>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Otobet - Loyalty Bonus 500 PLN 100%

Status
Zamknięty.
S 2K

szatan666

Użytkownik
Wielka firma - Repus Apud - która zatrudnia ponad 2250 pracowników na 4 kontynentach, kostarykański adres skrzynki pocztowej, rumuński adres starej kamienicy z żulem w tle, amerykański adres - mały domek na podwórku murzyna. Google prawdę powie. Tak się prowadzi firmę z 2250 pracownikami..
Wygląda na wielką ściemę i tyle.


Otobet to firma majaca polskich wlascicieli i pracownikow. Kwestia czasu jest jej upadek, niestety.
 
E 293

emarco

Użytkownik
Tego byłem po cichu pewien ;-)
Powinni zainwestować w jakiegoś przedstawiciela - weryfikatora, który jeździłby bezpośrednio do domu graczy i ich weryfikował osobiście. Jednostkowo - nie byłby to duży koszt. Mniej przesyłania dokumentów, mniej telefonów, po takiej rozmowie oko w oko od razu wiadomo byłoby kto obstawiał bezpośrednio a komu &quot;pomagano&quot;.
 
czoker 111,1K

czoker

Użytkownik
Nie rozumiem dlaczego na forum nie ma żadnej informacji o tym żeby nie wpłacać do nich pieniędzy? Tylko pojawiają się nowe tematy z bonusami. Po co administracja reklamuje takie firmy?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Może dla tego bo na tym zarabiają. Póki co oficjalnie jeszcze ten bukmacher nie zbankrutował. Jednak po tych wszystkich wpisach strach już do nich wpłacać.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Nie rozumiem dlaczego na forum nie ma żadnej informacji o tym żeby nie wpłacać do nich pieniędzy? Tylko pojawiają się nowe tematy z bonusami. Po co administracja reklamuje takie firmy?
Nie znamy oficjalnie w czym tkwi problem z wypłatami, czy to przyczyna techniczna czy głębszy problem z płynnością finansową firmy. Gdy tylko uzyskamy takie informacje podejmiemy odpowiednią decyzję.
 
E 293

emarco

Użytkownik
Biz Bay s.r.o. jest to słowacka spółka (właściciel marki otobet) do 2014 pod inną nazwą oferowała usługi naprawy samochodów, właścicielem jest słowak, ciekawe czy tylko na papierze. Biz Bay s.r.o. jeszcze obsługuje portal zdjęć na sprzedaż, artpressphoto, rejestrowane wszystko przez jakiegoś pana z Costa Rica. Generalnie wszędzie się przewija się &quot;polskobrzmiący&quot; numer telefonu. Adresy wynajęte - rejestrowane np. w w bloku - w piwnicy. Ciekawa sprawa, bo zawsze sądziłem, że jak firma zatrudnia &gt;2000 pracowników to informacji o niej musi być multum w sieci. Ale widać niekoniecznie ;-) Wszystkie informacje w/w są ogólnodostępne w necie zatem nie zdradziłem żadnej tajemnicy wojskowej.
Czy zatem warto grubo grać u takiego bukmachera schowane za podwójną gardą? Może warto, ja nie wiem.
Edycja: Jako repus apud można znaleźć kilka ofert pracy dla informatyków z Polski, miejsce pracy Katowice. Meneger też jest Polakiem, na linkedin można znaleźć, zatem coś tam na rzeczy jest.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
W 7

wujcio

Użytkownik
Nie rozumiem dlaczego na forum nie ma żadnej informacji o tym żeby nie wpłacać do nich pieniędzy? Tylko pojawiają się nowe tematy z bonusami. Po co administracja reklamuje takie firmy?
No jakby temat z Otobetem został usunięty, to tym gorzej dla nas. nie mielibyśmy gdzie podyskutować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
S 674

slukasz123

Użytkownik
ktos dostal kase bo ja czekam juz 2 tygodnie na wyplate?
No wlasnie to mnie mega ciekawi czy ktos dostał kase...Pytałem admina innego forum czy warto brac mowi ze kontakt mega slaby ma z nimi i zeby pod kazdym pozorem nie wplacac no ale jak kto woli ranking SBR mowi sam za siebie...
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Administracja forum.bukmacherskie.com postanowiła zakończyć współpracę z firmą Otobet.
Temat zamykam, aby nie podbijać go cały czas do góry.
Na temat firmy możecie jeszcze dyskutować w dziale Otobet.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom