>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[Półfinał] Real Madryt - Atletico Madryt [02.05.2017]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Real Madryt - Atletico Madryt
Typ: 1
Kurs: 1.85
buk: unibet
Wynik: 3:0 ✅

Kolejny mecz na wagę finału, tak można nazwać kolejny pojedynek Derbów Madrytu. Obie ekipy znają się bardzo dobrze z występów w lidze mistrzów, bowiem rok temu spotkały się w finale z którego zwycięsko wyszła ekipa Królewskich oraz jak się nie mylę trzy sezonu temu, gdzie podobnie ekipa Simeone musiała uznać wyższość Realu. Atletico jak widać jest w cieniu Królewskich, tak przynajmniej pokazują pojedynki w LM. Dlaczego akurat idę jutro w stronę Królewskich?. Piłkarze Realu Madryt na własnym stadionie spisują się bardzo dobrze. W tym sezonie Primera Division ekipa ze stolicy Hiszpanii z 18 meczów przed własną publicznością przegrała tylko raz (w niedawnych Gran Derbi z FC Barcelona 2:3). Jednak w Gran Derbi nie byli wcale ekipą gorszą bowiem nawet grając w osłabieniu potrafili sobie poradzić z defensywą Barcelony. Kolejnym atutem są bezpośrednie pojedynki z Atletico. Królewscy nie przegrali z swoim lokalnym rywalem od trzech ostatnich meczów. Osłabienie Atletico przed jutrzejszym spotkaniem jest kolejnym plusem dla Królewskich. Brak w składzie lewego i prawego obrońcy może tutaj poskromić ekipę przyjezdnych, która w tym sezonie obok Juventusu słynie z najlepszej defensywy w Europie. Jedyne co może martwić to, że w ostatnim czasie zespół z Santiago Bernabeu daje sobie strzelać sporo bramek. I to zarówno w meczach Primera Division, jak i Ligi Mistrzów. „Królewscy“ tracili przynajmniej jednego gola w każdym z ostatnich ośmiu spotkań!. Ramos i spółka jutro będą mieli dużo pracy żeby zatrzymać Griezmanna, Gameiro cz też Torresa. Dostępny dla Simeone ma być Carrasco, który normalnie trenował z drużyną. Simeone może narzekać na brak podstawowych obrońców, i to zapewne będzie chciał wykorzystać Real. Świetna forma Marcelo i Isco sprawia, że Atleti jutro musi czuć respekt przed tymi zawodnikami. Do tego Ronaldo, który w spotkaniach LM jest zmotywowany na 200% swoich możliwości. Podsumowując Piłkarze Realu Madryt są faworytami, ale mecze z lokalnym rywalem nie należą do najłatwiejszych. Potwierdził to niedawny, kwietniowy pojedynek w lidze, który zakończył się remisem 1:1. Biorąc pod uwagę to, że goście świetnie spisują się w defensywie, Realowi może być trudno o bramkową zdobycz, ale pomimo stworzonych kilku sytuacji bo na pewno takie będą zespół gospodarzy powinien strzelić minimum jednego gola.
Kartki:
Casemiro @ 2.50 ⛔
Gabi @ 2.40 ⛔
Koke @ 2.80 ✅
Ramos @ 2.50 ⛔
buk: unibet

Warto też coś pokombinować z kartkami na to spotkanie. Sędzią jutrzejszych zawodów będzie Martin Atkinson. 46-latek jest jednym z najbardziej doświadczonych arbitrów w europejskiej stawce. W swoim dorobku ma m.in. finały Ligi Europy, Pucharu Ligi Angielskiej i Pucharu Anglii. Dlaczego wybrałem tych zawodników. Casemiro ostatnio ma gorącą głowę i co mecz potrafi zobaczyć żółtą kartkę, nie mówiąc o tym, że w paru spotkaniach powinien wylecieć z boiska. Ramosa nie trzeba nikomu przedstawiać. Facet jutro jako główny defensor będzie miał sporo pracy, a żeby zatrzymać Griezmanna czy Gameiro będzie musiał parę razy ratować się faulując obu panów.
Gabi i Koke regularnie dostaję kartki w Derbach Madrytu. Jutro za wszelką cenę będą musieli powstrzymywać ataki i kontrataki gospodarzy. Szybki Marcelo, Isco i Ronaldo, tutaj będzie trzeba czasami ratować się faulem.
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
@Ibis do typu na zwycięstwo Realu z Tobą muszę się zgodzić ????
Chociaż na pewno nie będzie to łatwy mecz, dla nikogo tutaj. Jednak Królewscy wyglądają znacznie lepiej. Przede wszystkim w ofensywie, gdzie regularnie strzelają bramki. W dodatku podczas decydujących momentach strzelenie bramek bierze na swoje barki CR. Pokazał to chociażby w poprzedniej rundzie i mam nadzieję, że również i w tym meczu da o sobie znać. Jakoś nie chce mi się wierzyć, żeby zarówno Real jak i Atletico mógłby zaskoczyć siebie. Obie te drużyny znają się bardzo dobrze. Można być pewnym, że to właśnie gospodarze tutaj będą oddawać więcej strzałów na bramkę. Patrząc na staty obu tych ekip w ofensywie to znacznie lepiej wyglądają podopieczni Zidane. Owszem Atletico z lepszej strony prezentuje się w defensywie. Jednak Królewscy mają w swoim składzie takich piłkarzy jak CR, Marcelo czy Ramos, którzy mogą nie istnieć cały mecz, ale w ostatnich sekundach dać zwycięstwo/awans, a takich grajków na pewno brakuje u gości. Atletico zgadza się nie jest to zbyt przyjemny rywal dla Realu o czym mogliśmy się przekonać kilka tygodni temu podczas Derbów. Jednak wierzę tutaj w klasę Królewskich.
Awans Real @ 1.57
 
daimonfreyy 114

daimonfreyy

Użytkownik
Ja tutaj raczej wejde na pierwszy mecz dla Atletico. Real ostatnio troche musial sie pomeczyc z rywalami, duze wyniki, sporo biegania. Do tego teraz nie zagra Bale i Pepe wiec jest troszke oslabienia, a kurs zacheca na ten pierwszy mecz dla Atletico. Co do awansu to znajac zycie Real przejdzie po strzale Ramosa glowa, ale to perelka na drugi mecz ???? Moje typy:
Atletico @4,5
Atletico lub remis @2
Z cyklu nie wiem ale się wypowiem. Real od jakiegoś czasu podchodzi minimalistycznie do meczów (mowa o składzie &quot;A&quot;). OK, brak Pepe można uznać za osłabienie. Natomiast w przypadku Bale jest sytuacja całkowicie odwrotna. Bale co chwila łapie kontuzje co powoduje, że jego forma jest bliska dna... praktycznie każdy zmiennik (Lucas, Isco, James) dają więcej niż Walijczyk.

REAL over 5.5 rożnego kurs: 1.67
Atletico lubi często oddać grę przeciwnikowi nastawiając się na stałe fragmenty i kontry. Tutaj może nie tyle będą do tego zmuszeni, co Rael będzie chciał wywalczyć korzystny wynik w meczu u siebie. Real &quot;A&quot; jest nastawiony na grę skrzydłami z włączającymi się bocznymi obrońcami co skutkuję sporo ilością rożnych. Biorąc pod uwagę absencje w obronie po stronie Atletico, dokładając do tego fantastyczną formę Marcelo i Carvajala uważam, że typ spokojnie powinien wejść.
 
korczus 189

korczus

Użytkownik
Ja osobiście jak widzę kurs 1,8 na tym poziomie na wygraną Realu to wolę poszukać niespodzianki i pójść w drugą stronę. Dwumecz Bayern-Real mnie przekonał, że tutaj już nie ma faworytów i atutów własnego boiska. Coś czuję, że będzie dziś remis lub niespodziewana wygrana Atletico w rewanżu wygra Real i będzie znowu dogrywka ;) Idę w X2 dziś po kursie 2.15
 
varley 21

varley

Użytkownik
Kartki:
Casemiro @ 2.50
Gabi @ 2.40
Koke @ 2.80
Ramos @ 2.50
buk: unibet

Warto też coś pokombinować z kartkami na to spotkanie. Sędzią jutrzejszych zawodów będzie Martin Atkinson. 46-latek jest jednym z najbardziej doświadczonych arbitrów w europejskiej stawce. W swoim dorobku ma m.in. finały Ligi Europy, Pucharu Ligi Angielskiej i Pucharu Anglii. Dlaczego wybrałem tych zawodników. Casemiro ostatnio ma gorącą głowę i co mecz potrafi zobaczyć żółtą kartkę, nie mówiąc o tym, że w paru spotkaniach powinien wylecieć z boiska. Ramosa nie trzeba nikomu przedstawiać. Facet jutro jako główny defensor będzie miał sporo pracy, a żeby zatrzymać Griezmanna czy Gameiro będzie musiał parę razy ratować się faulując obu panów.
Gabi i Koke regularnie dostaję kartki w Derbach Madrytu. Jutro za wszelką cenę będą musieli powstrzymywać ataki i kontrataki gospodarzy. Szybki Marcelo, Isco i Ronaldo, tutaj będzie trzeba czasami ratować się faulem.
Nie byłbym pewien tej kartki dla Ramosa, bo jeśli ją dostanie nie zagra w następnym meczu. Nie lepiej zagrać na kartkę dla Carvajala po takim samym kursie ?
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Real - Atletico over 2,5 spalonych 1.72 Unibet

Rok temu w finale tylko 2 spalone, także tym bardziej teraz będzie więcej ????.
Nie no tak serio to po prostu linia dosyć niska i trzeba spróbować. Kilka kontr czy długich piłek i zakład może szybko zostać rozstrzygnięty na plus także ja gram.
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Nie byłbym pewien tej kartki dla Ramosa, bo jeśli ją dostanie nie zagra w następnym meczu. Nie lepiej zagrać na kartkę dla Carvajala po takim samym kursie ?
kartki po cwiercfinalach sie kasuja...
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Widziałem linię +3,5 spalonych po @2.30 na Unibecie. Według mnie trzeba spróbować. Zawsze zorganizowana defensywa Atletico kilka razy powinna złapać grajków Realu. Z drugiej strony Rojiblancos będą raz po raz wychodzić z kontrami no i powinno po prostu być dość okazji, żeby te 2 ofsajdy wpadły. Oczywiście będziemy liczyć bardzo na grę Torresa.

Ponad to myślę, że będzie to dobry, intensywny, szybki mecz. Atletico musi wietrzyć swoje szanse w kiepskiej defensywie Realu, jednocześnie mocno skupiając się na własnej, co przecież potrafią robić. Spodziewam się sporo akcji w dwie strony i jednocześnie sporo ich przerywania w środku pola. Wiemy, że obie ekipy będą wzajemnie dyskutować i prowokować się. Liczę zatem na kartki w tym spotkaniu. Martin Atkinson pokazuje sporo kartek w pucharach. Raczej rzadko zdarzają się mecze z 0-1 kartką, a niewątpliwie ten nie będzie tego typu. Zazwyczaj te 5-6+ da.

o2,5 kartek gospodarzy @1.92
o5,5 kartek @1.64
Carvajal kartka @2.50
Casemiro kartka @2.20
(było 2.60 chyba nawet)
Gabi kartka @2.20
Koke kartka @2.80
Savic kartka @3.00
(taka czutka pod Isco, choć w pucharach rzadko dostaje)
Marcelo kartka @5.00 - liczę, że Brazylijczyk po wpadce z Gran Derbi będzie chciał pokazać, że wie kiedy warto dostać kartkę. mega value według mnie.

BTS @1.86
Unibetttt
 
sliw4 67

sliw4

Użytkownik
Rowniez pogralem kartke godina, koles na 5 osatnich meczy z Realem 4 razy wylapal zolta kartke.

Godin zollta kartka 2,4
unibet
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Real Madryt vs Atl. Madryt (pow 2,5 goli) kurs 2,00 buk: forBet ✅✅✅
Real Madryt vs Atl. Madryt (BTS) kurs 1,90 buk: forBet ⛔
(wszystko pograne w AKO z innymi aby nie płacić podatku - szczegóły w moim temacie)
Real Madryt vs Atl. Madryt kurs 1,85 buk: Totolotek ✅✅✅✅ 3:0
(pograne w dubelku z awansem Juventusu - szczegóły w moim teamcie)
W pierwszej chwili myślałem w meczu Realu nad jakimś underem, ale kursy na poziomie 1,30 na poniżej 3,5 gola mnie nie zachwycają. Wolę zaryzykować na BTS i over 2,5 goli. Over 2,5 goli jest po kursie 2,00. To całkiem nieźle. Real będzie chciał zrobić u siebie zaliczkę i nie sądzę aby były tu jakieś totalne szachy i to w pierwszym meczu. Intuicja mi podpowiada, że będzie 2:1 dla Realu. Linia 2,5 jest w sumie bardzo niską linią i nie sądzę aby dzisiaj była osiągnięta mimo, że H2H też premiuje undery. Real ma za słabą defensywę, a Atletico za słaby atak aby ta linia w mojej ocenie nie była pokryta. Po za tym przecież Real nie będzie grał na 0:0 i nie próbując wykorzystać przewagi terenu, a i Atletico może się odgryść z taką defensywą Realu. Jeśli chodzi o czystą 1 to jak już pisałem wcześniej - Real może nie ma optymalnej formy, ale i Atletico do tego daleko. Skromne 1:0 po karnym z Leicester i 1:1 na wyjeździe + totalny antyfutbol dało mi do myślenia. Real to wciąż zespół z Ramosem, Ronaldo, Benzemą. Na wielu pozycjach są lepsi. Na dzisiaj typuję wynik - 2:1.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
S 762

srakaptaka

Użytkownik
Real Madrid -vs-
Atletico Madrid
Over 2.25 @ 1.900 ✅
Pinnacle

Podobnie jak Adamo80 myslem nad underem jak wiekszosc ludzi i zrobil sie bardzo doby kurs na overka Real regularnie traci i strzela zwrot polowy stawki raczej pewny
 
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
Witam w ten piekny wtorkowy wieczor, na dzis moj typ i calosciowy wklad laduje w nogach zawodnikow Realu Madryt.Stawiam na krolewskich glownie ze wzgledu tego jak sobie radza na swoim boisku i patrzylem tez jak gra Atletico niestety do poziomu Realu nie ma to zadnego podbicia.Uwazam ze dzis pilkarze gospodarzy uracza nas kilkoma golami i juz dzis beda chcieli rozstrzygnac losy polfinalu.Mowcie co chcecie ale dla mnie pewna jedynka i pobieram czysta jedynke po niezlym jak na moje oko kursie oraz za mniejsza stawke pobieram obie polowy wygrane przez Real po mocno przesadzonym przeliczniku,pozdrawiam i zycze dobrego meczu i duzych wygranych!

Real - Atletico 1 @1.75 ✅
Real - Atletico Real wygra obie połowy TAK @5.00

Totesport

e:// leciutko
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Ronaldo... nie mam słów na tego piłkarza... może jedynie

NAJLEPSZY PIŁKARZ W HISTORII FUTBOLU
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ronaldo rzeczywiście piękne akcje, ale głównie jest 3:0 bo Atletico gra straszną padakę. To już było widać z Leicester. Dzisiaj jest tylko potwierdzenie. Tak jak pisałem w analizach - nie mieli kompletnie nic z przodu, a nawet w miarę mocna obrona i defensywa była za słaba na geniusza... Ronaldo i tak zaczęliśmy i skończyliśmy na Ronaldo.
Myślę, że Real będzie miał znowu LM choć jak grali jeszcze w fazie grupowej z Legią i Sportingiem można było mieć sporo wątpliwości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
belmondziak 48

belmondziak

Użytkownik
Co Wy macie z tym Ronaldo?
Poziom gry Atletico był wczoraj słaby, a Ronaldo niczym nie zaskoczył. Bardziej trzeba brawa bić Vasquezowi.

Porównajmy Messiego z Ronaldo w ELCLASSICO. =)
Nie jest fanem obu ale te pianie nad CR mnie irytuje.

Co do meczu jestem rozczarowany ale cieszę się z faktu, że griezmann prawdopodbnie opuści atletico na rzecza MANU ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom