>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Over/Under- ATP_Open

atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
FUJIAN vs QUINGDAO
Typ: Under 225.5
Kurs: 1.91
Bukmacher: 5Dimes

Link do Oddsportal

Krotka notka: Chinski basket juz o 12:35, i na rozpoczecie polecam koszykowke z Chin. Bukmacherzy sie troszke zagalopowali w mojej opini, linia 222.5. Fakt, niby linia jak kazda inna, jednak po wrzuceniu statystyk Excel oscyluje tutaj 208-211. Co ciekawe Pinnacle wystawil na poczatku linie 214.5 i jak zwykle zwiekszyl az do 222.5 zeby sie ustawic z rynkiem. Nie moze byc az 8 pkt rozbieznosci po miedzy bukami. Po raz kolejny raz zaufam Excelowi i zainwestuje swoje pieniadze w under. Jak bedzie zobaczymy.
 
funkacid 114

funkacid

Użytkownik
FUJIAN vs QUINGDAO
Typ: Under 225.5
Kurs: 1.91
Bukmacher: 5Dimes

Link do Oddsportal

Krotka notka: Chinski basket juz o 12:35, i na rozpoczecie polecam koszykowke z Chin. Bukmacherzy sie troszke zagalopowali w mojej opini, linia 222.5. Fakt, niby linia jak kazda inna, jednak po wrzuceniu statystyk Excel oscyluje tutaj 208-211. Co ciekawe Pinnacle wystawil na poczatku linie 214.5 i jak zwykle zwiekszyl az do 222.5 zeby sie ustawic z rynkiem. Nie moze byc az 8 pkt rozbieznosci po miedzy bukami. Po raz kolejny raz zaufam Excelowi i zainwestuje swoje pieniadze w under. Jak bedzie zobaczymy.
Z jakim prawdopodobienstwem wychodzi Ci ten wynik? U mnie 210 szanse pokazuje na 36% ;(
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
OLYMPIAKOS vs ZALGIRIS
Typ: Under 153.5
Kurs: 1.91
Bukmacher: Unibet

Link do Oddsportal

Krotka notka: Po ostatniej klesce w Chinach trzeba sie podniesc i analizowac dalej, bo jakby to powiedzial Szpakowski: to juz historia. Co do dzisiejszego meczu, po wrzuceniu stat Excel oscyluje tutaj 144-147. Bukmacherzy az 153.5. Dodatkiem jest ze po ostatniej wpadce w chinach watpie ze ktos pogra ze mna ten typ a wiec powinno lekko wejsc.Powodzenia.
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
HORSHOLM vs RANDERS
Typ: Under 164.5
Kurs: 1.85
Bukmacher: Unibet

Link do Oddsportal

Krotka notka: Po wczorajszej wygranej wracamy na zwycieskie tory.Na dzisiaj polecam mecz w dunskiej lidze. Linia 164.5 jest ogromnie za wysoka. Excel tutaj oscyluje 147-150 wiec az 14-17pkt od lini bukmacherow. Warto grac juz teraz zanim linie spadna do meczu. Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
jendru 156

jendru

Użytkownik
HORSHOLM vs RANDERS
Typ: Under 164.5
Kurs: 1.85
Bukmacher: Unibet

Link do Oddsportal

Krotka notka: Po wczorajszej wygranej wracamy na zwycieskie tory.Na dzisiaj polecam mecz w dunskiej lidze. Linia 164.5 jest ogromnie za wysoka. Excel tutaj oscyluje 147-150 wiec az 14-17pkt od lini bukmacherow. Warto grac juz teraz zanim linie spadna do meczu. Pozdrawiam.
witam kolege sledze twoj temat wiem napisze tak ze z koszykowki nie jestem mocny widzialem te osiagniecia twoje z tej fajnej tabelki na 10 dwa nie trafione za to gratulacje osta tnio tez skusilem sie na te chiny wiem bo sledzilem life kursy i 4 kwarta byla nienormalna wielki pech ,ale nie o tym chcialem napisac po wrzuceniu twojego typu teraz sprawdzilem ostatnie 5 meczy miedzy tymi druzynami i tak nie odllegle bo 2016 wszystkie wyniki punktowe 173,194,134,177,185,tylko raz wychodzi mi ze ta linia co wystawili buki pokrywa sie ,w tipico tez ma 164,5 unter za 1,85 . . Czy patrzysz na te linie osta tnich 5 meczy .prosze pozniej o usuniecie moje postu przez administratora to tak na marginesie i sorry ze weszlem w temat napisze ze ciekawa opcja typowania i kibicuje tobie oby jak najwiecej weszlo i pozdro jendru
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
SOLES vs CORRECAMINOS
Typ: Under 168.5
Kurs: 1.87
Bukmacher: Unibet

Link do Oddsportal

Krotka notka: Meczyk za 1,5 godzinki. Vegas sie tutaj rozpedzil z linia. Excel tutaj oscyluje 155-158. To az 10-13 punktow bonusu od Bukmacherow. Warto tez zauwazyc, Soles 2gie miejsce w lidze i graja z ostatnimi Correcaminos. Jesli Soles zagraja swoje, to meczyk powinien sie szybko zakonczyc, bez zbednych fauli na koncu co jest bardzo wskazane dla underow. Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
KALEV vs NOVOGOROD
Typ: Under 168.5
Kurs: 1.9
Bukmacher: Unibet


Link do Oddsportal

Krotka notka: Co tu duzo pisac, mecz za 10 min. Vegas oscyluje linie 168.5, Excel 156-159 takze ndosc znaczaca roznica.Jak bedzie zobaczymy. Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
SOLES vs INDIOS
Typ: Under 178.5
Kurs: 1.84
Bukmacher: Unibet

Link do Oddsportal

Krotka notka: Notka krotka gdyz mecz za 5 min, a wiec do rzeczy. Bukmacherzy wystawiaja 177.5, gdzie Excel oscyluje 168-171. Ja gram under i goraco polecam.
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
CHOUZHOU vs SHENZEN
Typ: Under 232
Kurs: 1.91
Bukmacher: 5dimes
Link do Oddsportal
Krotka notka: No coz, powiedzialem sobie ze z chinskim basketem koniec po ostatniej dogrywce, jednak po dluzszej analizie na spokojnie doszedlem do wniosku ze Excel bilans to 1:1 w chinskiej koszykowce.Pamietny under w meczu Shenzen vs Shenghai (101:99 bodajze) i ostatnio niefortunna cudowna wrecz dogrywka. Tak czy inaczej dam ostatnia szansa i na dzisiaj proponuje meczyk powyzej. Wrzucilem staty z oddsportal i oczom nie wierze to co wystawili bukmacherzy a tym co oscyluje Excel. Excel oscyluje tutaj 216-219 max, i co cieszy to fakt ze taka sama linie wystawil gigant Pinnacle (216.5 kursy 1.8~1.9). Na poczatku widzialem linie 225.5, a przy obecnym rynku az 232... a wiec nasuwa sie pare teori spiskowych mozna by rzec. Po pierwsze to az 16 pkt od poczatkowej lini Pinnacle, po drugie kto jest az tak pewny ze beda rzucac az tyle punktow? Na chlopski rozum mozna zanizyc linie o 16 punktow bo ktos ma info ze nie gra polowa pierwszego skladu jednej i drugiej druzyny, ale zawyzac o az tyle? Po drugie jesli ktos ma info o ustawce i pograli ostro na over, to dobrze wiemy ze bukmacherzy musza zarobic na masowce a wiec wskazany under. Po 3cie dla przypomnienia dodam ze w meczu Filipinow 2 dni temu, Ginebra Kings z Hotshots, linia szla,w gore z 173 na 186...graja playoffy, w filipinach graja po 12 min na kwarte(tyle samo co w Chinach czy NBA) wyniki 190-200 to nic niezwyklego...niby wszystko pieknie a wynik meczu 73:62 = 135 pkt.
Konkludujac, nie mowie ze typ to pewka, bo pewek w bukmacherce nie ma i pewnie zaczna sie wyzwiska jak to Excel zle oscylowal, ze byl overek itp itd takze zadnych all inow nie polecam. Ale biorac pod uwage oszacowanie Pinnacle, jak i oszacowania Excela plus fakty ktore opisalem powyzej, nie pozostaje mi nic innego jak grac under w tym meczu. Jesli nie wejdzie to szkoda, i z gory przepraszam, ale jesli nie wejdzie to bede ciekaw cudow jakie beda sie dziac zeby pokryc overek 232. Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
funkacid 114

funkacid

Użytkownik
CHOUZHOU vs SHENZEN
Typ: Under 232
Kurs: 1.91
Bukmacher: 5dimes
....... Jesli nie wejdzie to szkoda, i z gory przepraszam, ale jesli nie wejdzie to bede ciekaw cudow jakie beda sie dziac zeby pokryc overek 232. Pozdrawiam.
ATP, wez wyrzuc ze slownika to przepraszam. Zwariowałeś, dajesz typ, ludzie niech sobie teraz przeanalizują Twoją skutecznośc i już. Tu nie ma pojęcia winy, więc i miejsca na przepraszanie. Wybacz ten post ale ciągle przepraszasz (jak nie wejdzie) , no żesz... ;)

Typ zagram ;) jeśli wejdzie to przepraszam buka ????
 
S 61

sanej

Użytkownik
ATP, wez wyrzuc ze slownika to przepraszam. Zwariowałeś, dajesz typ, ludzie niech sobie teraz przeanalizują Twoją skutecznośc i już. Tu nie ma pojęcia winy, więc i miejsca na przepraszanie. Wybacz ten post ale ciągle przepraszasz (jak nie wejdzie) , no żesz... ;)

Typ zagram ;) jeśli wejdzie to przepraszam buka ????
Dodam tylko od siebie, że dajesz mega skuteczne typy. Nikt nie ma 100% także nawet jak nie będzie Ci wchodzić 3 pod rząd to jak możesz podawaj dalej. Wiele osób jest Ci wdzięcznych o czym świadczy szybko rosnąca reputka ;)

post do kasacji później
 
M 9

mores

Użytkownik
Było 232, potem 231 - ja zagrałem na 238 po niższym kursie, było 239; chyba odsmakerzy czytają Twój temat ;) I tak jak piszą inni, daj spokój z tym przepraszaniem, każdy sam decyduje czy zagrać czy nie. podawaj dalej typy z excela.
Pozdro.
 
ftwlol 140

ftwlol

Użytkownik
ale januszerka ;D pewnie pozamykali i na minusie ???? Atp jesteś gość, Tobie można zaufać ;)
zamknięte na lini 213
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
Zobaczcie jaki tu bałagan zrobiliście???? Jak weszło to dajcie reputke z komentarzem i tyle. Zrobiliście śmietnik autorowi w temacie????
 
Do góry Bottom