>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Over/under w koszykówce - progresja

P 0

pixel1991

Użytkownik
Cześć jestem tu nowy:p grałem trochę w koszykówce rok temu w Under/Over ale nie patrzyłem nawet na statystyki a mimo to mi wchodziła ponad polowa meczy na ,,żywo&quot; póżniej poniosło mnie, obstawiłem wszystko(200PLN xD) i poszlo w przegrana:p miałem rok przerwy od buka i teraz znowu chce zaczać w Under/Over już z trochę większym doświadczeniem ale z malutką walutą na początek ????
A tak po za tym Finlandia VS Chorwacja tez tak myśle ze będzie poniżej 144. Z moich ,,obliczeń&quot; wyszło ze wynik będzie około 132:p gdyż Finlandia może jest słabszą drużyna lecz odrabia w defensywie :p
 
emil1702 380

emil1702

Użytkownik
#154 ⛔
Spain vs Finland | 138 pkt
Over 143.5
1.97 | marathonbet | - 100
PiXel1991, polecam założyć własny temat, bo tu powoli robi się ogromy bałagan, dodatkowo nie podajesz żadnych stawek za jakie grasz.
 
emil1702 380

emil1702

Użytkownik
#155 ⛔
Chicago Sky @ Minnesota Lynx
1st Quarter -
Under 39.5
1.90 | marathonbet | - 300
o 100 zł więcej niż powinienem zagrać, liczę na łatwy plus, ale zobaczymy.
 
U 0

uploadfun

Użytkownik
Chciałem Ci wysłać pw niestety mam za mało postów by to zrobić więc napisze tutaj. Przy aktualnej Twojej analizie gry i sposobie stawkowania - progresja. Czy np nie byłoby bardziej efektywne obstawiania under/over np po obejrzeniu 3 kwart ?
 
emil1702 380

emil1702

Użytkownik
Chciałem Ci wysłać pw niestety mam za mało postów by to zrobić więc napisze tutaj. Przy aktualnej Twojej analizie gry i sposobie stawkowania - progresja. Czy np nie byłoby bardziej efektywne obstawiania under/over np po obejrzeniu 3 kwart ?
Oglądanie 3/4 meczu zajmie mi za dużo czasu, nie dysponuje aż tak dużą ilością wolnego czasu, więc raczej odpada. Czasami, gdy obejrzę jakiś mecz to gram under w 3. kwarcie.
 
Do góry Bottom