>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Oszustwo - betsson

radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
W pewnym sensie jest to trochę oszustwo bukmacherów, bo w większości przypadków bukmacherzy wiedzą od początku, że już z tego ip było założone konto i był brany bonus. W takiej sytuacji, bonus nie powinien zostać dopisany. Tak samo sprawa wygląda z osobami nieletnimi, bukmacherzy tłumaczą się, że takie jest prawo, ale hazard to nie tylko wypłacanie pieniędzy, czyli przed wpłatą kasy powinno się udowodnić, że ma się 18 lat. Bukmacher jest dobry dla Ciebie jak nie chcesz kasy wypłacić. W scandicu miałem taką sytuację, że zaraz po założeniu konta, przyszedł mi mail, że mogę u nich grać, ale bonus mi nie przysługuje, bo z takiego ip już ktoś wcześniej korzystał z tej promocji, takie zachowanie jest moim zdaniem w porządku.
 
C 0

chodniczak1991

Użytkownik
A jeżeli ja mam założone konto prawidłowo, nikt nie korzystał i nie korzysta z mojego ip, ale np czasami chce sprawdzić w bibliotece czy mi dany kupon wszedł a z tego komputera korzystają inni ludzie to nic nie bedzie&gt;??
 
D 0

dabudnik1989

Użytkownik
Witam. Wszystko sie wyjasnilo i zwrocili mi pieniadze ;)
Okazalo sie ze jedna osoba brala juz bonus z betssona z takiego samego ip co moje.
Dogadalem sie z ta osoba, ona wyslala skan dowodu, ja wyslalem i oddali pieniadze.
Pozdrawiam i dzieki za pomoc.
 
Do góry Bottom