>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher OtoBet - Opinie

Status
Zamknięty.
otobet 115

otobet

Użytkownik
Witamy,Podsumowując ta sytuację nawet pominięciem faktu czy odwiedzał Pan platformę czy nie jest to krótka piłka. Wartość bonusu 200PLN została przyznana, a gdy termin ważności bonusu upłynął i nie zostały spełnione warunki obrotu środki zostały z salda odjęte w wartości zgodnie z obowiązującym regulaminem jak w przypadku wszystkich kont Użytkowników w podobnej sytuacji. Akurat taką kwotę wskazywało Pana saldo, stąd obecny stan 0.
Ostatnia zmiana regulaminu jest na korzyść użytkownika, lecz jak widać również i dla tych warunków znajdą się powody do niezadowolenia.
Pozdrawiamy, Zespół Otobet
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Zobaczyłem opcje binarne i natychmiast nabrałem podejrzeń. Okazuje się że marka należy do REPUS APUD, amerykańskiego podmiotu zajmującego się wszystkim (i niczym). Trochę tu, trochę tam, może się uda.
Już to, że firma jest amerykańska w zasadzie wystarczy, bo większych kanciarzy nie ma na świecie. Poza tym jak się nakłada sankcje, to trzeba być konsekwentnym. Przecież Moneta.ru i Yandex są rosyjskie, ale czemu nie zrobić &quot;biznesu&quot; na Rosji.
Ja w całe te Oto nie wierzę, bo prędzej czy później da o sobie znać jankeska pazerność.
A ta &quot;sieć neutronowa, która wykrywa ligi podwyższonego ryzyka&quot;, to hit internetu.
Teraz jeszcze wykryjcie klientów podwyższonego ryzyka i będzie super.
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
Witam, w jakich godzinach dziala czat Otobet? Od tygodnia probuje sie z nim skontaktowac w roznych godzinach i zawsze pojawia sie informacja o tym ze wszyscy konsultanci sa zajeci.
 
otobet 115

otobet

Użytkownik
Witam.
Support pracuje w godzinach 8:00 - 18:00
W przypadku gdy wszyscy ageni Live Chat są zajęci, można pozostawić wiadomość za pomocą usługi &quot;Ticket&quot; (okienko Live Chat), za pomocą formularza na stronie (https://otobet.com/pl/wsparcie) lub bezpośrednio via email [email protected]
Odpowiedź zostanie udzielona tak szybko jak to możliwe.
Pragnę również przypomnieć że za pośrednictwem forum i PW może Pan się z nami skontaktować.
Pozdrawiamy, Zespół Otobet
 
czoker 117,1K

czoker

Użytkownik
Jeśli chodzi o sugestię to w ciągu kilku ostatnich dni nasunęła mi się jedna.
W wielu krajach grane są aktualnie ligowe puchary.
Lubie założyć się kto awansuje do następnej rundy. Niestety w waszej firmie takiego zakładu nie znalazłem ???? Owszem jest taka opcja ale jest w niej aż 6 rozwiązań, a to mnie kompletnie nie interesuje ;) Chodzi o zwykły zakład - kto awansuje do następnej rundy X czy Y. Czy istnieje możliwość na dodanie takiego zakładu?
Nie sprawdzałem wszystkich lig ale ani w pucharze ligi angielskiej, ani francuskiej takiego zakładu nie znalazłem. Chodzi mi oczywiście o piłkę nożna.
Pozdrawiam
 
otobet 115

otobet

Użytkownik
Dziękujemy za informację, Państwa sugestię są przekazywane do odpowiedniego działu. Za wszelkie propozycję dziękujemy.
Pozdrawiam Zespół Otobet
 
typer_browar 137

typer_browar

Użytkownik
Nie za bardzo znam sie na tym ale czy jest szansa aby zwiększyć limit kuponu bo granie kuponów po 300 zł nie za bardzo mnie to interesuje zwłaszcza ze te limity nie sa na jakieś 7 ligi Burkina Faso tylko liga Angielska/Hiszpańska czy koszykówka a te limity na 300 zdążają mi sie nawet na single po kursie 1,3
 
otobet 115

otobet

Użytkownik
Witamy, Limitacja następuję automatycznie sprawdzę co się da zrobić w Pana sprawie. Pozdrawiam Zespół Otobet
 
czoker 117,1K

czoker

Użytkownik
Dziękujemy za informację, Państwa sugestię są przekazywane do odpowiedniego działu. Za wszelkie propozycję dziękujemy.

Pozdrawiam Zespół Otobet

Widzę, że nic się nie zmieniło ;) Hitowe starcie Lazio - Juventus, a zakładów na awans typu 1 lub 2 dalej brak. Dobrze, że bet365 i ónibet mają to w swojej ofercie ????
 
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
pierwszy i jedyny buk gdzie do weryfikacji wymaga się aby się było studentem, posiadało prawo jazdy albo książeczkę wojskową, a co jeżeli ktoś nie jest żadnym z ww.? Kasa przepada, także uwaga szczególnie w stosunku do Pań nie będących studentkami i bez prawka nie zakładajcie tam konta bo go niezweryfikujecie
 
otobet 115

otobet

Użytkownik
pierwszy i jedyny buk gdzie do weryfikacji wymaga się aby się było studentem, posiadało prawo jazdy albo książeczkę wojskową, a co jeżeli ktoś nie jest żadnym z ww.? Kasa przepada, także uwaga szczególnie w stosunku do Pań nie będących studentkami i bez prawka nie zakładajcie tam konta bo go niezweryfikujecie
Witamy, Czy uważa Pan że nie każdy posiada dwa dokumenty ze zdjęciem.?
Uważam że Każdy ponieważ widać to po zweryfikowanych userach którzy bez roblemu podsyłają dwa dokumenty i nie sprawia im to żadnego kłopotu.
Pozdrawiam Zespół otobet
 
B 66

brokers

Użytkownik
Witamy, Czy uważa Pan że nie każdy posiada dwa dokumenty ze zdjęciem.?
Uważam że Każdy ponieważ widać to po zweryfikowanych userach którzy bez roblemu podsyłają dwa dokumenty i nie sprawia im to żadnego kłopotu.
Pozdrawiam Zespół otobet
Akurat nie każdy musi mieć 2 dokumenty ze zdjęciem ! Dowód to wiadomo ale nie wszyscy mają prawo jazdy i nie wszyscy wyrabiają paszport. Nie pomyśleliście o tym ?
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Akurat nie każdy musi mieć 2 dokumenty ze zdjęciem ! Dowód to wiadomo ale nie wszyscy mają prawo jazdy i nie wszyscy wyrabiają paszport. Nie pomyśleliście o tym ?
Widzę ogromny ruch ale z tego co wyczytałem na ich stronie jest dowolność w kwestii drugiego dokumentu wystarcza rachunek, karta wędkarska czy nawet screen Skrilla więc Ci co mają czyste konta nie mają chyba problemu z weryfikacją.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
książeczkę wojskową wysłać możesz szeregowy Brokers, no chyba że jeszcze nie miałeś poboru.
 
B 66

brokers

Użytkownik
Tommy, faktycznie nie wziąłem tego pod uwagę ???? Jednak nadal się upieram, że nie każdy tą książeczkę ma bo dużo osób gdzieś zawierusza ????
Doberman, wszystko ok tylko na rachunku nie ma Twojego zdjęcia.
 
T 4

talerz

Użytkownik
Witamy, Czy uważa Pan że nie każdy posiada dwa dokumenty ze zdjęciem.?
Uważam że Każdy ponieważ widać to po zweryfikowanych userach którzy bez roblemu podsyłają dwa dokumenty i nie sprawia im to żadnego kłopotu.
Co to za idiotyzmy? W Polsce każdy ma obowiązek posiadać dowód osobisty. To jedyny wymagany dokument. Weryfikacja powinna odbywać się na zasadzie wysłania skanu dowodu osobistego i rachunku/wyciągu bankowego/screenu konta skrill. Wymaganie na siłę innego dokumentu do zdjęciem to zwykłe nadużycie z waszej strony. W skrajnych przypadkach gdzie na kilometr czuć próbę wyłudzenia bonusów można zażądać foto twarzy z dowodem.
 
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
Widzę ogromny ruch ale z tego co wyczytałem na ich stronie jest dowolność w kwestii drugiego dokumentu wystarcza rachunek, karta wędkarska czy nawet screen Skrilla więc Ci co mają czyste konta nie mają chyba problemu z weryfikacją.
screen Skrill był wymagany do weryfikacji adresu, natomiast wcześniej była prośba o drugi dokument ZE ZDJĘCIEM więc rachunek to tylko do adresu, dla mnie to nie problem bo jestem studentem. Ale pragnę wszystkich ostrzec (jak pisałem szczególnie Panie które nie studiują , ok one są w mniejszości ale też może chcą sobie pograć będąc skuszone bonusem? które książeczki wojskowej nie posiadają, prawa jazdy też nie wszystkie muszą o karcie wędkarskiej nie wspomnę i co dalej jakieś pomysły? Może CV? Bo ja gdyby nie książeczka wojskowa i legitymacja nie miałbym z powrotem tych pieniędzy, ale to tylko hipotetyczne pytanie na przyszłość czy jeden dokuemnt ze zdjęciem nie wystarczy?
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Trochę wyolbrzymiacie Panowie przecież bukmacher poszedł na rękę i kazdy dokument ze zdjęciem więc posiadamy każdy kilka takich :
- Prawo Jazdy
- Karta Studenta
- Książeczka Wojskowa
- Paszport
- Legitymacja
- Karta Miejska imienna

To kilka możliwości, ale może być każdy dokument oficjalnie wydany jak czytam w ich regulaminie więc nie widzę przeszkód. I jak dla mnie tylko Ci co kombinują mają z tym &#39;&#39;sztuczny problem&#39;&#39;
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom