>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher OtoBet - Opinie

Status
Zamknięty.
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Kolega pisząc nie ,robi problemów, miał co innego na myśli niż te poślizgi z wypłatą,
A co, wyjątkowa na świecie weryfikacja z dwoma dowodami tożsamości? Czy przyjmowanie kuponu po kilka minut?

To jest zwykły krzak - ale ok już więcej w tym temacie nie napiszę, bo widzę że wielu osobom podoba się gra u nich.

Pozdrawiam :cool:
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
a co tam masz takiego wyjątkowego?podstawówkę chyba skończyłeś to dostałeś św ze zdjęciem?ks wojskową dostałeś? starej karty mpk z peselem czy karty kibica nie posiadasz?byle gówienka ze zdjęciem?
Nie stoję za nimi, ale to raczej reakcja na jakieś wyolbrzymianie tego o co się można przyczepić, no chyba że powiesz że robienie słit foci z dowodem jest lepsze.na moje upodobania oferta mało wystarczająca, ale raz na czas coś tam zagram, kursy można fajne wyłapać a kasa dochodzi i nie ma problemu, jakieś tam drobnostki techniczne osobiście olewam, na pewno jak chcą coś dłużej podziałać za parę rzeczy muszą się zabrać.Z drugiej strony rozumiem ludzi co czekali po parę tygodni na kasę i się do nich zniechęcili, ale w wielu opiniach trochę przesadzacie, a chodzi raczej o obiektywne podejście do sprawy.
 
L 0

laki-luzer

Użytkownik
Witam.
Proszę o odpowiedź OTOBET na maila gdzie jest mój przelew z dnia 16.05.2016 r. ?? Pisałem już 3-4 maile ale zero odzewu. Wcześniejsze przelewy mam już na koncie a tego nadal brakuje.
 
otobet 115

otobet

Użytkownik
Witam, Poproszę o Pana Login chętnie zajmę się sprawą. ( Plus informację jakie to było spotkanie)
Pozdrawiam. Zespół Otobet
 
D 2

delabobi

Użytkownik
Chyba coś się poprawiło. W sobotę zlecona wypłata (dzień weekendowy), a w poniedziałek już mam pieniądze na koncie ???? No i tylko dodam, bo to moja druga wypłata. Przy wypłatach coś tam pisze, że tylko pierwsza wypłata jest darmowa, a ta co ostatnio wypłacałem nie zostałem obciążony żadnymi kosztami. Tylko teraz nie wiem czy zawsze jest za free wypłata czy tylko 1-wsza w miesiącu ? Ktoś się orientuje ?
 
oldgolddigger 0

oldgolddigger

Użytkownik
Jak przeglądałem historię tego wątku to powtarzała się sytuacja, że płatności były regularne i dochodziły szybko (dlatego w ogóle założyłem u nich konto), potem nagle fala skarg, które Otobet tłumaczył jakimiś tam problemami technicznymi i wdrożeniami bleble. Minęło kilka miesięcy i widzimy że:
- sprawa z płatnościami (chyba) wyszła na prostą,
- uruchomili zakłady Live,
- uruchomili grę fantasy,
Może więc faktycznie to nie był problem z wypłacalnością a z informatyką?
 
r-baggio 557

r-baggio

Użytkownik
Też mi się tak wydaje. Kilka dni temu wypłacałem od nich większą kwotę i szybko była. Do tego jak piszesz jest Live i fajna gra Fantasy, coś czego u żadnego buka nie ma !!!

Faktem jest, że z tymi wypłatami trochę dali ciała, ale widać, że się mocno rozwijają i można spokojnie u nich pograć.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Przyznam szczerze że te ich fantasy wygląda bardzo obiecująco. Fajne ceny zawodników dodatkowo można się pobawić i wygrać trochę pieniążków. ✅
 
otobet 115

otobet

Użytkownik
Czy tylko ja się nie mogę zalogować dzisiaj od 18-ej ?
Witamy, nastąpiła aktualizacja bazy, jeżeli ktoś ma problemy z logowaniem się prosimy wyczyścić ciasteczka.
Pozdrawiam Zespół Otobet
Życzymy Wysokich Wygranych.
 
S 2K

szatan666

Użytkownik
???? Rozbrajasz mnie drogi userze
Firma wypłaca? Gościu, popatrz co się działo w tym temacie jeszcze kilkanaście dni temu i powiedz czy ta firma nie robi problemów. Przedstawiciel firmy jękał i stękał na forum że wprowadzają jakieś niewyobrażalne zmiany w wypłatach i przez kilkanaście dni nie robili wypłat. Ty masz swoje doświadczenie, ja mam swoje i z mojego doświadczenia mogę przypuszczać, że buk ten jest na skraju upadku i takie &#39;chwilowe przestoje&#39; mogą się zdarzać coraz częściej, jak to było w przypadku innego krzaka DASHBET, którego kolejne klony co kilka miesięcy pojawiają się w sieci. Dodam, że otobet w rankingu SBR ma literkę D i jest w grupie z takimi tuzami jak Betcity, Tonybet czy Vbet (to właśnie jeden z klonów wspomnianego Dashbeta, inny to chyba 5+bet czy jakoś tak).
Także dla osób które czytają ten temat, osobiście nie polecam tam wpłacać kasy, bo nie macie pewności czy wypłatę w ogóle dostaniecie. A jak ktoś czyta temat, wpłaca i po kilku dniach pisze że taki ten buk zły - to nie wiem co doradzić ????
Co do klonów Dashbetu to nie można wszystkich wrzucać do jednego wora.
Działają na jednym sofcie (te same kursy), ale mają różnych właścicieli. Oczywiście wszystko jest porejestrowane na Curacao, także lepiej nie ryzykować póki b365 hula:razz:
Vbet wypłacił mi po miesiącu, 5+ bezproblemowo a Dashbet okradł:]
 
D 2

delabobi

Użytkownik
Jaaaaaaaaa......... z 200 zł na ruletce wygrałem 3000 i dwa złe strzały i w minute straciłem all ???? (
Już bym wolał gdyby mi to nie wpadło ;p
 
T 25

tomciopogrom

Użytkownik
Zająłem 2 miejsce w kolejce w fantasyeuro2016. Mam nadzieję że w ciągu 5 dni bedę miał do dyspozycji te 5000 euro. A wypłata później też dojdzie szybko.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Zająłem 2 miejsce w kolejce w fantasyeuro2016. Mam nadzieję że w ciągu 5 dni bedę miał do dyspozycji te 5000 euro. A wypłata później też dojdzie szybko.
Nie mów hop, bo wczorajsze mecze są &quot;w grze&quot; ;) Miałeś kogoś z wczoraj, bo mnie to ciekawi ?? ????
 
T 25

tomciopogrom

Użytkownik
Nie z wczoraj nikogo nie miałem. Pospieszyłem się gdzieś mi się rzuciło w oczy, że wyniki są już wiążące godzinę po zakończeniu ostatniego meczu kolejki. A ty miałeś kogoś i możesz zdobyć ponad 92 punkty swoim składem?
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
T 25

tomciopogrom

Użytkownik
Ja niestety spadłe3m ostatecznie na 5 ???? . Ale dostałem 1100 już. Można tym grać w zakładach bukmacherskich czy najpierw trzeba wypłacić?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom