,że sie starasz...naprawde prośba do Ciebie powoli oddaj ludziom ta kasę.
 
B 0

bb

Użytkownik
Powoli oddawać nie będę bo kasa miałabyć na kontach już bardzo dawno temu. Mam już kase dla Kuzana, czekam tylko aż wejdzie na GG i poda mi swój mail MB bo w historii przelewów nie moge znaleźć.
 
S 11

support75

Użytkownik
pozwolilem sobie uporzadkowac sprawe BB i wyglada to tak
Osoby pogrubione oczekuja jeszcze na kase.

damianns - 70 zł [do poniedziałku]
piotrek__17 - 7 zł [do ????]
Kuzan - 10 zł
malutki_194 - 30 zł [do piątku]
tymczasowy - 5 zł [do ????]
Darekaqq - 5 zł
kanibal - ? zł
barteks90 - ? zł

Na moje oko wychodza jeszcze 4 osoby, na łaczna kwote 112 zł.
Uwazam ze jesli komus BB leci jeszcze kase powinnien sie odezwac w tym temacie.
 
cosmic_gate 0

cosmic_gate

Użytkownik
BB

Ciekawe Ile ma Lat i Czy Odda

Wszyscy Piszą że się stara no ok ale z tego co widze skołował Kase osobom którym wisial po kilka złotych a tym którym naprawde cos wisial jeszcze nie oddal chodzi o damianns 70 zł i malutki 30 zł a wiec 100 zł przez kilka Dni Oddal z Trudnosciami Kilkanascie zł a w ciagu 4-5 Dni musi oddac jeszcze ponad 100 zł no to Powodzenia .

BB Nauczysz sie że nie warto Pożyczać Środków Od Osób 3 i Grac za Ich Pieniądze jesli cos ugrasz oddawales jesli przegrales znów pożyczyles i takie koło takie jest moje zdanie JESLI SIE MYLE WSTAW SKAN Z MB GDZIE PRZESLALES KASE 8) .

Nie ma Jak Isc do Pracy z Z Premi zagrac u Buka :mrgreen:

Sytuacja BB jest nie do pozazdroszczenia ... Oby wszystko sie Wyjasnilo bez Przykrosci
 
piotrek__17 10

piotrek__17

Użytkownik
pozwolilem sobie uporzadkowac sprawe BB i wyglada to tak
Osoby pogrubione oczekuja jeszcze na kase.

damianns - 70 zł [do poniedziałku]
piotrek__17 - 7 zł [do ????] &lt; ---- do dzis do północy miało byc do wczoraj ale tłumaczył się że rano zleci wypłate ze sportingbet bo aktualnie nie ma kasy na MB
Kuzan - 10 zł
malutki_194 - 30 zł [do piątku]
tymczasowy - 5 zł [do ????]
Darekaqq - 5 zł
kanibal - ? zł
barteks90 - ? zł

Na moje oko wychodza jeszcze 4 osoby, na łaczna kwote 112 zł.
Uwazam ze jesli komus BB leci jeszcze kase powinnien sie odezwac w tym temacie.
 
B 0

bb

Użytkownik
COSMIC_GATE - sorry ale bądź tak miły i się nie wpier... OK? To sprawa między mną-adminami i tymi od których pożyczyłem. Dzisiaj kase dostały kolejne 2 osoby. Teraz malutki, damianns i piotrek__17. Z tymczasowym już załatwiłem.
 
kuzan 0

kuzan

Użytkownik
Nie moglem wczesniej, wiec pisze dopiero teraz. Potwierdzam, ze dzisiaj otrzymalem kase. Mysle, ze BB odda reszte kasy... ale to juz nie moja sprawa... zycze Wam szybkiego zalatwienia klopotu ;-)
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
OSOBY POSTRONNE NIE WTRĄCAĆ SIĘ i nie nabijać sobie postów---gościowi BB osobiście zaufałem i myślę ,że wywiąże się ze zobowiązań, bo wie co go czeka w przeciwnym razie -w tym temacie pisać osoby ,które sa związane ze sprawą BB -pozdrawiam
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
nr gg 11589735 dzis chcial mnie oszukac ???? podaje sie za OuLa. Miał wczoraj jego hasło na forum wyg.... (nie podaje dalej adresu bo ost bedzie:p ) na FB wyslal mi PW z konta Berbeć nie wiem czy to jego konto może i jego , ale kręci ostro
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
Berbec do mnie tez dzis pisal, podalem gg zeby sie odezwal, ale po Twoim poscie nie ma odzewu ;-)
ktoś wkradł się na konto Berbecia...

oto dane złodzieja...

imię i nazwisko oszusta: Tomasz Waszczak
jego e-mail MB : [email protected]
oraz jego znalezione w internecie zdjęcie:


napisał z numeru gg 3163420, ale podejrzewam że do kolejnej akcji go zmieni
inne numery gg: 11589735, 3271300
nowy numer: 11609805

jego konta na bwin maxwel10, betfair ewka122e

Uwaga , podszywał się również pod ADMINA jeszcze innego forum - OuL&#39;a - I MIAŁ JEGO HASŁO DO KONTA !!!

Jednak podaje jego adres zamieszkania
Leśna 40a
41706
Ruda Śl.

niedługo być może będzie jego adres IP
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
mam pytanie - czy jest możliwość sprawdzenia z jakiego adresu IP oszust logował się na konto Berbecia? W mojej skrzynce jest od niego PW jeszcze
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom