>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

OUTLET

zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
witam. poprowadze tu swoj temat pod tytulem OUTLET (koncówka serii). system polega na progresywnym stawkowaniu kursu ok 2,0-2,3. biore pod lupe wszystkich faworytow w pilce noznej korzystajac z bet365. osobiscie gram to juz dluzszy czas na betfair. mecze kazdego dnia wrzucam do 10 wirtualnych koszy. obserwuje passy nie stawiajac na te zdarzenia ani grosza. dopiero gdy, w ktoryms koszu ulozy sie czerwona passa 5 nietrafionych z rzedu wtedy wchodze do gry na pierwszym poziomie stawkowania. stawkowanie FK czyli:
1poziom 1j (w moim przypadku 30 funtow)
2 poziom 2j (60GBP)
3 poziom 4j (120GBP)
4 poziom 7j (210 GBP)
gdy wchodzi na 4 poziomie to gram ponownie pierwszy
5 poziom (suma 2 poprzednich) 11j (330GBP)
gd wchodzi na 5 poziomie to przesuwamm sie 2 poziomy w dol czyli na poziom 3
6 poziom 18j (540GBP) itd...
bede tu podawal typy tylko wtedy gdy zaczne stawkowanie na pierwszym poziomie. nie ma sensu prowadzic tu brudnopisu z dziesiatkami typow dziennie, ktore i tak wiadomo z gory, ze wchodza na poziomie 42-47%.
budzet moj wynosi 6 tys funtow co pozwala mi stawkowac do 9 poziomu czyli maks za 2280 funtow.
 
P 0

phml1

Użytkownik
Brzmi ciekawe, jednak myślę że bez konkretnych przykładów dla wielu będzie to nie do końca zrozumiałe (np. dla mnie :p).
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
bo to jest ciekawe z tym, ze wiekszosc zakladow jest wirtualnych. poprostu gram na papierze i czekam na czarną passe. jak 5 razy &quot;nie wejdzie&quot; to dopiero zaczynam grac progresywnie za 1j. bezpiecznstwo. ale ostatnio wszystko wchodzi i nastala tzw cisza.
 
N 3

navson

Użytkownik
Najprościej rzecz ujmujac ten sposób gry zakłada, że nie można przegrać 14 razy z rzędu stawiając kurs 2.0-2.3 ?


Troszke to czasochłonne
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
najprosciej rzecz ujmujac tak wlasnie jest. czasochlonne. zgadzam sie. bezpieczenstwo ponad wszystko. ale tak jak napisalem wczesniej, sledzac codziennie rynki pilkarskie i faworytow o kursie 2,0-2,3 mozna ich wylapac minimum 600 miesiecznie. rozlozyc na 10 grup po 60 (bo czesto sie godziny meczy nakladaja na siebie). srednio 15 razy trafia sie seria minium 5 nietrafionych z rzedu co pozwala nam zarobic min 15 jednostek miesiecznie.
 
P 0

phml1

Użytkownik
a jakoś szczególnie selekcjonujesz mecze? czy wrzucasz do &quot;wirtualnych koszy&quot; od góry do dołu jak leci byle czasy się nie pokrywały bazując na samych kursach?
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
jak leci. godziny tez sie moga pokrywac, bo jesli widzisz np, ze w koszu nr 2,3,5, 7,9 przed chwila weszly mecze wiec smialo mozesz do kazdego wrzucic po 5 spotkan losowo. jesli gdzies sie ulozy w passe 5 nietrafionych to wtedy kolejny idzie za kase. w sobote np to zapelniam kosze na 5 kolejek naprzod i robie podsumowanie o 18 jak juz mecze w uk sie pokoncza (3pm kick off). nawet zrobionoa zostala symulacja w excelu dla 30 tys zdarzen ze skutecznoscia 44% i wychodzi na to, ze stawkujac FK i omijajac passy 5 nietrafionych to naprawde nie wiem co musialoby sie stac , zebys zabnkrutowal. a meczy nigdy nie selekcjonuje. pilka to moja pasja od 25 lat ale jesli ja mowie, ze wygra zepol A to na 90 procent nie wygra ????
 
oskar1709 39

oskar1709

Użytkownik
No ciekawe, ciekawe ;) Teraz sezony halowe w pelni wiec mozna pokombinowac tak samo na zdarzenie dwudrogowe po kursie 1,5 - 1,7 i grac jesli bedzie seria 2-4 meczow nietrafionych. Nie liczylem jeszcze ale prawdopodobienstwo pewnie bedzie podobne ;)
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
tak mozna grac wszytskie kursy. i progresje na remisy i na kurs 1.5. poprostu po paru latach doszedlem do wniosku, ze zaden system stawkowania nie udzwignie czarnych serii. jedyne WYJSCIE TO WEJSCIE ???? w gre w trakcie jej trwania (czarnej passy).
malo tego. gdy dochodzi jakis kosz do pulapu np 10tego poziomu mozna zastosowac ROZBIJANIE. przyklad: 5 razy na papierze nie weszlo. wchodzimy z 1j. nie weszlo. 2j nie weszlo. 4j nie weszlo. 7j nie weszlo. 11jednostek rozbijamy na 10 koszy po 1,1j. z tym, ze wtedy zysk jest zamrozony, bo musimy sie trzymac zasad i czekac az w ktoryms koszu pojawi sie czarna passa 5 niuetrafionych. wtedy gramy za 1j + 1,1j. prawdopodobienstwop bankructwa wyniesie wtedy 0,000001 % szansy. zartowalem ;)
 
P 0

phml1

Użytkownik
tak czy siak zaintrygowal mnie ten sposob gry i mysle ze przy lekkiej modyfikacji rzeczywiscie moze przynosic zyski ????
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
to przynosi zyski i jest bezpieczne. dla mnie jest oplacalny z jednego wzgledu. ten sposob grania daje 100% zysku w ciagu roku. ale cos za cos. zeby wyrobic te 100% trzeba wziasc pod lupe ok 7500 zdarzen w ciagu tych 12 miesiecy, a to oznacza, ze w trakcie sezonu pilkarskiego wszystkie weekendy spedzamy patzac na livescore.com, a bardzieej na futbol24.com, bet365 i betfair. trzeba byc ostro uzaleznionym od systemu i miec mega duzo czasu. inaczej nie ma sensu sie za to zabierac. z gory odradzam rulete, ktora przyspiesza proces ???? tzn przyspiesza ale proces bankructwa.
 
J 14

jan1051

Użytkownik
nie wiem czy dobrze zrozumiałem ale czy Ty analizujesz tylko te zespoły które mają kurs na zwycięstwo powyżej 2? A co jeżeli zespół ma czarną passe 7 spotkań i 8 spotkanie jest za za kurs na ich zwycięstwo 1,6 wtedy też na nich stawiasz? wtedy Ci się chyba nie zwróci
pzdr.
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
nie analizuje meczy ani zespolow. kurs na faworyta musi wynosic 2,0-2,3 na bet365. nie biore pod lupe meczy gdzie kurs na faworyta miesci sie w moim przedziale ale kurs na druzyne przeciwna nie jest wyzszy niz 3,00. przyklad: szkocja division2, forfar v airdrie utd. kurs na gospodarza: 2,25, a na goscia: 2,87. ODPADA.
takim sposobem dzisiaj na bet365 znalazlem 29 spotkan z faworytem w przedziale kursowym 2,0-2,3 gdzie kurs na underdoga jak i na remis jest niemniejszy niz 3,0.
NIE INTERESUJA mnie passy poszczegolnych zespoow. mam na dzisiaj liste spotkan. ukladam je godzinami rozpoczecia meczu, czyli na pierwszy ogien ida te najwczesniejsze i wrzucam je LOSOWO do 10 koszykow. jesli w jakims koszu piec razy z rzedu nie wejdzie to wtedy zaczynam stawkowac gotowká od 30 funtow.
dochodzac do sedna i odpowiadajac jan1051 na Twoje pytanie. czarna passa w jednym z dziesieciu koszy ulozy mi sie z 5 roznych spotkan dobranych losowo. Np sytuacja w koszu nr 7 wyglada na dzisiaj tak, ze ostatni mecz mi wszedl w nim wiec czarna seria wynosi 0. czekam az ulozy sie w 5 spotkan zaczynajac od dzisiejszego meczu: Millwall - Portsmouth. Millwall jest faworytem. ale jesli nie wygra to nie znaczy, ze w koszu nr 7 bede gral tylko Millwall. 2 godziny pozniej jest inny mecz:Middlesbrough - Hull i to on bedzie w tym samym koszu probowal przerwac passe. pozdrawiam
 
R 23

rutra

Użytkownik
Ciekawy pomysł, no ale weźmy ten Millwall. Załóżmy, że nie wejdzie i 5x z rzędu nie wejdzie, a za 6. razem ta drużyna będzie faworytem i kurs np. 1.6, co wtedy dalej stawiasz na ten zespół czy odpuszczasz? A jak załóżmy 5x nie wejdzie i wtedy stawiasz, szósty, siódmy raz nie wchodzi i nagle kurs 1.6 na tę drużynę i wchodzi a ty nie postawiłeś to co wtedy?
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
jakie millwall??? jakie kursy 1,6???? ja chyba nie potrafie wytlumaczyc w takim razie prostej zasady, ktora sie kieruje. masz na dzisiaj w bet365 np 30 spotkan gdzie kurs na faworyta wynosi 2,0-2,3. na remis jest niemniejszy niz 3,0. to samo na niefaworyta (nie mniejszy niz 3,0). wytnij sobie z papieru 30 malych karteczek. na kazdej napisz kto z kim gra. 30 spotka = 30 karteczek. masz wtedy 30 karteczek z 30 meczami z faworytami o kursach 2,0-2,3. wez 10 sloikow. odkrec nakretki ???? wrzuc losowo po 3 karteczki do kazdego sloika. bedziesz mial po 3 karteczki w kazdym sloiku. na koniec dnia gdy juz bedziesz znal wyniki, wyciagaj z zamknietymi oczami karteczki ze sloika pierwszego. pierwsza karteczka ze sloika pierwszego. faworyt nie wygral. druga karteczka ze sloika pierwszego. faworyt wygral. 3 karteczka ze sloika pierwszego faworyt nie wygral. odnotuj, ze po pierwszym dniu passa w sloiku nr 1 wynosi 1. kapiszi? millwall nie bedzie grac w ten sam dzien 6 razy.
 
R 23

rutra

Użytkownik
No trochę mi się rozjaśnia, ale dalej tego nie rozumiem ????

Masz powiedzmy 10 karteczek w 1 słoiku i 6 nie weszło, a 5 weszło, czyli -1. No i co teraz stawiasz, dalej jakieś karteczki losujesz do tych słoików czy co. Trudny ten system ????
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
hehehe. juz prawie, prawie zalapales. ale skoro masz 10 karteczek i wg ciebie na 10 karteczek moze byc 5 trafionych, a ... 6 nietrafionych to ja wysiadam. na pierwszej stacji ????
 
leooo90 5

leooo90

Użytkownik
A ja mam pytanie inne. Nie weszlo 5 meczy pod rząd, przykladowo tak to wygląda:

A(f)-B
C(f)-D
E-F(f)
G(f)-H
I(f)-J

f - faworyt

I co dalej? Od teraz obstawiasz zespoły A,C,F,G,I? Dobrze rozumiem?

A tak pozatym bardzo ciekawy system ???? i chetnie go wciele w zycie ????
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
zaczyna do mnie pomalu docierac co jest dla wiekszosci niejasne. ten system nie opiera sie na zadnych analizach. nie trzymam sie zadnych zespolow i nie wyczekuje ich zlej passy. kazdy mecz do koszykow jest dobierany losowo. Losowo!! oparty jest na jednym zalozeniu, a mianowicie:

PRZY SKUTECZNOSCI KURSU 2,0 NA POZIOMIE 42-47% I OMIJANIU CZARNYCH
SERII POPRZEZ WCHODZENIE DO GRY PO 5 NIETRAFIONYCH Z RZEDU SYSTEM STAWKOWANIA ZWANY JAKO FK SIE SPRAWDZA.
 
Do góry Bottom