>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

PŚ Planica (HS -215) 13.03 - 16.03

Status
Zamknięty.
beau 1

beau

Forum VIP
Widać , że Romoren uwielbia tą skocznię i zawsze gdy skacze na Velicance osiąga duże odległości.Nie wie jak spisywali się skoczkowie z 10 PŚ ale spodziewam się, że Norweg powalczy w tym konkursie o zwycięstwo.Największą wadą Norwega jest to, że nie potrafi skoczyć 2 dobrych skoków ale na Mamutach to nie ma aż takiego wielkiego znaczenia.Myślę, że Romoren stanie dziś na podium a kurs na to jest przyzwoity bo aż 2,00 w bwin.
 
rudaszz 0

rudaszz

Użytkownik
B.E.Romoeren-A.Małysz ✅✅
kurs: 1.48

mam nadzieje że mnie to nie zgubi, ale jak zobaczyłem ten kurs nie mogłem się oprzec, patrząc jak Romoeren radzi sobie kapitalnie na mamutach. A co do Małysza już nie raz pokazał w Kwalifikacjach że potrafi skakać, lecz gdy przychodzi konkurs niestety psuje swoje skoki mniejmy nadzieje że się myle i Romoeren bedzie pierwszy, a Adaś II ???? Romoeren skoczył najdalej w kwalifikacjach uzyskując 213 m. wyprzedzając naszego rodaka Małysza o 7 metrów, Romoeren widac że bardzo dobrze się czuje się na tej skoczni i mysle, że uzyska rezultat dajacy mu przynajmniej miejsce w pierwszej trojce !!!
 
J 6

jukenduit

Użytkownik
Schlirenzauer (nie wygra) 1.56⛔

Typ wydaje mi sie wielce prawdopodobny. Nie jestem pewny ale chyba austriak bedzie na tej skoczni skakał pierwszy raz. Prosiłbym o informacje na ten temat bo nie moge znalezc wyników z tamtego roku. Jezeli jest to jego pierwszy raz na tej skoczni to sadze ze nawet w dobrej formie nie bedzie w stanie wygrac. W kwalifikacjach nie skakał wiec troche sie boje postawic bo do konca nie wiem na co go stac.
Kilka luznych typków z których wybiore ze 2 do kuponu:
Romoeren-Małysz 1 1.48✅
Ahinen-Morgenstern 1 1.52✅
Amman-Kuettel 1 1.45⛔
Choi-Żyła 1 1.58✅
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Gregor Schlierenzauer zwyciezca 1,40 betgun ✅✅✅

Pewniakiem wydaje sie jutrzejsze zwyciestwo Gregora Schlierenzauera w konkursie konczacym sezon PŚ. Zawodnik ten wydaje sie ze narodzil sie do dalekiego latania i co skok to dalsza odleglosc ???? Romoeren nie moze spac spokojnie bo jego rekord świata w dlugosci skoku jest powaznie zagrozony;) a tak powaznie to chyba jest w chwili obecnej poza konkurencja odskakujac po kilka metrow rywalom. Oczywiscie oni takze skacza fantastycznie lecz Schlieri jeszcze dalej. Najwieksi rywale dnia jutrzejszego to moim zdaniem Bardal i Jacobsen.

jednak kurs nie nadaje sie do grania bo skoki to jak wiadomo loteria i najmniejszy blad na progu moze sie zakonczyc zle tak jak w przypadku Kocha w dniu dziisiejszym. Dla mnie jednak nie do zaakceptowania bo jesli jeszcze warunki beda zmienne to moga sie dziac cuda.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom