>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Otobet - bonus 100% do 500PLN

Status
Zamknięty.
S 674

slukasz123

Użytkownik
wypłata od nich doszła na moje konto - są wypłacalni. wypłata na skrill trwała jeden dzień. weryfikacja meega uciążliwa. dwa dokumenty ze zdjęciem + rachunek za media + screen ze skrilla.
Z tym stwierdzeniem akurat sie nie zgodze ja wyslalem skan plus prawko rachunek za energie i skrill i poszlo!!!Jak nie jestes multikonciarzem to bez problemu sie zweryfikujesz firma na plus pytanie jak z limitami potem z betano tez bylo pieknie na poczatku....Ale kursy na niektore dyscypliny maja fajne!!
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
Jest możliwość zrobienia zdjęcia Sobie z dokumentem i wysłać, wiele osób taką metodą przechodzi weryfikację.
W bukach krzakach tak jest i takie omijam z daleka. Nigdy nie przechodzilem takiej weryfikacji.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Dlaczego bukmacher krzak ?,Otobet jest wypłacalny co potwierdzają ludzie.
Co z tego że wypłacalny, laskę robią że wypłacają czy co ? A takim sposobem weryfikacji to bukmacher sobie strzela samobója, widocznie nie zależy im na liczbie klientów bo takie posrane weryfikacje odstraszają na kilometr potencjalnego klienta.
krótko OTObet to jakiś szajs z licencją na curacao i do tego jeszcze uciążliwa weryfikacja, Wiliam Hill czy Bet365 to buki z najwyższej półki i tam do weryfikacji najczęściej wystarczy skan dowodu, widzisz różnice między tymi firmami ?
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Co z tego że wypłacalny, laskę robią że wypłacają czy co ? A takim sposobem weryfikacji to bukmacher sobie strzela samobója, widocznie nie zależy im na liczbie klientów bo takie posrane weryfikacje odstraszają na kilometr potencjalnego klienta.
krótko OTObet to jakiś szajs z licencją na curacao i do tego jeszcze uciążliwa weryfikacja, Wiliam Hill czy Bet365 to buki z najwyższej półki i tam do weryfikacji najczęściej wystarczy skan dowodu, widzisz różnice między tymi firmami ?
Oczywiście że widzę, niema co ukrywać Bet czy William to topowe buki. Ten jest nowy i zobaczymy dajmy mu czas i szansę, może zmienią weryfikację.
 
4 25

443442

Użytkownik
juz uwazajcie jak promocja dlugo potrwa ... ????
panowie janusze juz tutaj kombinuja jakby &quot;przegrac&quot; bonus tylko potrzebny im typ bukmachera zeby ustawic w wyszukiwarce surebetow ????
a jak juz sie uda przegrac na siebie to zaraz chomik oraz tata Andrzej wraz z mama Grazyna
tez z checia &quot;skorzystaja&quot; z tego bonusu :]
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
W bukach krzakach tak jest i takie omijam z daleka. Nigdy nie przechodzilem takiej weryfikacji.
Co z tego że wypłacalny, laskę robią że wypłacają czy co ? A takim sposobem weryfikacji to bukmacher sobie strzela samobója, widocznie nie zależy im na liczbie klientów bo takie posrane weryfikacje odstraszają na kilometr potencjalnego klienta.
odstraszać taka weryfikacja może tylko kombinatorów i cwaniaków wyłudzających bonus. Nie każdy nowy buk jest/będzie topowy, to chyba oczywiste. Jak ktoś nie ma nic do ukrycia to w czym problem zrobić fotę smartfonem z dowodem przy twarzy? Miałem taką weryfikację w Rivalo, Betano i ComeOn. Nie są to topowe buki, ale też żadne krzaki. Ile zajmie zrobienie takiego zdjęcia i zrzucenie na kompa? 2 minuty? To jest żaden problem i nikogo kto nie kombinuje nie odstraszy, to jakaś posrana logika ;)
pzdr.
 
L 5

lampardd

Użytkownik
juz uwazajcie jak promocja dlugo potrwa ... ????
panowie janusze juz tutaj kombinuja jakby &quot;przegrac&quot; bonus tylko potrzebny im typ bukmachera zeby ustawic w wyszukiwarce surebetow ????
a jak juz sie uda przegrac na siebie to zaraz chomik oraz tata Andrzej wraz z mama Grazyna
tez z checia &quot;skorzystaja&quot; z tego bonusu :]
To nie jest kombinowanie , tylko logiczne myślenie i zarabianie pieniędzy bez ryzyka. Na szczęście istnieją ludzie twojego pokroju, którzy dają bukom zarabiać i wiecznie marzą , że wreszcie będą na plus w skali miesiąca.
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
odstraszać taka weryfikacja może tylko kombinatorów i cwaniaków wyłudzających bonus. Nie każdy nowy buk jest/będzie topowy, to chyba oczywiste. Jak ktoś nie ma nic do ukrycia to w czym problem zrobić fotę smartfonem z dowodem przy twarzy? Miałem taką weryfikację w Rivalo, Betano i ComeOn. Nie są to topowe buki, ale też żadne krzaki. Ile zajmie zrobienie takiego zdjęcia i zrzucenie na kompa? 2 minuty? To jest żaden problem i nikogo kto nie kombinuje nie odstraszy, to jakaś posrana logika ;)
pzdr.
Jak moze buk nie miec Skrilla ?
Lubisz czekac na wyplaty to tam graj. Ja wole buki Expekt, Betlic, Betsafe, Betsson, Unibet, B365 i wiele innych gdzie wyplaty sa z automatu lub do kilku godzin.
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
Jak moze buk nie miec Skrilla ?

Lubisz czekac na wyplaty to tam graj. Ja wole buki Expekt, Betlic, Betsafe, Betsson, Unibet, B365 i wiele innych gdzie wyplaty sa z automatu lub do kilku godzin.
Czytałeś wątek w ogóle? Skrill przecież jest i wypłacali nim ludzie, masz to parę postów wyżej, ale przecież ja się nie do tego odnosiłem tylko do weryfikacji. Nie pisałem też, że gram w tym buku :]

Pzdr.
 
4 25

443442

Użytkownik
To nie jest kombinowanie , tylko logiczne myślenie i zarabianie pieniędzy bez ryzyka. Na szczęście istnieją ludzie twojego pokroju, którzy dają bukom zarabiać i wiecznie marzą , że wreszcie będą na plus w skali miesiąca.
masz racje,istnieja tacy ludzie jak ja,
ktorzy czesto tygodniowo grajac normalnie zarabiaja tyle ile cala twoja rodzina przez rok

a teraz dowod babci w dlon i jedziem z otobetem ! ;)
powodzenia Janusz :razz:
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
masz racje,istnieja tacy ludzie jak ja,
ktorzy czesto tygodniowo grajac normalnie zarabiaja tyle ile cala twoja rodzina przez rok
????????????????????????????????????????????????????????????????????????

takiś sprytny, a kolejne konto na forum?
za marzenia na szczęście nie karają ;)
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
Czytałeś wątek w ogóle? Skrill przecież jest i wypłacali nim ludzie, masz to parę postów wyżej, ale przecież ja się nie do tego odnosiłem tylko do weryfikacji. Nie pisałem też, że gram w tym buku :]
Pzdr.
Wymieniles buka Comeon , wiesz o co chodzi?
 
L 5

lampardd

Użytkownik
masz racje,istnieja tacy ludzie jak ja,
ktorzy czesto tygodniowo grajac normalnie zarabiaja tyle ile cala twoja rodzina przez rok

a teraz dowod babci w dlon i jedziem z otobetem ! ;)
powodzenia Janusz :razz:
Gdybys mial jakiekolwiek pojecie, to bys wiedzial, ze ewentualne zyski/straty mozna rozliczac w skali miesiaca czy nawet roku , bo wtedy wyniki sa wiarygodne. Zreszta nie ma sensu tobie czekogolwiek tlumaczyc, bo nie zrozumiesz. Przynajmniej ludziom humor poprawisz.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom