>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[Półfinał] Atletico Madryt - Real Madryt [10.05.2017] - REWANŻ

Status
Zamknięty.
B 6

bobcio5

Użytkownik
✅Zainteresował mnie zakład over 1.5 spalonego RM kurs na LVBET @ 2.60.Real będzie miał sporo kontroli dzisiaj to i spalone powinny być-tak sądze. Co na to forum?✅✅
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Cristiano Ronaldo powyżej 0,5spalonego @2.25 ónibet ✅✅✅ e; 2 spalone, gładko
Jakiś pewniak moze wielki to to nie jest ale po tym kursie myśle ze należy spróbować to pograć i to dość mocniej, zwłaszcza ze under kartek kursy lecą. W sam wynik sie bawić nie chce bo tu sie moze skończyć w każdy sposób. Myśle ze pan jakim jest CR7 posiadający w lidze mistrzów średnia 1.2 spalonego na mecz (pewnie by było ciut wiecej gdyby ktoś zauważył dwa spalone z bayernem ???? ) spokojnie Bedzie próbował ukuć gola, żeby raz zakończyć ten dwumecz na dobre i dwa, walczy o kolejna złota piłkę, Wiec goli potrzebuje z pewnością. Nawet przy wyniku korzystnym dla realu ambicje mogą sprawić ze mimo dalej bedzie próbował cos strzelić i poprawić swój i drużynowy wynik. Jeden spalony to naprawde niewiele a przy próbach kontrataku moze spokojnie sie nadziać na pułapkę offside&#39;owa. Próbuje to mocno
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Ja bym się tak nie napalał na te spalone Realu.Widać koledzy nie oglądają wogole ATM.To sobie chociaż na staty luknijcie.ATM nie wie co to pułapki ofsajdowe, w obronie głęboko cofnieci, co utrudnia lapanie na spalonych.Tak z pamięci pisze i kojarzę mecze z liczbą 0 spalonych,a Ty jeszcze na konkretnego zawodnika stawiasz,no nic, powodzenia.
Żeby nie było, że nutę poddaje typu to ja zagrałem
ostania zmiana Real @1.68 klon unibetu
Nie wiem czy to jeszcze jest, aje jak ktoś widzi to polecam.Atm pewnie przy niekorzystnym wyniku będzie musiało postawić wszystko na jedna kartę i rzucić się na atak.A RM z kolei zostawi sobie jakąś zmianę na ugranie czasu pod koniec.Zresztą zobaczcie czasy zmian obu drużyn.Atm koło 60 min już limit zmian wyczerpany
Pzdr
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
jezier 79

jezier

Użytkownik
C. Ronaldo strzeli conajmniej 2 gole @ 5.0 unibet
Krysia strzela ostatnio jak na zawołanie. Hat-trick na Bernabeu, hat-trick również na Calderon podczas meczu ligowego. Odpoczynek w meczach ligowych skutkuje bardzo dobrze na jego dyspozycje. Czuje głód bramek. Nie ma Bale&#39;a więc nie będzie miał się na kogo obrażać ;)
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Atm pewnie przy niekorzystnym wyniku będzie musiało postawić wszystko na jedna kartę i rzucić się na atak.A RM z kolei zostawi sobie jakąś zmianę na ugranie czasu pod koniec.Zresztą zobaczcie czasy zmian obu drużyn.Atm koło 60 min już limit zmian wyczerpany
Pzdr
Tylko ze wynik juz jest niekorzystny. Doskonale wiem jak gra atletico, czekają na swoje okazje, wygrywając po jak najmniejszej linii oporu, główny fokus na defensywę. Ale tutaj nie ma czego bronić, trzeba sie rzucić od początku do ataku większa liczba zawodników - nie mowię ze wszystkimi. Ale na pewno styl gry atm bedzie w tym meczu zupełnie inny niz dotychczas bo po prostu musi, a to Real bedzie czekał na swoje okazje ;)
 
ranczo0123 482,1K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Ja bym się tak nie napalał na te spalone Realu.Widać koledzy nie oglądają wogole ATM.To sobie chociaż na staty luknijcie.ATM nie wie co to pułapki ofsajdowe, w obronie głęboko cofnieci, co utrudnia lapanie na spalonych.Tak z pamięci pisze i kojarzę mecze z liczbą 0 spalonych,a Ty jeszcze na konkretnego zawodnika stawiasz,no nic, powodzenia.
Żeby nie było, że nutę poddaje typu to ja zagrałem
ostania zmiana Real @1.68 klon unibetu
Nie wiem czy to jeszcze jest, aje jak ktoś widzi to polecam.Atm pewnie przy niekorzystnym wyniku będzie musiało postawić wszystko na jedna kartę i rzucić się na atak.A RM z kolei zostawi sobie jakąś zmianę na ugranie czasu pod koniec.Zresztą zobaczcie czasy zmian obu drużyn.Atm koło 60 min już limit zmian wyczerpany
Pzdr
na 1xbet ciagle do pogrania po 1.73
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Kartki sie kasuja przed finalem ?
Robson// Przed półfinałami już się wykasowały. Nikt nie jest zagrożony brakiem gry w finale, chyba, że dziś obejrzy czerwoną. Pozdraiwam
 
seba23 138K

seba23

Użytkownik
Atletico Madryt v Real Madryt poniżej 4.5 kartek @ 3.55 forbet

Ja to widzę inaczej niż koledzy wyżej. Przede wszystkim ostatnie pojedynki nie były jakoś specjalnie ostre. Atletico nie gra już tak agresywnie jak w poprzednim roku. Ostatni mecz tylko 4 kartki poprzedni 6 kartek. Zauważyłem w meczach na szczycie jest mniej kartek. Dla mnie najważniejsze w tym typie jest sędzia Cakira, on sędziował pamiętny mecz Polska v Szkocja gdzie było ponad 40 fauli, a skończyło się na 4 kartkach, a tam była nieprawdopodobna rzeźnia. Potem zasłyną z finału LM Juve v Barcelona również mecz bardzo ostry a pokazał 4-5 kartek. Z tym sędzią na pewno nie grał bym over kartkowy, on za faule taktyczne nie pokazywał kartek. Zawsze jak pamiętam linia kartkowa była wystawiona na poziomie 7.5 i po kursie 1.8, a ostatnio nawet na pierwszy mecz 5.5 także widać, ze nawet buki widzą, że te mecze nie są już tak ostre. Nie ma już całorocznego, zawsze jak Cakira sędziował, a była oferta brak kartki do danej minuty( 25-35) zawsze grałem ten typ. Gdyby ktoś widział proszę napisać.
Polecam
Jak już wspomniano wyżej może być ciężko z typem na kartki przy dzisiejszym sędziowaniu. Skoro pan Cakira niechętnie sięga po kartoniki a przy tym dopuszcza do ostrej gry to proponuję dzisiaj zagrać na ilość fauli.
We wczorajszym meczu wynik w zasadzie już był rozstrzygnięty, sędzia pokazał tylko 4 kartki ale i tak zawodnicy popełnili 32 faule. Na podobny scenariusz liczę dzisiaj, mało kartek ale sporo przewinień.
Typ: powyżej 28,5 fauli ✅ 23-7
Kurs: 1,7
Totolotek
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Mecz fajny, ale rzeźnia jeszcze lepsza. Igrzyska dla ludu są potrzebne, a im więcej chamstwa na boisku i kosiarni, tym lepiej. W taką stronę to idzie, niestety.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom