>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Oszuści na forum

Status
Zamknięty.
damianmularczyk 0

damianmularczyk

Użytkownik
Do jutra do północy oddaje pieniądze damianowimularczykowi - 52zł. Jeśli nie oddam to można mnie zbanować. Ot taki warunek.
A więc ten zasrany oszust i złodziej nie oddał moich pieniędzy i wnoszę o bana dla niego i liczę że moderatorzy bądź admin wreszczie mu go udzieli.Tyle w tym temacie pozdrawiam
 
B 0

bb

Użytkownik
No i co? Myślisz, że prześle Ci kase po tym jak nazwałeś mnie i tu idą wylgarne słowa, pewnie bana i tak dostane więc cytuje: skurwysynu, śmieciu, szmato, kurwo, jebie cie w dupe, skurwielu itd...
 
damianmularczyk 0

damianmularczyk

Użytkownik
No i co? Myślisz, że prześle Ci kase po tym jak nazwałeś mnie i tu idą wylgarne słowa, pewnie bana i tak dostane więc cytuje: skurwysynu, śmieciu, szmato, kurwo, jebie cie w dupe, skurwielu itd...
Myslę,że każdy kto nie oddaje pieniędzy jest właśnie taką osobą i tyle. ????
 
A 0

armin

Użytkownik
&quot;Bogaty zasób słów, nie ma co. Ja powiedziałem, jak przeprosisz to dostaniesz kase.&quot;

PW od BB, podobno ma bloka na pisanie. Moge dać screen z PW od niego.

/edit

damian nie rozbrajaj mnie :jezora:
 
S 11

support75

Użytkownik
&quot;Bogaty zasób słów, nie ma co. Ja powiedziałem, jak przeprosisz to dostaniesz kase.&quot;
a moze to ty powinnes przeprosic za to ze robisz ludzi w c^^ja?
juz dawno mowilem ze ten dzieciak ma miec bana, ale wtedy to bylo &quot;oh ah&quot; jaki to BB dobry oddał wszystkie dlugi :roll:
 
damianmularczyk 0

damianmularczyk

Użytkownik
&quot;Bogaty zasób słów, nie ma co. Ja powiedziałem, jak przeprosisz to dostaniesz kase.&quot;
a moze to ty powinnes przeprosic za to ze robisz ludzi w c^^ja?
juz dawno mowilem ze ten dzieciak ma miec bana, ale wtedy to bylo &quot;oh ah&quot; jaki to BB dobry oddał wszystkie dlugi :roll:
Zwracam Ci honor miałeś rację.Zastanawia mnie tylko dlaczego ten złodziej i oszust nie dostał jeszcze bana ???? :?: Sam napisał że jak nie odda do północy to dostanie bana i co? Wg mnie nie powinno być tu miejsca dla takich frajerów no ale cóż. A i jeszcze jedno.Jak BB jeszcze kogoś oszukał to niech napisze do mnie na PRIV
 
X 0

xxlrobert

Użytkownik
BB jeszcze za przeproszeniem śmiesz stawiać warunki po trzech miesiącach długu który wynosi 10 zł wobec użytkownika &#39;&#39;tymczasowy&#39;&#39; ?
Już byś się wstydził i poszedł do kościoła się wyspowiadać i darował sobie te komentarze. ????
Oczywiście &#39;&#39;tymczasowy&#39;&#39; to ja bo znowu zapomniałem hasła :p:
 
arjen 18

arjen

Użytkownik
Dzis odezwał się do mnie pewien użytkownik co sie podawał za Armina i chcial pozyczyc kase na money, jak mu powiedzialem,ze nie dam bo nie pozyczam kasy powiedzial ze chcial mnie wykiwac i ze jest uzytkownikiem o nicku maxdaxa,wiec radze Wam uwazac na niego ????
 
cosmic_gate 0

cosmic_gate

Użytkownik
Prosze administratora forum o IP Napoleona i jesli ktos ma jakies info o nim to poprosilbym bylbym bardzo wdzieczny
Ale z ciebie poj.... :;/:
O głupie 5 złotych tak się rzucasz :jezora: ????
Nie Liczy sie Kwota ... Oszukany nadal bedzie Oszukanym a Oszust bedzie Oszustem innymi słowy Złodziejem a takie wystepki są Karane tylko ze to jest 5 PLN a co gorsza te cale 5 PLN to rownowartosc bonu ktory dostales za &quot; Darmo &quot; i nie powinnes go sprzedawac

Krzysiek Dal sie Oszukac nie zrobi nic na Policje napewno tez nie a sciagac kolesia z 2 kranca Polski o Rownowartosc Duzej Coli to Przesada .

Nie mniej jednak jesli jest W Tobie &quot; Krzysiek0912 &quot; tyle Sily i Enegrii aby kogos sciagac o ten Bon do BAH to CZEMU NIE ! Masz racje i popieram choc gra nie jest tego warta a na drugi raz powinnes uwazac
 
K 0

krzysiek0912

Użytkownik
Prosze administratora forum o IP Napoleona i jesli ktos ma jakies info o nim to poprosilbym bylbym bardzo wdzieczny
Ale z ciebie poj.... :;/:
O głupie 5 złotych tak się rzucasz :jezora: ????
Nie Liczy sie Kwota ... Oszukany nadal bedzie Oszukanym a Oszust bedzie Oszustem innymi słowy Złodziejem a takie wystepki są Karane tylko ze to jest 5 PLN a co gorsza te cale 5 PLN to rownowartosc bonu ktory dostales za &quot; Darmo &quot; i nie powinnes go sprzedawac

Krzysiek Dal sie Oszukac nie zrobi nic na Policje napewno tez nie a sciagac kolesia z 2 kranca Polski o Rownowartosc Duzej Coli to Przesada .

Nie mniej jednak jesli jest W Tobie &quot; Krzysiek0912 &quot; tyle Sily i Enegrii aby kogos sciagac o ten Bon do Bet-at-home to CZEMU NIE ! Masz racje i popieram choc gra nie jest tego warta a na drugi raz powinnes uwazac
dzieki za wsparcie ???? Al co gorsza gadalem z typkem jak kumpel i on mnie tak oszukal nie moge takich ludzi prosze o bana dla niego i wszystkich jego kont. i o kontakt ze mna Admina Forum
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom