>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Over 0,5 Challenge (100/100)

angelon 56

angelon

Użytkownik
Witam,
jak w tytule, moim celem jest trafienie 100 typów z rzędu (wiem wiem, zaraz mnie skarcicie, że to bez sensu itd. chcę spróbować i póki co jestem pozytywnej myśli), grając wyłącznie overy 0,5 w piłce nożnej stawką all in ;)
Wpłacone 50 zł ma Bet365, cóż.. czas zacząć ;)
Kupon #1
Godz. 15:00
Lesotho - Ghana
Kurs: 1,03
Stawka: 50 zł
EW: 51,52 zł
✅Bramka w 45&#39;✅
 
angelon 56

angelon

Użytkownik
Kupon #3
Godz. 21:10
All Boys - Racing Club
Kurs: 1,10
Stawka: 52,81 zł
EW: 58,09 zł
✅Bramka w 53&#39;✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
angelon 56

angelon

Użytkownik
Masz jakieś kryterium doboru spotkań czy preferujesz &quot;totolotek&quot; ?
Typuję spotkania, gdzie:
po 1sze: silna drużyna gra z &#39;amatorami&#39; (patrz: kupon #1)
po 2gie: ligi bramkostrzelne (lubię Nordyckie i egzotyczne, patrz: kupon #2 i #3)
po 3cie: spotkania, w którym jedna z drużyn zakończyła swoje jedno poprzednie spotkanie 0:0, prawdopodobieństwo powtórzenia takiego wyniku jest stosunkowo bardzo małe ???? (patrz kupon #3)

;)
 
backrus 48

backrus

Użytkownik
Typuję spotkania, gdzie:
po 3cie: spotkania, w którym jedna z drużyn zakończyła swoje jedno poprzednie spotkanie 0:0, prawdopodobieństwo powtórzenia takiego wyniku jest stosunkowo bardzo małe ???? (patrz kupon #3)
Założenia może i dobre, ale prawdopodobieństwo ponownego remisu 0:0 jest takie samo jak w przypadku innych wyników (identycznie jest przy rzucie monetą, po 100 orłach szansa na reszkę dalej wynosi 0,5). Może wydawać się, że to mało prawdopodobne, ale matematyki nie oszukasz.
 
angelon 56

angelon

Użytkownik
Założenia może i dobre, ale prawdopodobieństwo ponownego remisu 0:0 jest takie samo jak w przypadku innych wyników (identycznie jest przy rzucie monetą, po 100 orłach szansa na reszkę dalej wynosi 0,5). Może wydawać się, że to mało prawdopodobne, ale matematyki nie oszukasz.
Masz całkowitą racje ;) Ale wolę choćby taki punkt zaczepienia od żadnego ????
Kupon #4
Godz. 0:00
Hiszpania - Urugwaj
Kurs: 1,05
Stawka: 58,10 zł
EW: 61,01 zł
✅Bramka w 20&#39;✅

 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Po odjęciu prowizji będzie wyglądało podobnie.
Jak czas Ci pozwala to spróbuj stawiać live parę minut po rozpoczęciu , kurs trochę podskoczy po paru minutach.
Przy takiej grze każdy skok ma duże znaczenie.
 
angelon 56

angelon

Użytkownik
Po odjęciu prowizji będzie wyglądało podobnie.
Jak czas Ci pozwala to spróbuj stawiać live parę minut po rozpoczęciu , kurs trochę podskoczy po paru minutach.
Przy takiej grze każdy skok ma duże znaczenie.
Przy poprzednich spotkaniach akurat nie bardzo mogłem czekać :/ Mogłem opóźnić trochę Hiszpanie - Urugwaj, ale co tam.. powiedzmy, że liczę tu na bramkę w 1szej minucie ????
 
angelon 56

angelon

Użytkownik
Kupon #5
Godz. 2:00 (Live 4&#39;)
CSD Comunicaciones - Marquense
Kurs: 1,062
Stawka: 61,01 zł
EW: 64,83 zł
✅Bramka w 77&#39;✅

@Edit1:
Robi się niebezpiecznie..74&#39;.. wkurze się jak nie wejdzie bo brałem jeszcze pod uwagę dwa inne spotkania w których bramki padły na początku meczu.. :/
@Edit2:
No cóż..drużyna, która miała być zdeklasowana w tym meczu strzela bramkę..dziękuję wam bardzo ????
@Edit3:
I kolejne dwie bramki.. ten kto postawił w ostatnim kwadransie na over 2,5 jest bogaty... ???? końcowy wynik - 2:1
 
angelon 56

angelon

Użytkownik
Kupon #6
Godz. 19:00 (Live 8&#39;)
Elverum - Sandefjord
Kurs: 1,05
Stawka: 64,83 zł
EW: 68,08 zł

✅Bramka w 77&#39;✅ (Drugi raz z rzędu 77 minuta... coś tu jest nie tak.. :/)
 
angelon 56

angelon

Użytkownik
Kupon #7
Godz. 1:15
Quilmes - Godoy Cruz
Kurs: 1,083
Stawka: 68,08 zł
EW: 73,75 zł

⛔0:0⛔

I z 3 spotkań wybrałem najgorsze...:/ (2 celne strzały przez 94 minuty...?????? serio...?????) przygoda skończyła się szybciej niż się spodziewałem, nigdy moja &quot;seria&quot; nie trwała tak krótko (podejmowalem już kilka razy takie próby i nigdy nie zszedlem poniżej 20 z rzędu)..ale od początku było coś nie tak. no trudno, nic się nie stało ???? na pewno spróbuje jeszcze raz za jakiś czas ????
pozdrawiam ;)
 
angelon 56

angelon

Użytkownik
Ciężko będzie trafić 100 spotkań, następnym razem zmniejsz pułap
Tak zrobię, jeszcze dziś zacznę serię (póki co do 30 spotkań, taka jest mniej więcej moja średnia w grze na over 0,5)z kwotą startową 20 zł.
Po tych 7 kuponach, średni kurs wynosił 1,057. Zatem potęgując do 30 spotkań z rzędu, czysty zysk będzie wynosił około 85 zł (Oczywiście jeśli utrzymamy średnią. I taki będzie mój (kolejny?) cel.
20 zł ----&gt; 100 zł

Do usłyszenia jeszcze dziś..
Uwagi proszę na pw, by nie zaśmiecać tematu ;)
 
angelon 56

angelon

Użytkownik
Kupon 2/30
Godz. 17:30 (Live 6&#39;)
FC KooTooPee - PK-35 Vantaa
Kurs: 1,083
Stawka: 21 zł
EW: 22,75 zł

W tym momencie żegnam sie z państwem na dłużej.. Katastrofa.. ????
 
B 0

bobsonik23x

Użytkownik
No i po zero,pomysł ciekawy,szkoda że się nie udało,nie ukrywam,że obserwowałem temat i po tych szesciu trafionych kuponach liczyłem,że dojedziesz do 50-tki
 
Do góry Bottom