>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Otobet - Bonus 100 % do 200 zł

Status
Zamknięty.
gorillaz 0

gorillaz

Użytkownik
Witam.
Nie wiem czy takie pytanie już padło, ale chciałbym się dowiedzieć czy bonus za pierwszą wpłatę obowiązuje przy wpłacie przez Skrill.
Z góry dziękuję za odpowiedź.
 
otobet 115

otobet

Użytkownik
Witam.
Nie wiem czy takie pytanie już padło, ale chciałbym się dowiedzieć czy bonus za pierwszą wpłatę obowiązuje przy wpłacie przez Skrill.
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Witamy, Oczywiście że można.
Pozdrawiamy Zespół Otobet
 
otobet 115

otobet

Użytkownik
Witamy,
Jeśli na koncie użytkownika zostały przeprowadzone operacje finansowe, wówczas nie będzie już możliwa zmiana waluty wybranej podczas rejestracji konta.
Pozdrawiamy, Zespół Otobet
 
mats 9

mats

Użytkownik
Witam. Wysłałem do was 4 dni temu maila z dokumentami do weryfikacji i nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. Napisałem do Was też tutaj, na PW, ale nie wiem czy doszło (nie miałem żadnego komunikatu o wysłaniu wiadomości). Czy moglibyście się zająć tą sprawą? Mój nick bagin271
 
otobet 115

otobet

Użytkownik
Witamy, Tak jak wspomnieliśmy na PW Pana weryfikacja zostanie przeprowadzona jutro.
Przypominamy że weryfikację są przeprowadzane Od Poniedziałku do Piątku.
Pozdrawiam Zespół Otobet
 
S 0

sterownik

Użytkownik
Chciałbym zacząc u Was grę ale z tego co tu czytam to wymagacie do weryfikacji 2 dokumentów ze zdjęciem. Ja posiadam tylko dowód osobisty.
Co w takim wypadku?
 
otobet 115

otobet

Użytkownik
Witamy,
Drugim wymaganym dokumentem może być każdy oficjalnie wydany dokument ze zdjęciem, np.: prawo jazdy, paszport, książeczka wojskowa, legitymacja, karta członkowska, .... itp
Pozdrawiamy Zespół Otobet
 
S 0

sterownik

Użytkownik
Witamy,
Drugim wymaganym dokumentem może być każdy oficjalnie wydany dokument ze zdjęciem, np.: prawo jazdy, paszport, książeczka wojskowa, legitymacja, karta członkowska, .... itp
Pozdrawiamy Zespół Otobet
Napisałem chyba jasno - NIE MAM
No chyba, że świadectwo maturalne ono ma zdjecie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom