>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Oszukali mnie by nie wypłacić bonu?

D 305

dovver

Użytkownik
Witam, 2 dni temu zakupiłem bon do bet-at-home, już 2 razy obstawiłem po kursie min. 1,5, wczoraj obstawiłem 3 raz po kursie około 1,6. Kupon siadł, a dziś rano patrze i ten kupon jest po kursie 1,43.
Tutaj screen z tego kuponu: screenshooter . net/100060133/bxsnxex [usunąć spacje, trzeba mieć min. 10 postów by wstawić link]
Grał ktoś te 3 spotkania? Przez co mogło się tak stać?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
No musiał się zmienić kurs, ale jak grałeś przed meczem to nie powinni ci niczego zmieniać. Pisz do supportu o co chodzi, pewnie mięli pomyłkę w kursach. No ale po fakcie raczej nie powinni tego zmieniać. Ale tak czy inaczej zostało ci do obstawienia 16.58zł (jak obrót 3x). Więc i tak wypłacisz kasę. Nawet jak przegrasz kolejny kupon, to 134,50zł do wypłaty. Nie jest źle :)
 
jacuskrzynowek 90

jacuskrzynowek

Użytkownik
Czy moglby mi ktos odpowiedziec na pytanko. Mianowicie, skorzystalem z bonu 10euro. Obrocilem juz chyba te pieniazki tj 42zl x3 po kursie 1.5. Moje pytanie brzmi: czy granie live liczy sie do obrotu? Bo tylko to gralem i zazwyczaj to gram, a nie jestem pewny ^^
 
F 20

fazer.

Użytkownik
Czy moglby mi ktos odpowiedziec na pytanko. Mianowicie, skorzystalem z bonu 10euro. Obrocilem juz chyba te pieniazki tj 42zl x3 po kursie 1.5. Moje pytanie brzmi: czy granie live liczy sie do obrotu? Bo tylko to gralem i zazwyczaj to gram, a nie jestem pewny ^^
z jakiej kampanii byl ten bon? daj znac jak ci go wyplaca, bo ponoc tych zagranicznych nie wyplacaja
 
D 361

damekwtp

Użytkownik
Jeśli chcecie sie dowiedzieć ile jeszcze zostało wam do obrotu bonusem, napiszcie wiadomośc do supportu. Powinniście dostać odpowiedź w ciągu 24h jak nie szybciej.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Jeśli chcecie sie dowiedzieć ile jeszcze zostało wam do obrotu bonusem, napiszcie wiadomośc do supportu. Powinniście dostać odpowiedź w ciągu 24h jak nie szybciej.
Problem polega na tym że Support BAH momentalnie kontroluje bonus, bony itd. Automatycznie rusza maszyna jeśli się da konto zostaje zamykane, stare ich praktyki.
 
naajlepszyy 13

naajlepszyy

Użytkownik
Czyli jeżeli się nigdy do nich nie wpłaciło pieniędzy, jeden bon 10E się przegrało, a z drugiego o wartości 40E zrobiło się około 500 złotych, to nie ma szans wypłacić?
 
Do góry Bottom