>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[Półfinał] Monaco - Juventus [03.05.2017]

Status
Zamknięty.
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Ja pamiętam, że Barcelona praktycznie cały czas atakowała, był ogromny pressing, a mimo to Juventus się obronił. Zapomniałem oczywiście dodać, że za żelazną ścianą defensywy jest jeszcze żelazny Buffon. Sytuacji z karnym nie pamiętam. I jeszcze raz to napiszę: jak Barcelona im nie strzeliła tym bardziej nie strzeli Monaco - i tak - Barcelona jest wyznacznikiem i to ogromnym bo to w tej chwili to najlepsza lub jedna z 5 najlepszych drużyn na świecie więc jak nie oni to kto ma być wyznacznikiem - Legia ? A sam atak Barcelony (MSN) uważa się za najlepszy na świecie ! Właśnie o to chodzi, że Juventus już został przetestowany w tej edycji LM, a Monaco dopiero dzisiaj natknęło się na klasową drużynę z TOP 10 lub nawet TOP 5 świata. Co do Atalanty to wiesz doskonale, że Juventus (nawiasem mówiąc w przeciwieństwie do Monaco) ma już praktycznie ligę ogarniętą. I takie wpadki zdarzają się rzadko. Nie oglądałem meczu, ale mogę się założyć, że oni myślami już byli przy dzisiejszym meczu, a + kwestia tego, że tak czy inaczej zdobędą mistrzostwo ligowe to po co mieli się spinać. No chyba, że to był jakiś prognostyk początku tracenia formy, jeśli tak przekonamy się już dzisiaj. Zapomniałem jeszcze dodać wcześniej, że w przeciwieństwie np do Realu czy Barcelony - Juventus marzy o LM od wielu dziesięcioleci, a Buffon powiedział, że pójdzie na emeryturę jak to zdobędą więc motywacja jest na maksa, a Monaco i tak już osiągnęło bardzo dużo. Ja idę dzisiaj i w całym dwumeczu w stronę Juventusu ! Zobaczymy kto będzie miał rację.
Nie polecam się trzymać sztywno zasad i przekonań. Nie warto również powtarzać tego, co mówią inni.
Mój typ: Monaco więcej rożnych 2 drogowo @1,9 ✅✅✅
 
lukasz80 88

lukasz80

Użytkownik
jak Barcelona im nie strzeliła tym bardziej nie strzeli Monaco
Tym argumentem udowadniasz,że o bukmacherce nie masz zielonego pojęcia.Idąc twoim tokiem rozumowania to jak Barcelona nie strzeliła bramki Juve to nikt im bramki nie strzeli.Przypomnę Ci tylko,że ostatnio Atalanta strzeliła dwie bramki najmocniejszemu składowi Juve.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
kamej 0

kamej

Użytkownik
Widze value w kursach na Juventus. Ale dlaczego to zaraz. Doswiadczenie bialej damy bedzie tutaj kluczowe. Piszac ze Monaco juz wystarczajaco namieszalo jest bledne i mnie nie przekonuje, jezeli doszli do pol-finalu LM nie ma opcji zeby odpuscili i beda zmotywowani na maksa, nie majac nic do stracenia. Monaco bedzie probowalo ugrac cos u siebie, wiedzac ze w Turynie bedzie to malo prawdopodobne. Wiec z jednej strony mamy mlody zespol, ofensywnie nastawiony z ogromnym potencjalem, w pol finale LM grali 13 lat temu? dochodzac do finalu z Porto, tego nawet nie ma po porownywac - jest 18 letni Mbappe ktory zapowiada sie na wielkiego snajpera, Thomas Lamar z 4 asystami, zdobywajac je w kazdym meczu fazy pucharowej doganiac tym samym wyczyn Iniesty z 2011 roku. Monaco strzelalo 3 bramki w kadzym meczu po fazie grupowej, ale dzisiaj ta passa bedzie przerwana.
Z drugiej strony Juventus, cwaniaki z Turynu ktorzy obijaja sie o zwyciestwo LM od kilku ostatnich lat i w tym roku sa jak zwykle - blisko. Moim zdaniem doswiadczenie ekipy z Turynu bedzie tutaj kluczowe i nie przegraja tego, skutecznie neutralizujac ataki zespolu z Monaco ktory wie ze to jest jedyny moment w ktorym moga zdobyc korzystny wynik.
Ciekawa jest statystyka dotyczaca Gonzalo Higuaina, ktory w 24 meczach Ligi mistrzow fazy pucharowej strzelil tylko 2 bramki. Wydaje sie ze w meczach w ktorych druzyna najbardziej potrzebuje jego umiejetnosci strzeleckich niestety zawodzi, moze bedzie chcial cos udowodnic dzisiejszego wieczoru, bedac ostatnio w gazie razem z Dybala.
Mlody Mbappe i spolka bedzie mial ciezka przeprawe przez Wloska defensywe, ktora moim zdaniem do zmeczenia bedzie neutralizowala ataki zespolu Monaco a nawet zaryzykuje i zagram ze wygraja.
Juventus bedzie stal twardo na nogach w Monaco ktore nikt nie wie jak zachowa sie przed meczem o tak wysoka stawke.

Juventus Win 2.45 @ bet365
✅
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
.Przypomnę Ci tylko,że ostatnio Atalanta strzeliła dwie bramki najmocniejszemu składowi Juve.
Kwestię Atalanty dokładnie wyjaśniałem. Widać, że niektórzy tylko czytają to co jest pogrubioną czcionką ???? Ja nie gram noBTS. Ja idę w kierunku wygranej Juventusu i awansu. Oczywiście, że mogą jakąś bramkę stracić - to wiadomo dyspozycja dnia, ułożenie meczu itd. W Barcelonie nie chcieli powtórki z PSG i tak grali. Pisząc o tym, że Barcelona im nie strzeliła bardziej mi chodziło o pokazanie jak silną defensywą dysponuje Juventus, a nie, że nigdy z nikim nie stracą bramki bo to absurdalne ???? . Źle się wyraziłem wcześniej. Powinienem raczej napisać: skoro Barcelona im w dmumeczu nic nie strzeliła z czego w Barcelonie był zmasowany atak to Monaco może mieć duże problemy również.
 
klose_11 0

klose_11

Użytkownik
Ja pamiętam, że Barcelona praktycznie cały czas atakowała, był ogromny pressing, a mimo to Juventus się obronił. Zapomniałem oczywiście dodać, że za żelazną ścianą defensywy jest jeszcze żelazny Buffon. Sytuacji z karnym nie pamiętam. I jeszcze raz to napiszę: jak Barcelona im nie strzeliła tym bardziej nie strzeli Monaco - i tak - Barcelona jest wyznacznikiem i to ogromnym bo to w tej chwili to najlepsza lub jedna z 5 najlepszych drużyn na świecie więc jak nie oni to kto ma być wyznacznikiem - Legia ? A sam atak Barcelony (MSN) uważa się za najlepszy na świecie ! Właśnie o to chodzi, że Juventus już został przetestowany w tej edycji LM, a Monaco dopiero dzisiaj natknęło się na klasową drużynę z TOP 10 lub nawet TOP 5 świata. Co do Atalanty to wiesz doskonale, że Juventus (nawiasem mówiąc w przeciwieństwie do Monaco) ma już praktycznie ligę ogarniętą. I takie wpadki zdarzają się rzadko. Nie oglądałem meczu, ale mogę się założyć, że oni myślami już byli przy dzisiejszym meczu, a + kwestia tego, że tak czy inaczej zdobędą mistrzostwo ligowe to po co mieli się spinać. No chyba, że to był jakiś prognostyk początku tracenia formy, jeśli tak przekonamy się już dzisiaj. Zapomniałem jeszcze dodać wcześniej, że w przeciwieństwie np do Realu czy Barcelony - Juventus marzy o LM od wielu dziesięcioleci, a Buffon powiedział, że pójdzie na emeryturę jak to zdobędą więc motywacja jest na maksa, a Monaco i tak już osiągnęło bardzo dużo. Ja idę dzisiaj i w całym dwumeczu w stronę Juventusu ! Zobaczymy kto będzie miał rację.
Nie no jak człowiek czyta takie bzdury, to aż ciężko nie odpowiedzieć.. ????
&quot;jak Barcelona im nie strzeliła tym bardziej nie strzeli Monaco&quot; - No sory ale argument słaby i z dupy krótko mówiąc. Sport nie jest logiczny jakbyś nie widział, a już w szczególności piłka nożna.. Potem sie dziwić że bukmacherzy mają takie zyski jak są takie Adamo8... A Lecister nie wygrało premier league, a Arka wczoraj nie pokonała Lecha, choć kazdy tu grał lecha albo lecha z handi -1,5? Hahahahaah szkoda słów. I nie, Barcelona nie jest wyznacznikiem. Chyba że dla Ciebie.
Ja przewiduje że właśnie Monaco im strzeli i to dziś, bo będą chcieli mieć zaliczkę przed meczem na Juventus Stadium, bo tam ciężko sie gra każdej drużynie. Mbappe, Germain, Lemar, Silva, Falcao - mówi Ci to coś? Jasne, nie są to Twoi Suarez czy Messi ale w piłę kopać i strzelić potrafią i robią to często i z dużą dozą prawdopodobieństwa zrobią to i dzisiaj. Więc moze zamiast grać u buka, pograj w szachy bo jeśli nie rozumiesz że sport nie jest logiczny to cięzko sie potem czyta takie śmieszne analizy ????
 
lukasz80 88

lukasz80

Użytkownik
Kwestię Atalanty dokładnie wyjaśniałem. Widać, że niektórzy tylko czytają to co jest pogrubioną czcionką
Jesteś w błędzie.Czytałem o dekoncentracji spowodowanej byciem myślami przy meczu z Monaco,naprawdę w to wierzysz?Myślę,że Monaco to najbardziej niedoceniona ekipa w LM.Ja zagrałem Monaco strzeli powyżej 1,5 gola @2,80@ Fortuna,około 23 się przekonamy.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Nie no jak człowiek czyta takie bzdury, to aż ciężko nie odpowiedzieć.. ????
&quot;jak Barcelona im nie strzeliła tym bardziej nie strzeli Monaco&quot; - No sory ale argument słaby i z dupy krótko mówiąc. Sport nie jest logiczny jakbyś nie widział, a już w szczególności piłka nożna.. Potem sie dziwić że bukmacherzy mają takie zyski jak są takie Adamo8... A Lecister nie wygrało premier league, a Arka wczoraj nie pokonała Lecha, choć kazdy tu grał lecha albo lecha z handi -1,5? Hahahahaah szkoda słów. I nie, Barcelona nie jest wyznacznikiem. Chyba że dla Ciebie.
Ja przewiduje że właśnie Monaco im strzeli i to dziś, bo będą chcieli mieć zaliczkę przed meczem na Juventus Stadium, bo tam ciężko sie gra każdej drużynie. Mbappe, Germain, Lemar, Silva, Falcao - mówi Ci to coś? Jasne, nie są to Twoi Suarez czy Messi ale w piłę kopać i strzelić potrafią i robią to często i z dużą dozą prawdopodobieństwa zrobią to i dzisiaj. Więc moze zamiast grać u buka, pograj w szachy bo jeśli nie rozumiesz że sport nie jest logiczny to cięzko sie potem czyta takie śmieszne analizy ????
Kolego nie wiem skąd ta irytacja ? Po pierwsze to wycofałem się z tych słów. Masz to post wyżej. Źle to ująłem wcześniej. Widać, że niektórzy nie tylko w poście, ale i na całej stronie czytają tylko pogrubioną czcionkę ???? Po drugie to ja bardzo mocno grałem na Monaco w meczu z BVB i wygrałem po kursie 3,00 ponieważ doceniam siłę ataku Monaco, a logika przydaje się, ale logika musi uwzględniać wiele różnych czynników. Ja wczoraj nie grałem Lecha i nie grałem Leicester ???? I na mnie buki to od jakiś 4 lat nie mają zysków ????
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ja tego meczu nie stawiam, ale uważam, że właśnie dlatego, że każdy jest świadom przewagi Juve na papierze, większe value jest po stronie Monaco.
Ale value na awans, na dzisiaj, na co dokładnie ? Jeśli chodzi o dzisiaj to ja akurat widzę value po stronie Juventusu. Piszesz całą mądrą analizę potwierdzającą sens grania na Juventus, a na koniec typ przeciwny. Wczoraj w przypadku Realu, która jest klasową drużyną było 1,85 do 5,00 dla Atletico i można też było powiedzieć, że value jest na Atletico. Value to jest bardzo płynne określenie i oznacza naszą subiektywną ocenę tego, że buk coś za wysoko oszacował. To tak jak na Allegro coś widzimy i mówimy sobie - o kurczę, ale to tanie. Określamy stosunek jakości do ceny i podejmujemy decyzję. Value nie oznacza, że jak jest wyższy kurs to już jest value. Ja właśnie uważam, że value jest w stronę Juventusu bo po 2,40 warto podjąć ryzyko. Jak by było na Juventus 1,70 to bym nie grał. Co ciekawe kursy na dzisiaj na czystą 2 rosną, a na awans maleją. Ciekawe ????
I żeby nie było, że ja kogoś bardzo namawiam do grania dzisiaj czystej dwójki. Sam to pograłem małymi stawkami. Przyłożyłem na awans z awansem Realu. Średnimi stawkami pograłem na Juventus w opcji DNB bo znając mentalność Juventusu mogą tez pojechać z myślą grania na 0 z tyłu i może być remis. Ale właśnie traktując trochę jako niespodziankę można pograć handi na Juventus i czystą dwójkę.
Gdyby tak było miałbyś temat w VIPach :grin:
Absolutnie mi na tym nie zależy, a wręcz nie chcę ????
Chodzi mi o to, że to Juventus jest tutaj faworytem tłumów. Spodziewam się masówki. Jak wiadomo zwykle w takich wypadkach value leży po przeciwnej stronie.
Właśnie jest na odwrót ! Kursy na Monaco od wczoraj maleją, na Juventus rosną więc faworytem tłumów jest Monaco i tu idzie masówka.
 
ariakis 343

ariakis

Użytkownik
Myślałem długo jak ten mecz ugryźć i doszedłem do jednego wniosku, typowanie 1x2 mija się tutaj z celem. Jak dla mnie jednym z nielicznych wartych uwagi betów na to spotkanie to bramka Juventusu, oni wiedza ze zeby awansowac musza w tym meczu strzelic przynajmniej jedna bramke a najlepiej te spotkanie wygrac lub zremisowac byle z bramka na wyjezdzie. Druga sprawa to defensywa Monaco ktora badz co badz odstaje od ofensywy i watpie zeby udalo im sie zagrac na 0 z tyłu.

Over 0,5 gola Juventusu
Kurs: 1,3@
comeon (ja gram w singlu ale tez warto dorzucic to do jakiegos dubla)
✅ 29 minuta
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Na tematy dotyczace Ligi Mistrzow po tym co tutaj sie dzieje dzieki takim uzytkownikom jak Adamo80 wchodze z coraz wiekszym obrzydzeniem. Zamiast normalnej merytorycznej dyskusji w tym dziale jest gownoburza ktora prokuruje ten wlasnie forumowicz. Na dzialy dotyczace ligi hiszpanskiej, angielskiej albo na przyklad tenisa fajnie sie wchodzi i czyta natomiast dzial Ligi Mistrzow od bardzo dawna jest regularnie rozwalany. Administratorzy zamiast robic tutaj porzadek bo wlasnie LM jest najbardziej prestizowymi rozgrywkami i to wlasnie tutaj powinien rozkwitac watek nie robia nic. Wejdzie Ci taki Adamo albo Konar i rozpie*rzaja cala dyskusje sprowadzajac ja do poziomu przedszkola z argumentami &quot;Barcelona nie strzelila Juventusowi to Monaco tym bardziej nie strzeli kropka&quot;. Chcialem poczytac jakis ciekawych punktow widzenia ale niestety jak zwykle sie zawiodlem bo ciezko znalezc cos tutaj godnego uwagi przez bezsensowny spam przez ktory ciezko sie przebic. Ludzie to jest forum bukmacherskie najwieksze w Polsce to do czegos zoobowiazuje. Tyle ode mnie na ten temat. Jesli w najblizszej przyszlosci watek z LM sie nie poprawi przestane tutaj cokolwiek dodawac. Jest tutaj tylu Administratorow i Moderatorow a nikt nie potrafi tego wyprostowac. Koncze ta dywagacje i przejde do mojego typu.
Dani Alves otrzyma Kartke
Kurs: 2.60
Bukmacher: Unibet
Typ wydaje sie dosyc logiczny. Alves bedzie mial za zadanie przykryc w tym meczu Mbappe. Jest to zawodnik bardzo szybki, zwrotny i mysle ze Dani bedzie mial w tym meczu sporo roboty przy nim. Do tego Juventus grajacy na wyjezdzie bedzie staral sie tutaj wywiezc jak jak najlepszy rezultat dlatego fauli nie powinno zabraknac. Sedziuje Lahoz a wiec sedzia bardzo czesto siegajacy po kartki do tego zreszta bardzo kontrowersyjny. Uwazam ze jest to bardzo prawdopodobny typ. Over 4.5 kartek wyglada rowniez bardzo kuszaco i linia ustawiona stosunkowo nisko. Ja przy tej randze spotkania i przy Lahozie wystawilbym wyzsza linie.
 
Z 629K
Monaco - Juwentus
typ 1
kurs 2,95
Forbet
Dzisiaj stawiam na wygraną największej rewelacji Ligi Mistrzów AS Monaco.Spisywali się oni w tym sezonie rewelacyjnie i pokonanie takich przeciwników jak Dortmund czy Manchester City ma swoją wymowe.Mając w swoim składzie takich bramkostrzelnych piłkarzy jak Mbappe czy Falcao są w stanie rozmontować tak solidną obrone jaką dysponuje Juwentus Turyn.Nasz rodak Kamil Glik też przy stałych fragmentach gry może dorzucić jakąs bramke.Wiadomo że wszyscy stawiają na awans Juwentusu do finału,jednak moim zdaniem Monaco sprawi olbrzymią niespodzianke i wyeliminuje rywala.Napewno zwycięstwo w tym pierwszym pojedynku pomoże im zrealizować cel jakim jest finał.Wcale niestawiam ich na straconej pozycji z Ronaldo i spółką w finale
 
rivaldinho 240

rivaldinho

Użytkownik
Gol numer 1 zostanie zdobyty do 30 minuty - Nie@ 2.03 1xBET ⛔ 29` min D. Alves magia :cool:
0:0 HT @ 2.96 1xBET ⛔

Szczerze się dziwie typów na overy, bts itd
Półfinał.. żarty się skończyły, jak dla mnie tutaj twarda gra, szachy i ściana Juve.
Wchodzę w 0-0 HT i symbolicznie takze w FT 0-0 @ 10.50
Juve prezentuje sie mega solidnie, wzorowy kolektyw z Buffonem miedzy slupkami. Jezeli ktos napocznie wynik to uwazam ze predzej włosi, jakims blyskiem jednej z gwiazd
W mojej opinii dzis meczyk na max jednego gola
Powodzneia : )
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Monaco - Juventus
Monaco HT @ 3,35 ⛔
Fortuna
Czy wierzycie , że defensywie Starej Damy uda sie powstrzymać dziś lidera Ligue1 ?
Ja nie wierze .
W ćwierćfinale ograli faworyzowane BVB , nie przegrali u siebie od 18 grudnia 2016 ( omijam mecz pucharowy z PSG) , druzyna z księstwa jest niesamowicie mocna , a u siebie jeszcze bardziej .
Juve Lider włoskiej Serie A jest juz praktycznie mistrzem tego sezonu . Maja na koncie rownie wybitna serie zwyciestw ( od stycznia ) .
Monaco bez Bakayoko , Boschilii i Carrillo . Dla juve osłabieniem bedzie brak Sami Khedria , który musi pauzowac za kartki po meczu z Barcelona .
Mój typ spowodowany jest tym , żę gospodarze duzo strzelaja i duzooo sobie wypracowuja sytuacji do strzelenia gola ..
Składy :
Monaco: Subasic - Mendy, Glik, Jemerson, Dirar - Lemar, Dirar , Sidibe, Silva - Falcao, Mbappe
Juventus: Buffon - A. Sandro, Chiellini, Bonucci, Alves - Marchisio, Pjanic - Mandzukic, Dybala, Barzagli - Higuain
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Na tematy dotyczace Ligi Mistrzow po tym co tutaj sie dzieje dzieki takim uzytkownikom jak Adamo80 wchodze z coraz wiekszym obrzydzeniem. Zamiast normalnej merytorycznej dyskusji w tym dziale jest gownoburza ktora prokuruje ten wlasnie forumowicz. Na dzialy dotyczace ligi hiszpanskiej, angielskiej albo na przyklad tenisa fajnie sie wchodzi i czyta natomiast dzial Ligi Mistrzow od bardzo dawna jest regularnie rozwalany. Administratorzy zamiast robic tutaj porzadek bo wlasnie LM jest najbardziej prestizowymi rozgrywkami i to wlasnie tutaj powinien rozkwitac watek nie robia nic. Wejdzie Ci taki Adamo albo Konar i rozpie*rzaja cala dyskusje sprowadzajac ja do poziomu przedszkola z argumentami &quot;Barcelona nie strzelila Juventusowi to Monaco tym bardziej nie strzeli kropka&quot;. Chcialem poczytac jakis ciekawych punktow widzenia ale niestety jak zwykle sie zawiodlem bo ciezko znalezc cos tutaj godnego uwagi przez bezsensowny spam przez ktory ciezko sie przebic. Ludzie to jest forum bukmacherskie najwieksze w Polsce to do czegos zoobowiazuje. Tyle ode mnie na ten temat. Jesli w najblizszej przyszlosci watek z LM sie nie poprawi przestane tutaj cokolwiek dodawac. Jest tutaj tylu Administratorow i Moderatorow a nikt nie potrafi tego wyprostowac. Koncze ta dywagacje i przejde do mojego typu.
Kolego ty też czytasz wyłącznie to co jest pogrubioną czcionką. Przecież wycofałem się z tego twierdzenia. Użyłem pewnego skrótu myślowego z tym, że nie strzeli Monaco jak nie strzeliła Barcelona. Piszesz o poziomie dyskusji jak z przedszkola, ale sam kompletnie nie odniosłeś się do typowania 1x2 podając inny typ, zresztą całkiem sensowny. Tak więc napisałeś jaki to zły poziom jest dyskusji, ale sam nie podałeś nic konstruktywnego w ramach 1x2.
Ja nie rozumiem skąd u niektórych takie zacietrzewienie. Nawet nie piszecie nic za Monaco co by mnie mogło przekonać, ale w kółko negujecie argument, że raczyłem podać do do analizy dwumecz Barcelony. Przepraszam bardzo jak mamy zrobić analizę jak nie w oparciu o ostatnie mecze w LM zespołów ? Silny atak Monaco czy jest rzeczywiście taki silny ? Wygrana z City, wygrana z BVB, które było rozdygotane po zamachu, przegrana 5:0 z PSG kontra zespół, który stracił najmniej goli w całej tej edycji LM, zespół mający najlepszą defensywę na świecie i geniusza w bramce, zespół, który oparł się fali uderzeniowej MSN, a wiemy jak dobrze Barcelona zagrała w 2 meczu. Przecież to są jak najbardziej merytoryczne argumenty, więc jak drogi ranczo możesz mówić o zaniżaniu poziomu działu LM ? Jeśli ja zawalam takimi argumentami to proszę cię, błagam - podnieś poziom dyskusji i przedstaw kontrargumenty. Nawet jak dzisiaj Monaco wygra 5:0 to i tak uważam, że były wszystkie przesłanki na granie w tym meczu remisu, czystej dwójki ✅✅✅, dwójkiDNB✅✅✅ i underów✅✅✅. 0:2
edit:// Wzorowa analiza - dokładnie taki sam przebieg meczu jak przewidziałem i wynik - wszystko dedykuję moim wielbicielom, którzy pisali jak to obniżam poziom dyskusji. Lista wielbiecieli w tym wątku to: bundesmajster i wielbiciel od dawna: sparks88​
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
S 245

sparks88

Użytkownik
BundesMajster, ten pan często potrafi zmieniać swoje zdanie, a edytowanie postów to jego domena. Szkoda, że rekreacyjnemu grajkowi pozwala się na pieprzenie takich głupot.
Tak więc napisałeś jaki to zły poziom jest dyskusji, ale sam nie podałeś nic konstruktywnego w ramach 1x2.
Trzeba wyjść z inicjatywą do czołowych buków świata, by klient miał obowiązek grania 1X2 na każdym kuponie ;)
Dam Wam wszystkim dobrą radę, dajcie sobie go do ignorowanych, niech sobie pisze, sam dla siebie.
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Mam gościa w pracy, który od niemal ćwierćwiecza puszcza po kilka kuponów tygodniowo. Ma bezkompromisowe podejście do futbolu. Często rysuje scenariusz nadchodzącego meczu w totalnie odwrotny sposób aniżeli ja go widzę. Nieraz przesadza w swych teoriach dotyczących ustawiania meczy. Ale mimo to, niemalże dzień w dzień rozmawiamy o meczach/typach. Dlaczego? Dlatego, że nie ma niczego wartościowszego niż wymiana opinii z innymi typerami. Jeśli ktoś myśli tak jak ja, to nie dowiem się niczego nowego. Jeśli natomiast ktoś ma podejście zgoła odmiennie aniżeli moje, to jest taka rozmowa dla mnie wartościowa.
Druga sprawa - życia niektórych forumowiczów muszą być piekielnie nudne skoro logują się na forum tylko po to aby zetrzeć się na argumenty z innym użytkownikiem. Jeżeli Adamo ma swoje podejście do tematu to ok, niech ma. Może i miejscami płynie jak po dragach ale sztuką jest wzięcie pod uwagę natłoku informacji i wyselekcjonowanie tych najbardziej wartościowych, nie?
Mój typ na dziś - Juve over 1.5 gola - @2.40✅ - forBET
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
S 245

sparks88

Użytkownik
SeanPrice, po prostu niektorym tutaj szczerze zalezy by byl poziom. Wiele osob zrezygnowalo z dyskusji przez takich delikwentów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom