>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher OtoBet - Wpłaty/Wypłaty

A 205

amindada

Użytkownik
Ja w otobecie skorzystalem raz z bonusa, 500zl, przegral i wiecej tam nie grałm. Ale szanuje ich za tupet - w maju też mieli spore opóźnienia, na forum sporo ludzi się skarżyło na 2-3 tygodniowe zaległości, ale wtedy OTOBET jakoś dał radę i powypłacał kasę. A spóźnienie tłumaczył &quot; wprowadzaniem innowacyjnego sposobu wypłat, ekspresowego itp&quot; - nie wiem jakim trzeba być matołem, aby w to uwierzyć, ja często pytałem na forum przedstawiciela otobetu o co z tym chodzi to nie umiał sprecyzowac, ale zwodził , że lada chwila będzie wprowadzony. Może miał na mysli ekspresową wyplate z konta firmowego na prywatne i zwinięcie majdanu ????
 
chowirex 116,3K

chowirex

Wicemistrz Typer Mundial
No coś się niestety popsuło u nich ...
Jak weryfikowałem się kilka miesięcy temu, to wyrobili się w ciągu 48h z wypłatą.
Niestety teraz czekam równo tydzień i nic. Wypłata na konto bankowe. W porównaniu do konkurencji to trochę długo.
 
A 185

adikos

Użytkownik
w przypadku tego bukmachera już nikt nie doczeka się żadnej wypłaty, teraz tylko zbierają kasę na poczet nowego buka, bo pewnie taki powstanie na miejsce tego.
 
W 7

wujcio

Użytkownik
No coś się niestety popsuło u nich ...
Jak weryfikowałem się kilka miesięcy temu, to wyrobili się w ciągu 48h z wypłatą.
Niestety teraz czekam równo tydzień i nic. Wypłata na konto bankowe. W porównaniu do konkurencji to trochę długo.


Nie licz na to, że w ogóle się doczekasz...
 
K 100

kksmisiek

Użytkownik
Ja w otobecie skorzystalem raz z bonusa, 500zl, przegral i wiecej tam nie grałm. Ale szanuje ich za tupet - w maju też mieli spore opóźnienia, na forum sporo ludzi się skarżyło na 2-3 tygodniowe zaległości, ale wtedy OTOBET jakoś dał radę i powypłacał kasę. A spóźnienie tłumaczył &quot; wprowadzaniem innowacyjnego sposobu wypłat, ekspresowego itp&quot; - nie wiem jakim trzeba być matołem, aby w to uwierzyć, ja często pytałem na forum przedstawiciela otobetu o co z tym chodzi to nie umiał sprecyzowac, ale zwodził , że lada chwila będzie wprowadzony. Może miał na mysli ekspresową wyplate z konta firmowego na prywatne i zwinięcie majdanu ????
wtedy jakos wyrywkowo to robili jednym wyplacali innym z opoznieniem .ja mialem od razu kase na koncie mimo ze inni sie skarzyli dlatego teraz sie dalem naciagnac...
 
K 6

kaska0086

Użytkownik
najgorsze jest to ze oni dalej dzialaja i naciagaja ludzi a strona nie zostala w zaden sposob zablokowana...nam wisza kase a innych jeszcze naciagaja.i NIC z tym nie mozna zrobic
 
A 0

androkwl

Użytkownik
Swego czasu na jednej ze stron poświęconych zakładom (((nie wiem czy mogę tutaj wpisać że to edit admin))) w opisie RA była informacja, że od 14.11.2005 ten RA działał jako naziemny buk a od 2013 online. Trochę dziwna to była informacja, ale na przykład 14.11.2005 zaczął działalność jeden buk naziemny z Polski, gdzie właścicielem był lub jest, pan co rejestrował domeny dla repusa. Interesujące czy na 100% to ten sam. Nie oskarżam bo skraść tożsamość komuś można i nie musi być winny, albo jest tylko szeregowym pracownikiem, ale to wszystko tak dziwne powiązane. Jak ci zależy to drąż temat. Ale może to być ślepa uliczka. Może ktoś wie coś więcej to napisze.
 
L 5

lampardd

Użytkownik
Myślicie , że jest sens anulować wypłatę i próbować wyciągać siure betami ?
Czy za jakiś czas zamkną buka ?
Do jakiej instytucji można napisać w kwestii braku wypłaty ?
 
K 100

kksmisiek

Użytkownik
Myślicie , że jest sens anulować wypłatę i próbować wyciągać siure betami ?
Czy za jakiś czas zamkną buka ?
Do jakiej instytucji można napisać w kwestii braku wypłaty ?
to nie ma zadnego sensu bo wyjdzie na to ze probujac odzyskac stracona u nich kase grasz u innego buka progresem.trafiajac u nich pieniadze i tak juz nie istnieja wiec tak jakbys przegrywal..
 
K 100

kksmisiek

Użytkownik
nie wiem czy zauwazyliscie ze ze strony otobet zniknely nr telefonow i zostal zmieniony adres email do kontaktowania sie z nimi
poprostu usuwaja powoli slady..powoli dochodze do wniosku ze cala ta firma to dzielo jednej i tej samej osoby ktora porejestrowala wszystko gdzie tylko sie dalo zeby pozniej latwo sie ulotnic a poki sie krecilo to ta osoba sama dzialala jako szef,support a moze i nasz byly &quot;forumowy kolega&quot;jednoczesnie
 
golicbuki 123

golicbuki

Użytkownik
a może by tak napisać jakiś zbiorowy pozew do jakiejś odpowiedniej instytucji zagranicznej, bo to polskiej policji raczej nie wypada, bo to tak jakbyś zgłosił że ukradli ci maryche
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
Poczytaj sobie o firmie Canbet na forum SBR, też bukmacher który padł, ludzie z tego co kojarzę zbiorowe pozwy zakładali by odzyskać swoje pieniądze i nic im to nie dało.
Póki co pewnie ktoś tam jeszcze wpłaca, za jakiś czas strona zniknie z sieci i tak się to skończy, nie ma się co czarować. Od jakiegoś czasu każdy grając tam mocno ryzykował, jedni na tym zyskali, drudzy stracą, jak to w hazardzie.
 
K 6

kaska0086

Użytkownik
Poczytaj sobie o firmie Canbet na forum SBR, też bukmacher który padł, ludzie z tego co kojarzę zbiorowe pozwy zakładali by odzyskać swoje pieniądze i nic im to nie dało.

Póki co pewnie ktoś tam jeszcze wpłaca, za jakiś czas strona zniknie z sieci i tak się to skończy, nie ma się co czarować. Od jakiegoś czasu każdy grając tam mocno ryzykował, jedni na tym zyskali, drudzy stracą, jak to w hazardzie.
Niby masz racje...ale popuscic im to tez tak troche slabo
Jakby nam nie zalezalo na odzyskaniu kasy
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
Doskonale rozumiem że żal popuścić (sam ~300EUR kiedyś straciłem w podobnym krzaku), pewnie niektórzy mają tam sporą kasę ale tu po prostu nie ma jak walczyć. Przykre ale prawdziwe.
 
Do góry Bottom