>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

"oszukanie" bukmachera

Status
Zamknięty.
E 0

el_dorado

Użytkownik
Kiedyś zrobiłem taki przekręt , że skorzystałem z przedopłaty na bah i wysłałem im potwierdzenie przelewu na ich konto ale potwierdzenie nie pokrywało się z rzeczywistością bo zrobiłem tak aby przelew nie wyszedł z mojego konta. Pieniądze przegrałem na pokerze online. Buk od pewnego czasu wyłał mi ostrzeżenia o otwartej pzredopłacie a teraz otzrymałem następujące:
pomimo kilku zawiadomień, do dnia dzisiejszego nie wpłacono na nasze konto bankowe kwoty przedpłaty w wysokości 10,00 PLN.
Jeżeli owa kwota do dnia 09.03.2012 nie wpłynie na nasze konto, będziemy zmuszeni podjąć kroki prawne.
Prosimy jeszcze raz wyraźnie zwrócić uwagę na fakt, iż nie chodzi tu tylko o kwestię długu, ale również o oszustwo, co pociąga za sobą prawne konsekwencje karne.
Dlatego należy niezwłocznie wpłacić ową kwotę na poniżej podane konto bankowe lub skontaktować się z nami.


Jak myslicie jakie czynności mogą podjąć ?
 
rafi_widzew 335

rafi_widzew

Użytkownik
w ogóle to może być ciekawa sprawa pod względem prawnym, bo nie podpada to pod przestępstwo a wykroczenie ???? grzywnę wyrwiesz w sądzie i się nauczysz ????
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Dzieciaku oszukałeś ich na 10 zł, jesteś naprawdę zdumiewająco sprytnym człowiekiem.I później przez takich idiotów jak ty traktują Polaków jak najgorszych oszustów...no ale w sumie nie ma się czemu dziwić.
 
win1988 164

win1988

Użytkownik
Wpłać dychę dla czystego sumienia i świętego spokoju, bo jeszcze za ten przekręt nie będziesz mógł spokojnie spać po nocach i jeszcze pójdziesz do piekła.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom