>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Oszustwo - betsson

D 0

dabudnik1989

Użytkownik
Witam.
Nie wiem czy wybrałem dobry temat ale niech bedzie.
Otóz konczac gre na betsson-ie tydzien temu, wyplacilem 600zl na konto bankowe. Wszystko spoko do momentu az chcialem wejsc na konto i sprawdzic czy srodki zostaly juz usuniete z konta z betssona. Loguje sie i wdze napis : Konto zamrozone. Bardzo sie zdziwilem i wszedlem na czata spytac o co chodzi.
Szanowna Pani napisala mi ze konto zamrozili z jakeigos tam powodu( ble ble ) ale wyplata zostala zatwierdzona i do dzisiaj miala byc. Pieniedzy nie dostalem wiec wszedlem ponownie. Tutaj sie bardzo wkurzylem, Durny gosc na czacie napisal mi :
&quot;Decyzja jest ostateczna.
Pieniądze nie zostaną wypłacone.
Pozdrawiam i życze miłego weekendu&quot;.
Bardzo mnie to wkurzylo. Nastepnie pytając z jakiego powodu, co sie stalo itd otrzymałem odpowiedż :
&quot;ZłamaL Pan regulamin i w takim przypadku zastrzegamy sobie prawo do zatrzymania wszystkich wygranych&quot;.
Oczywiscie spytalem pod jakim wzgledem zlamalem ten regulamin, oto odpowiedz :
&quot;Jak już wspominałem wielokrotnie sprawa jest zamknięta&quot;
Oczywiscie spytalem czy dostane moje pieniadze ktore wpalcilem. Odpowiedz byla jak wyzej, ze sprawa zamknieta. Teraz gdy wchodze na czata widze tylko &quot;Dzień dobry&quot; i wyrzuca mnie z czata.

Czy jest jakas kompetentna osoba, ktore moze mi cos poradzic?
Dziekuje z gory pozdrawiam
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Szanowna Pani napisala mi ze konto zamrozili z jakeigos tam powodu( ble ble ) ale wyplata zostala zatwierdzona i do dzisiaj miala byc. Pieniedzy nie dostalem wiec wszedlem ponownie. Tutaj sie bardzo wkurzylem, Durny gosc na czacie napisal mi :
ble ble ble czyli wiesz z jakiego powodu Twoje konto zostało zamrożone.
 
D 0

dabudnik1989

Użytkownik
Moze skorzystales z bonusu i nie spelniles warunkow obrotu?
Albo bylo multi na tate, babcie i psa?
Po pierwsze, jestem dorosly i nie musze robic kont na rodzicow.
Po drugie bylo to moje 1 konto na betssonie.
Po trzecie jak masz mnie wysmiewac to nie pisz lepiej nic.
 
wielki_szlem 4

wielki_szlem

Użytkownik
Jeżeli masz takie czyste sumienie jak piszesz, to sprawa jest prosta. Oddaj swoją sprawę do instytucji nadzorującej buki. Gdzieś w tematach czytałem że ludzie oddawali takie przypadki do tej instytucji i wygrywali. Nie napisze ci jak ona się nazywa, bo mi się nie chce szukac. Poszperaj sam na forum w tematach a znajdziesz. Wpisz w wyszukiwarkę na forum: &quot;błędy bukmachera&quot;, bo coś mi świta że to tam widziałem .
 
D 0

dabudnik1989

Użytkownik
Jeżeli masz takie czyste sumienie jak piszesz, to sprawa jest prosta. Oddaj swoją sprawę do instytucji nadzorującej buki. Gdzieś w tematach czytałem że ludzie oddawali takie przypadki do tej instytucji i wygrywali. Nie napisze ci jak ona się nazywa, bo mi się nie chce szukac. Poszperaj sam na forum w tematach a znajdziesz. Wpisz w wyszukiwarkę na forum: &quot;błędy bukmachera&quot;, bo coś mi świta że to tam widziałem .
Szukalem i szukalem i niestety nic nie znalazlem...
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Hmm, ja muszę powiedzieć, że mam doświadczenia wręcz przeciwne dotyczące betsson, w tamtym roku zagrałem na jeden mecz po tym jak już znałem wynik (zapomnieli go wyrzucić z oferty), w poprzednim tygodniu zagrałem kupon, który powinien zostać przegrany ale zaliczyli mi go jako wygrany i za darmo dali ponad 400zł, więc twoja sytuacja jest dla mnie co najmniej dziwna. Na początek napisz im maila, że jeśli nie dostaniesz konstruktywnej odpowiedzi odnośnie zamknięcia konta to sprawę przekażesz do odpowiedniej instytucji, może się wystraszą i będą skłonni do rozmowy.
 
pokeromaniak 8

pokeromaniak

Użytkownik
Za spokojnie to napisałeś, wiesz, że coś zrobiłeś nie tak, ale tego nie napiszesz. Pewnie założyłeś kilka kont, albo czegoś innego &quot;dokonałeś&quot; wbrew regulaminowi...
 
kader 0

kader

Użytkownik
Za spokojnie to napisałeś, wiesz, że coś zrobiłeś nie tak, ale tego nie napiszesz. Pewnie założyłeś kilka kont, albo czegoś innego &quot;dokonałeś&quot; wbrew regulaminowi...
Psycholog? A może założył 50 kont na te same dane? Kto zakłada kilka kont u jednego bukmachera jak ma do wyboru dziesiątki innych, a promocje startowe są prawie u wszystkich. Na każdą skargę na bukmachera jest właśnie taka odpowiedź, że wina leży po stronie gracza, jakby nie było oszustw po stronie bukmachera. Jeśli Betsson byłby w porządku to support by napisał, że złamał Pan regulamin w tym i tym punkcie i dążyl do wyjaśnienia sytuacji. Oczywiście pamiętam o zapisie w regulaminie każdego bukmachera, że może zablokować konta i zabrać pieniądze, ale trzeba pamiętać, że przez takie działania będą mieli adekwatną opinię u graczy, a to nie pierwsza zła opinia (tego typu) o Betssonie.

Pytanie do autora: czy brałeś jakikolwiek bonus? Na pewno można zgłosić to odpowiednich instytucji, ale będzie potrzebne trochę pracy.
 
D 0

dabudnik1989

Użytkownik
Psycholog? A może założył 50 kont na te same dane? Kto zakłada kilka kont u jednego bukmachera jak ma do wyboru dziesiątki innych, a promocje startowe są prawie u wszystkich. Na każdą skargę na bukmachera jest właśnie taka odpowiedź, że wina leży po stronie gracza, jakby nie było oszustw po stronie bukmachera. Jeśli Betsson byłby w porządku to support by napisał, że złamał Pan regulamin w tym i tym punkcie i dążyl do wyjaśnienia sytuacji. Oczywiście pamiętam o zapisie w regulaminie każdego bukmachera, że może zablokować konta i zabrać pieniądze, ale trzeba pamiętać, że przez takie działania będą mieli adekwatną opinię u graczy, a to nie pierwsza zła opinia (tego typu) o Betssonie.
Pytanie do autora: czy brałeś jakikolwiek bonus? Na pewno można zgłosić to odpowiednich instytucji, ale będzie potrzebne trochę pracy.
Zalozylem konto na betssonie, bylo to moje 1 konto. Wplacilem 40zl - dostalem bonusu kolejne 40zl. Ugralem sobie z tego 600zl(bonusem wykonałem obrot na pewno) i wyplacilem.Tak to wyglada.
P.S Dzis sprawa ulegla zmianie z lekka, po napisaniu 10 maila z kolei i postraszenia , ze jak nie zwroca kasy to zwroce sie do odpowiednich instytucji odpisali mi ze rozpatrza sprawe ponownie ;)
 
L 0

langer

Użytkownik
Mnie ich strona dziś nie chce sie za bardzo załadowac a jak juz się zaloguje z trudem to u gory nie ma paska do zakladów , kasyna giełdy i gier -też macie podobnie? w 2 przegladarkach probowałem i to samo.
A co to ma wspólnego z tematem &quot;oszustwo w Betsson&quot;?! Ludzie, nauczcie się zakładać nowe tematy lub pisać w odpowiednich wątkach!
Marcin-odra
 
D 0

dabudnik1989

Użytkownik
No niestety. Jedyne co mi dzis odpisali to :
Do jednego konta Betsson przypisany jest jeden numer IP. W razie nieprzestrzegania tej zasady musi Pan liczyć się z konsekwencjami. Betsson nie odpowie na kolejne pytania dotyczące tej sprawy.
Nie wiem jak mam odbierac to z tym adresem ip skoro u mnie we wsi mamy siec kablowa i kazdy ma to samo wewnetrzne ip ...
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Jeżeli bardzo Ci zależy na tej kasie to pisz do tych organizacji które nadzorują betssona, adres ip nie powinien być przypisywany tylko do jednego konta, ponieważ nie mamy możliwości sprawdzenia czy ktoś wcześniej z naszego ip brał bonus. W ten sposób tylko odstraszają klientów. Powiem Ci, że znam taki przypadek gdzie w jednej małej sieci ze stałym ip, gra w betssonie dwie osoby, wiem że już wypłacali i też korzystali z bonusu 100%. Tylko, że wysyłali dowód osobisty. Możliwe, że w Twojej sieci jakiś dzieciak założył konto, zgarną bonus i nie przedstawił dowodu osobistego i dlatego teraz masz bana.
 
D 0

dabudnik1989

Użytkownik
Jeżeli bardzo Ci zależy na tej kasie to pisz do tych organizacji które nadzorują betssona, adres ip nie powinien być przypisywany tylko do jednego konta, ponieważ nie mamy możliwości sprawdzenia czy ktoś wcześniej z naszego ip brał bonus. W ten sposób tylko odstraszają klientów. Powiem Ci, że znam taki przypadek gdzie w jednej małej sieci ze stałym ip, gra w betssonie dwie osoby, wiem że już wypłacali i też korzystali z bonusu 100%. Tylko, że wysyłali dowód osobisty. Możliwe, że w Twojej sieci jakiś dzieciak założył konto, zgarną bonus i nie przedstawił dowodu osobistego i dlatego teraz masz bana.
Napisal bym ale trudno bedzie mi to ogarnac w angielskim wszystko. Moj angielski az tak dobry nie jest, niestety...
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Wybierz się do jakiejś znajomej nauczycielki/nauczyciela angielskiego lub osoby która potrafi w miarę składnie pisać po angielsku, pomyśl trochę, sposobów jest pełno, nawet na allegro ludzie dają oferty tłumaczenia tekstów.
 
kader 0

kader

Użytkownik
Problem według mnie jest z bonusem. Na jedno IP przysługuje tylko jeden bonus i każdy bukmacher będzie robił problemy, nawet najuczciwszy. Teraz za późno, ale zawsze trzeba pamiętać jak się identyczne IP z większą liczbą osób nie należy brać bonusów, a najlepiej nigdy nie brać, bo później są często problemy. Nawet na tym forum przy konkursach nie może być dwóch użytkowników z tym samym IP. Zachowanie Betsson to nie oszustwo, tylko najzwyklejsze wykorzystanie regulaminu, według mnie podobnie zrobiłoby 70% bukmacherów.
 
Do góry Bottom