>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Otwarcie punktu

L 1

luqas87

Użytkownik
Napisałem meile do ziemniaków ale nikt nie odpisuje. Chciałbym wiedzieć ile % zostaje dla mnie, a ile muszę oddać ??
I jeszcze jedno: nie muszę być właścicielem lokalu, mogę go tylko wynajmować ??? I sam decyduję o tym kto tam będzie pracował i mogę to być ja sam ?
 
panti1801 29

panti1801

Użytkownik
Procentowo nie wiem, ale Ty płacisz za lokal, Ty płacisz swojemu ewentualnemu pracownikowi, możesz pracować sam na tym punkcie (oczywiście musi być zaświadczenie o niekaralności, żebyś mógł przystąpić do egzaminu w Ministerstwie finansów ). Wszelkie materiały, wyposażenie jest od firmy (mówię oczywiście o Totolotek S.A. ). No, to chyba tyle ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Co do % ile zostaje dla Ciebie to zależy od bukmachera.
Obiło mi się o uszy, że najlepsze warunki oferuje Milenium. 7,5% prowizji od obrotu- w zeszłym roku tyle było.
Obecnie szukają osób zainteresowanych współpracą.
http://www.wzbmilenium.pl/index.php?m=251
Prowadzisz działalność gospodarczą i chciałbyś ją rozszerzyć?
Otwórz własny punkt przyjmowania zakładów bukmacherskich Milenium w miejscowości:

  1. Bydgoszcz
  2. Gorzów Wlkp.
  3. Kielce
  4. Kraków
  5. Nowa Sól
  6. Nowy Targ
  7. Ostrowiec Świętokrzyski
  8. Pabianice
  9. Płock
  10. Police
  11. Poznań
  12. Rzeszów
  13. Słupsk
  14. Stalowa Wola
  15. Starogard Gdański
  16. Stargard Szczeciński
  17. Szczecin
  18. Wałbrzych
  19. Warszawa
  20. Włocławek
  21. Zakopane
  22. Żyrardów

Jeśli prowadzisz działalność w innej miejscowości niż powyższe, również możesz się do nas zgłosić!!
Każde zgłoszenie rozpatrujemy indywidualnie!!
Nasze wymagania:

  • Miejscowość powyżej 10.000 mieszkańców
  • Możliwość aranżacji części lokalu na potrzeby Milenium (tablice informacyjne, stanowiska komputerowe, stoliki itp.)
  • Duża witryna
  • Możliwość zamontowania kasetonów
  • Możliwość instalacji Internetu

Oferujemy:
  • Znaną, rozpoznawalną markę na rynku bukmacherskim
  • Atrakcyjny system prowizyjny
  • Profesjonalne szkolenia
  • Pomoc w aranżacji lokalu
  • Opiekę kierownika regionalnego
Można do nich napisać.
Toto Mix ma chyba 7% prowizji od obrotu.
To co napisałem nie wiem na ile jest &quot;pewne&quot;.
Możesz też poczytać te tematy:
http://forum.bukmacherskie.com/f40/otworzenie-naziemnego-punktu-mybet-11815.html#post208223
http://forum.bukmacherskie.com/f40/jak-zalozyc-punkt-bukmacherski-sts-toto-mix-milenium-lub-betako-11338.html#post197939
http://forum.bukmacherskie.com/f98/ile-zarabia-pracownik-sts-profesjonal-totomix-10398.html#post179122
 
L 1

luqas87

Użytkownik
Z tego artykułu wynika że to za przeproszeniem ***** a nie interes, jak przy obrocie 10 tys zarobi się 700 zł + coś z łaski i jeszcze te 10 tys wpisowego
 
dark-nightmare 242

dark-nightmare

Użytkownik
Z tego artykułu wynika że to za przeproszeniem ***** a nie interes, jak przy obrocie 10 tys zarobi się 700 zł + coś z łaski i jeszcze te 10 tys wpisowego
Myślę że obrót 10 tys można w tydzień zrobić, więc nie jest tak źle,a co do tych 10 tys wpisowego to nie oszukujmy się w dzisiejszych czasach interesu nie otworzymy za taką kwotę. ;)
 
K 16

kombi

Użytkownik
Znacie może osobę która dostała kasę z Unii na założenie swojej działalności - punktu zakładów sportowych? Dzwoniłem do urzędu pracy ale uzyskałem tylko informację, że proszę próbować starać się pisać wniosek składać, czekać i tyle... Czekam na info najlepiej na pw. Z góry dzięki.
 
pele69 3

pele69

Użytkownik
Znacie może osobę która dostała kasę z Unii na założenie swojej działalności - punktu zakładów sportowych? Dzwoniłem do urzędu pracy ale uzyskałem tylko informację, że proszę próbować starać się pisać wniosek składać, czekać i tyle... Czekam na info najlepiej na pw. Z góry dzięki.
nie ma szans. Środki publiczne nie mogą wspierać takich inicjatyw. lepiej otórz coś innego a bukmachera dodatkowo. W innym wypadku nie wydolisz, sama punkt bukmacherski jest mało opłacalny.
 
Do góry Bottom