>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Oszustwo na Live

eloiemanko 0

eloiemanko

Użytkownik
Postawiłem zakład, ze Słowacja wygra 2 seta z Polską po kursie 8zł(kilka godzin wczesniej trafiłem kurs 13zł w kosza Polska-Izrael, kasa momentalnie została zaksiegowana) zaraz po moim obstawieniu możliwość zakładu na wygranie 2 seta została zawieszona! poczekałem kilka minut, Słowacja wygrała seta a ja już zacieszałem po czym wszedłem w zakładke kuponów i zobaczyłem, ze na kuponie widnieje napis &quot;zakład akumulacyjny&quot; a wyraźnie obstawiałem na wygranie drugiego seta, mecz sie przedchwilą skończył Słowacja przegrała, zalogowałem sie na expekta i niby ja też przegrałem, bo potraktowali mój kupon jako akumulacyjny, a grałem na seta!
Nie wiem co mam robić, cholerni oszuści :kwasny4565:
 
eloiemanko 0

eloiemanko

Użytkownik
Tak na pewno źle kliknąłem, ślepy to ja nie jestem i wiem w co klikałem, po moim kliknieciu zakład ten został zawieszony, wiec o czyms to swiadczy, w dodatku nie dostałem maila informujacego, ze zawarłem zakład, a zawsze dostawałem, dziwne nie??
O marne grosze ?? suma 568zł dla mnie to nie są grosze, a z tego co poczytałem w necie po tym jak mnie oszukali to expekt wałki na live robi baaardzo czesto i to na na prawde groszowe pieniadze.
Jak to Vader kiedyś pisał, buk dobry ale do normalnego grania, na live syf straszny, ja juz u nich nie zagram nigdy, przerzuciłem sie na bet365 i żałuje, ze nie zrobiłem tego wczesniej
 
Do góry Bottom