>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Over/under w koszykówce - progresja

emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
muszę przyznać że jak spojrzałem na twój obecny zysk, to jest imponujący i myślę w końcu
zacząć grać jakieś typy dwudrożne, lecz progresja jaką narzuciłeś i do którego czasami
progu dochodziłeś jest nie na mój budżet jaki przeznaczam na bukmacherke. Nie spamuje tu
więcej i bede zaglądał tu czasem ????
Pozdrawiam / emoboy .
 
emil1702 380

emil1702

Użytkownik
@emOboy, w zakładach dwudrożnych już na samym początku masz ogromną przewagę nad trzydrożnymi (np. piłka nożna). Szansa prawdopodobnego wytypowania zdarzenia wynosi 50%, a tam tylko 33%.
Co do budżetu, niestety w progresji trzeba go mieć na co najmniej 8, jak nie więcej progów i już przed rozpoczęciem prób być pogodzonym z możliwą stratą.
#183 ✅
Nizhny Novgorod - Khimik Yuzhny 88:66 = 154
over 148

1.94 | bet365 | 100 -&gt; 194 | + 94
Zysk: + 4546.7
 
emil1702 380

emil1702

Użytkownik
#190 ✅
Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies
under 189.5
1.87 | Doxxbet | 100 -&gt; 187 | + 87
Zysk: + 4923.7
 
emil1702 380

emil1702

Użytkownik
Progresja, jak to progresja, kiedyś przyjdzie czarna seria, więc zmieniłem system i gram na live overy, tam łatwiej uniknąć czarnej serii, są większe zyski, ale nie można umieszczać typów live na forum, więc tutaj w temacie udzielam się sporadycznie.
Jednak teraz zająłem się przede wszystkim obstawianiem drużyn, które za rywali mają osłabione drużyny.
Tutaj jest mój temat: forum.bukmacherskie.com/f35/emil-speedway-sport-sss-92896-7.html#post4209820
 
C 2

chestter88

Użytkownik
Progresja, jak to progresja, kiedyś przyjdzie czarna seria, więc zmieniłem system i gram na live overy, tam łatwiej uniknąć czarnej serii, są większe zyski, ale nie można umieszczać typów live na forum, więc tutaj w temacie udzielam się sporadycznie.

Jednak teraz zająłem się przede wszystkim obstawianiem drużyn, które za rywali mają osłabione drużyny.

Tutaj jest mój temat: forum.bukmacherskie.com/f35/emil-speedway-sport-sss-92896-7.html#post4209820
w ktorej kwarcie typujesz over/under? ja probowalem albo w połowie albo w ostatniej po 2-3 minutach.
 
Do góry Bottom