>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Oszustwo BETFAN

adrian715 192,7K

adrian715

Użytkownik
Witam!
Zagrałem w spotkanie w sportach wirtualnych. Omyłkowo wynik został postawiony jako remis po 1-szej połowie. A zakład został rozliczony jako zwycięstwo a kupon jako przegrany. W grę wchodzi wygrana na 1,5K.
Miał ktoś podobnie? Na czacie napisali,że zagrałem zwycięstwo Szkocji 🤣
Gdzie to zgłosić?
 
Ostatnia edycja:
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
W Twoim przypadku w pierwszej kolejności zgłosiłbym się po słownik języka polskiego. Spróbuj to wszystko napisać raz jeszcze.
 
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
Witam!
Zagrałem w spotkanie w sportach wirtualnych. Omyłkowo wynik został postawiony jako remis po 1-szej połowi. A zakład został rozliczony jako zwycięstwo a kupon jako przegrany. W grę wchodzi wygrana na 1,5K.
Miał ktoś podobnie? Na czacie napisali,że zagrałem zwycięstwo Szkocji 🤣
Gdzie to zgłosić?
Jeśli chcesz zgłaszać to najpierw pewnie mailowo reklamacje. Ale najlepiej jakbyś pokazał tutaj ten kupon, bo ciężko uwierzyć że obsługa na czacie by błędnie odczytała co zagrałeś. I że w ogóle źle ci rozliczyli ten kupon, bo wirtualne na 99% rozlicza automat który raczej błędów nie popełnia
 
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
No to kupon pokazuje jednak to co mówi obsługa. Nie mówię że nie masz racji bo może jakiś błąd sie wkradł że treść zakładu została zmieniona, nie znam się na wirtualnych więc nie wiem. Ale pewnie trudno ci to będzie w jakikolwiek sposób udowodnić
 
jozzy22 564,6K

jozzy22

Użytkownik
Niestety ale trudno polemizować z tym co widzimy. Ewidentnie postawione na Szkotów
Tutaj nie masz szans bo nie masz dowodów na to co piszesz.
 
Do góry Bottom