>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Październik 2012 w nPower Championship

Status
Zamknięty.
ruichi 457

ruichi

Użytkownik
Ktoś musi zacząć. Chłopaki spiąć się, bo czerwono było do tej pory bardziej niż zielono. Oby teraz się karta odwróciła. Powodzenia ????
 
ruichi 457

ruichi

Użytkownik
No to lecimy (bet365)
Barnsley - Peterborough
Mecz bardzo ciekawy. Z jednej strony gospodarze, którzy w każdym meczu strzelili do tej pory przynajmniej 1 bramkę, kontra drużyna która zagrała w końcu dobrze w ostatnim meczu z Hull i zdobyła pierwsze punkty. W Barnsley w podstawowej 11 powinien wybiec John Stones, 18 letni obrońca. Nie wiadomo, czy zagrają: Bobby Hassell i Toni Silva - pierwszy wrócił po zawieszeniu, a drugi wyleczył kontuzję. Hill ma jeszcze jeden &quot;kłopot&quot; - czy w bramce ma zagrać Luke Steele, czy broniący ostatnio Ben Alnwick. Do tej pory Barnsley u siebie miało wyniki 1-1, 1-1, 1-0 i 1-0, więc same undery i tak normalnie bym stawiał, ale... może być ciekawe, jak napisałem w pierwszym zdaniu. Peterborough wzmocnił właśnie Saido Berahino, napastnik wypożyczony z West Brom, ale raczej zacznie mecz na ławce. Zarówno atak i obronę mają kiepska, co potwierdza miejsce w tabeli - strzelili średnio 1 bramkę na mecz, tracąc ponad 2. Myślę, że nie dadzą rady dziś, chociaż na pewno się nie poddadzą i coś ustrzelą. Stawiam 2-1 lub 3-1.
BTS @ 1.57 ⛔ 0-2
i dodatkowo: over 1,5 gola w 1 połowie @ 2.25 // ✅ 11 min 0-2 easy ????
Cardiff - Birmingham
Gospodarze grają nieźle, chociaż nie porywająco. Widać, że w tym sezonie będą się również starali o awans. W siebie jak na razie zdobyli komplet punktów w 4 meczach i co najważniejsze, były to mecze z samą czołówką tabeli. W najbliższym meczu nie zagrają raczej Jordon Mutch i Tommy Smith. Pierwszy wciąż nie wyleczył kontuzji, a drugi zszedł z boiska utykając w ostatnim meczu po 25 minutach. Goście przyjeżdżają bez czterech obrońców, ale trzeba powiedzieć, że tak samo było w ostatnim meczu z liderem, gdzie wygrali po zaciętym meczu 1-0 i prawdopodobnie taki sam skład wybiegnie dziś w Cardiff. Myślę, że będzie to dobry mecz, ale stawiam na gospodarzy mimo wszystko.
Cardiff @ 1.85 ✅ 2-1

Dodatkowo:
Spróbowałbym, bo w Brighton zabraknie czołowego strzelca, plus kilku innych, a do Ipswich wraca Michael Chopra, więc...:
Brighton - Ipswich Ipswich @ 5 lub bezpieczniej x2 @ 2.10 ✅ 1-1 // szkoda, bo zabrakło 10 min
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Anglia 2
Middlesbrough - Derby
Over 3.5 gola
3.25
WilliamHill

Mecz drugiej ligi angielskiej. Oba zespoły mają za soba po 8 meczy. Gospodarze póki co spisują się średnio i plasują się na 12 miejscu w tabeli. Goście natomiast co ciekawe są zaraz za dzisiejszymi rywalami. Zagrają sąsiedzi z tabeli. Stawiam w tym meczu na over 3.5 gola.
Po pierwsze oba zespoły w tym sezonie zaliczyły już mecze, w których padały co najmniej 4 gole. Zarówno gospodarze jak i goście mieli po 3 takie mecze (na 8 rozegranych). Po drugie historia spotkań między Middlesbrough, a Derby to kilka wysokich wyników. W ostatnich latach, kiedy te zespoły spotykały się ze sobą mecze kończyły się wynikami 3:2, 2:2 czy 2:1.
Moim zdaniem dzisiaj obie drużyny zagrają o komplet punktów, a zatem nie będzie brakowało emocji i mam nadzieję bramek. Mój typ na dzisiaj to 3:1 dla gospodarzy.
wynik 2:2 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
No widze wujka Dobermana nie było chwile i już jest coraz gorzej. Jedziemy z tematem :!:. To świadczy o nie przewidywalności tej pięknej ligi.
http://pl.soccerway.com/teams/england/leicester-city-fc/Leicester City - Bristol City Warto na wstępie dodać że Lisy w tym sezonie są wielkim zaskoczeniem jeśli chodzi o mnie. Ich forma na King Power Stadium jest równie obiecująca na sześć spotkań pięć wygrali i jedno zaledwie przegrali. W jutrzejszym spotkaniu przyjeżdża do nich Bristol który jak co roku gra o środek tabeli. Po &#39;&#39;chudych&#39;&#39; latach może wreszcie dla Lisów przyszły i te grube. Sponsor nadal jest drużyna w końcu bez zbędnych gwiazd które tylko robiły zamieszanie. Szkoleniowiec Pearson daje piłkarzom wielką wiarę. Niezawodny Nugget strzela bramki jednak brakuje tego drugiego napaściora młodzi jeszcze potrzebują czasu. Konchesky powoli wraca do wielkiej formy sprzed transferu do Liverpoolu,a to co robi w bramce Schmeichel coraz bardziej przypomina jego ojca. To tak po krótce opis drużyny którą na początku sezonu skazywano na środek tabeli po odejściu &#39;&#39;wielkich gwiazd&#39;&#39; pokazali oni że radzą sobie świetnie zajmują drugie miejsce w tabeli zaraz za Cardiff. Jutrzejsze spotkanie wydaje się formalnością twierdza Lisów w tym sezonie nie powinna zostać zdobyta przez takiego średniaka.
Win @@ 1,60 Lisy
 
ruichi 457

ruichi

Użytkownik
No widze wujka Dobermana nie było chwile i już jest coraz gorzej. Jedziemy z tematem :!:. To świadczy o nie przewidywalności tej pięknej ligi.
Win @@ 1,60 Lisy
W sensie czerwono, czy malo typow? ???? Bo ja widze zielono wokol i dobre typy ???? ale fakt, chwile Cie nie bylo. Witamy znow
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Crystal Palace - Burnley - typ BTS za 1,60 w Millenium ✅


Średnio jestem fachowcem od ligi angielskiej, ale zacząłem się nią interesować z uwagi na ilości BTS-ów. No i postanowiłem spróbować, czysto statystycznie

9 kolejek za nami , czyli drużyny rozegrały 18 spotkań. Na 18 spotkań aż 16 razy był BTS ( 88% ). Gdyby wziąść pod uwagę tylko mecze CP u siebie i burnley na wyjeździe to mamy podobny procent 7 / 8 ( 88%). Gospodarze w dużym gazie po falstarcie, mają teraz serię 6 bez porażki, gdzie stuknęli na wyjeździe Wilki i Bolton... Robi to wrażenie.. Bramkę powinni luźno strzelić. Goście grają piłkę na tak, i w ostatnich 6 meczach padał over 2,5 gola. Jedynie co może trochę zaburzać ten typ to bezpośrednie mecze gdzie zdarzało się zero po jednej ze stron. No nic ja spróbuję. Powodzenia !
 
ruichi 457

ruichi

Użytkownik
,Dobra, zaczynamy (bet365)
Leeds - Barnsley
Leeds to dla mnie murowany kandydat do playoff, bo na bezpośredni awans nie mają szans. Widać to zresztą po wynikach. W ostatnich meczach nie mieli problemów z ogrywaniem średniaków i słabych, natomiast mimo dobrej gry, przegrywali na wyjazdach z Cardiff i Blackpool (oba 1-2). W ostatnim meczu zremisowali z Boltonem 2-2, ale nie ukrywajmy - miejsce tej drużyny nie odzwierciedla jej możliwości i potencjału i poza tym były to derbry Yorkshire. W najbliższym meczu Leeds zagra w niezmienionym składzie, tym bardziej, że jedynym kontuzjowanym graczem jest napastnik Ross McCormack (7/3), który ostatnio zagrał z Cardiff 15 września. Leeds jest silne jak już pisałem (ostatnio m.in. pokonało Everton w pucharach), ale tylko w 1 meczu w lidze nie straciło bramki, więc jak widać potrzebują wzmocnień w obronie. Barnsley przyjeżdża również w niezmienionym składzie, ale brak podstawowego obrońcy Fostera (9/1) daje im się we znaki, co było widać przy ostatniej porażce z Peterborough. Foster gra w Barnsley od 2007 roku, co tylko pokazuje jaką wartość ma dla drużyny. Oprócz tego nie zagra Toni Silva, który wciąż leczy kontuzję i jeszcze nie zadebiutował w drużynie. Poza składem nadal pozostają: obrońca Rob Edwards (0/0) i James O&#39;Brien, który do tej pory zagrał tylko w meczu pucharowym z Rochdale 11 sierpnia. Generalnie jestem za Leeds, ale goście coś mogą strzelić, tym bardziej że Leeds nie wygrało tych derby Yorkshire od 1998, a w ostatnim sezonie Barnsley wygrało z Leeds dwukrotnie. Ja jednak liczę na 3-1 lub 3-0 dla gospodarzy i przełamanie statystyk.
Leeds -0,5 @ 1.875 ✅ 1-0
Leeds -2 @ 5.5 dla odważnych
Ipswich - Cardiff
Długo zastanawiałem się nad drugim meczem i w końcu wybrałem właśnie ten. Ipswich jest w strefie spadkowej, chociaż moim zdaniem zupełnie niezasłużenie. Do tej pory udało mi się wygrać tylko jeden mecz, więc coś nie do końca gra i na razie poprawy nie widać. Chłopaki ciułają jednak punkty i o dziwo lepiej póki co radzą sobie na wyjazdach. W meczu z Cardiff nie wiadomo czy zagra napastnik Michael Chopra (9/2), który jest podejrzany o ustawianie wyścigów konnych. Poza tym nie zagrają: defensywny pomocnik Luke Hyam (5/0) i napastnik Paul Taylor (8/1). Cardiff obecnie zajmuje pierwsze miejsce w lidze, ale zawdzięcza to głównie doskonałym wynikom u siebie. Na wyjeździe mają bilans 1-1-2. Trzeba jednak dodać, że tylko w jednym, zremisowanym 0-0 meczu nie strzelili bramki. Z Ipswich zagrają w niezmienionym składzie i z pewnością będą liczyli na złej dla siebie passy z gospodarzami - bilans ostatnich 7 spotkań to 6-1-0 dla Ipswich - !jedyną! wygraną na 17 wycieczek do Ipswich Cardiff zanotowało w 2008 roku (2-1). Także będzie ciekawie. Jeśli nie zagra Chopra to myślę, że Cardiff jest w stanie poprawić te statystyki, ale uważałbym.
BTS @ 1.57 ✅ 1-2
Cardiff - remis nie ma zakładu @ 1.72 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia, Championship
Spotkanie: Leeds United - Barnsley FC
Typ: Leeds
Kurs: 1,83
bwin
Dzisiaj dla odmiany wybrałem mecz zaplecza angielskiej Premier League. Leeds United zmierzy się z ekipą Barnsley FC. Faworytem tego spotkania zarówno dla mnie jak i dla bukmacherów jest drużyna gospodarzy. Zajmują oni obecnie dziewiąte miejsce w ligowej tabeli. Są oni ostatnio w znakomitej formie. Ostatnie cztery spotkanie to trzy zwycięstwa z Nottingham Forest dwa do jednego, Bristol City trzy do dwóch i pucharowa wygrana z pierwszoligowym Evertonem dwa do jednego. W ostatniej kolejce natomiast zremisowali dwa do dwóch z Boltonem. Rywale wyrównali przed końcem spotkania. Trener Neil Warnock liczy na podtrzymanie tej dobrej passy. Atmoswera w zespole jet bardzo dobra i dzisiaj jest szansa na dalsze kontynuowanie dobrej passy, tak twierdzi trener. Co do zespołu gości ostatnie mecze pokazują że nadszedł mały kryzys. Po wygranym spotkaniu z Birmingham City aż pięć do zera nastąpiły dwa słabe mecze. Utrata punktów z ostatnią (Peterborough United 1-2) i przed ostatnią (Ipswich Town 1-1) napewno sprawiło że w ekipie trenera Keitha Hilla spadło morale. Atutem gospodarzy jest bardzo dobra forma dwóch stranieri grających w ataku. Argentyńczyl Luciano Becchio i Senegalczyk El Hadji Diouf mają razem już dziesięć bramek w tym sezonie. Warto też dodać że w meczach z udziałem ekipy z Elland Road padło w sumie trzydzieści trzy bramki co daje szansę na dobre widowisko z duża ilością bramek. Zatem gospodarze aby dalej móc mieć kontakt z czołową szóstką muszą dzisiaj wygrać te spotkanie.
 
miko5454 80

miko5454

Użytkownik
Witajcie mnie też chwile nie było;)ale już wracam dziś też z racji małego zasobu czasu dwa meczyki odemnie ze skromną analizą ????
Petersborugh - Nottingham
W ostatnich dwóch meczach zaobserowaliśmy przelamanie najsłabszej drużyny Championschip jaką bez wątpienia po pierwszych kolejkach możemy uznać druzynę Petersborough.Dwa zyciestwa i to wyjazdowe na pewno dały chłopakom powód do radości po ciągłych porażkach.....
Nottingham niestety też ostatnio po niżej oczekiwań gdzie remisy na przemian przewlekają się z porażkami....
Patrząc na ten mecz serią do 5 gdzie wlasnie ostatnio wygrało Nottingham swój mecz myślę że i tu czas na przełamanie Tej serii przez Gości tego meczu...
Raczej wątpie tu w stałe odmienienie sytuacji Petersborough i myślę że w tym meczu powrócą do serii porażek notowanych na początku:-|

Petersborough - Nottingham
Typ:2✅
Kurs:2,30
Bukmacher:Expekt


Blackpool - Charlton
Liczę na znów pewne zwycięstwo u siebie Mandarynek,kóre u siebie grają rewelacyjnie nie licząc wpadki z Z beniaminkiem Huddersfield ???? NIe sądze żeby Charlton był na tyle mocny aby choć punkt zabrać Blackpoolowi na ich terenie tym bardziej że w wyjazdowych spotkaniach nie wiedzie im się zbyt dobrze pomijajac ostatnią wygraną z Ipswich...także

Blackpool - Charlton
Typ:1⛔
Kurs:1,65
Bukmacher:Expekt
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Anglia 2
Sheffield - Hull
Over 4.5 gola
5.00
WilliamHill


Na dzisiaj wybrałem mecz z drugiej ligi angielskiej. W meczu 10 kolejki zmierzy się ze sobą Sheffield i Hull. Gospodarze sezon zaczęli kiepsko i plasują się dopiero na 21 miejscu. Goście są w środku stawki i mają obecnie 10 miejsce. Stawiam w tym meczu na zakład powyżej 4.5 gola. Poniżej kilka słów na temat typu.
Obie drużyny w tym sezonie zaliczają bardzo wysokie wyniki. Gospodarze na 9 meczy mieli już 3 razy over 4.5 gola co daje około 33% ogółu. Goście co ciekawe również w obecnym sezonie mają już na swoim koncie trzy mecze gdzie padało więcej niż 4 bramki. W ostatniej kolejce Sheffield zremisowało z Burnley 3:3, a Hull przegrało swój mecz 2:3 z Blackpool.
Moim zdaniem istnieje dzisiaj spore prawdopodobieństwo, że kibice w Sheffield zobaczą co najmniej 5 goli. Mój typ to 2:3 dla Hull.
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Sheffield - Leeds
over 2.5 gola
1.70

Bardzo ciekawie zapowiada się piątkowe spotkanie w Championship pomiędzy Sheffield Wednesday, a Leeds United. Gospodarze sezon zaczęli bardzo słabo. Plasują się w dolnej części tabeli z zaledwie dwoma zwycięstwami w 10 meczach. Goście podobnie jak i w poprzednim sezonie prezentują się bardzo solidnie co przekłada się na dobra pozycję w tabeli. Aktualnie Leeds zajmuje 7 miejsce w lidze ze strata 5 oczek do lidera z Cardiff. W tym meczu typuję na over 2.5 gola. Poniżej kilka zdań argumentujących mój typ. Przede wszystkim obie drużyny należą do overowych. Oznacza to, że w meczach z udziałem zarówno Sheffield jak i Leeds wpada dużo bramek. Odpowiednio jest to średnia 3.50 i 3.40 gola na mecz co daje obu zespołom 4 i 5 miejsce w klasyfikacji &quot;over&quot;. Po drugie obie drużyny w tym sezonie na 10 meczy zaliczyły aż po 8 spotkań w których padały więcej niż 2 gole (over 2.5) Daje to średnią 80% ogółu meczy. Ostatnie wyniki gospodarzy to 0:1, 3:3, 1:0, 1:2, 1:3, 3:0, 2:1. Leeds w ostatnich ligowych potyczkach zaliczało następujące rezultaty 1:0, 2:2, 2:3, 2:1, 2:3, 2:1, 3:3. Jak widać obie drużyny w tym sezonie zaliczają regularnie wysokie wyniki. W piątkowy wieczór zapowiada się więc ostre strzelanie. Moim zdaniem kibice zgromadzeni na stadionie w Sheffield zobaczą co najmniej 3 gole. Ostatnia historia spotkań między Sheffield, a Leeds to wyniki 1:1 i 2:3.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Sheffield - Leeds
Piątkowe spotkanie powinno nam przynieś wiele emocji, Piłkarze Dave Jonsa mają poważne problemy w tygodniu duża część zespołu chorowała na grypę. W dodatku w spotkaniu nie wystąpi Johnson i Chris O&#39;Grady w dodatku nie wiadomo co dalej bo kilku graczy nadal uskarża się na chorobę i nie wiadomo ile sa w stanie wybiegać a jutro rywal przyjeżdża wymagający który potrafi strzelać dużo goli ale i tracić bilans 18 do 16 nie robi wrażenia jednak over w tym spotkaniu wygląda obiecująco kurs 1,70 równie ciekawy co wygrana Leeds 3,00. Warnock nie może liczyć jutro na występ Austina i Tongi. Warto również przypomnieć formę obu drużyn z ostatnich pięciu spotkań Sowy cztery razy przegrywały i raz remisowały, Leeds natomiast odwrotnie cztery zwycięstwa i jeden remis. Spotkanie moim zdaniem będzie odbywać się pod dyktando gości.
Win Leeds @@ 3,00 ⛔
Over 2,5 @@ 1,70 ⛔


Jeden z najlepszych graczy Leeds Diouf ???? .
 
ruichi 457

ruichi

Użytkownik
Bolton - Bristol City
Gospodarze ze zmianami. W miejsce zwolnionego Owensa zatrudniony został jako &quot;opiekun&quot;, czy menadżer tymczasowy Jimmy Phillips, który grał z Boltonie jako piłkarz a obecnie jest dyrektorem akademii Boltonu. Nie będzie miał łatwo. Poza kilkoma graczami z długoterminowymi kontuzjami, nowej nabawił się Andy Lonergan, który miał być zmiennikiem pierwszego bramkarza Adama Bogdana. W tej sytuacji na ławce siądzie wychowanek Boltonu - Jay Lynch. Być może odpoczywać będą: Keith Andrews, Lee Chung-Yong i Marvin Sordel (U21), powołani na ostatnie mecze swoich reprezentacji. Goście przyjeżdżają wzmocnieni wypożyczonym z Middlesborough obrońcą Stephenem McManussem. Do składu wraca również inny obrońca - Joe Byran. Obie drużyny okupują dolne rejony tabeli i obie grają poniżej oczekiwań, więc szukają punktów w każdym meczu. Z nudnej statystyki można dodać, że od 1987 roku goście wygrali tu tylko raz (1994) na 7 spotkań. Niemniej, bez menedżera czy &quot;z&quot;, gospodarze mają lepszy skład i powinni sobie poradzić z Bristol City. Stawiam jednak na zacięty mecz i bramki z obu stron... i 2-1.
Bolton @ 1.66 ✅ z 0-2 na 3-2 uff
BTS @ 1.66 ✅

Ciekawie zapowiada się też Watford z Peterborough, gdzie goście grają systemem 3-5-2, który przyniósł im punkty w ostatnich meczach wyjazdowych. Poza tym wypożyczony z West Brom Saido Berahino może wyjść na pierwszej 11. Gospodarze natomiast zagrają osłabieni. Odpadł Piccoli Neuton i byc może Nyron Nosworthy, a więc dwójka środkowych obrońców. Myślę, że buki nieźle przesadziły dając tylko 1.72 na gospodarzy i po tym co pokazało Peterborough, nawet w przegranym meczu z Forest, widać, że poczynili oni spore postępy i mimo że sami ich skreślałem na początku sezonu, to będą walczyli o ligowy byt. Mogą coś tu urwać (a więc X2 @ 2) a przynajmniej coś strzelić (BTS @ 1.61). ⛔ 1-0 szkoda, bo w 90 min stracili i do tego z karnego
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Przyznam szczerze że typ Boltonu mi się podoba, Zespół powoli odbudowuje się i chyba liczy jeszcze na awans, Co do meczu Watfordu pierwszy wpadł mi w oko jednak to taki pojedynek w stylu zawsze coś jest nie tak. Watford nie gra za dobrze a Peterborough lubi robić psikusy więc chyba lepiej to odpuścić bo ten mecz będzie się odbywał na bij zabij.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Jutro kolejna kolejka ???? ???? także kolejne typy

Cardiff - Watford

Na Cardiff City Stadium do Walii zawita Watford będzie miał nie lada wyzwanie gospodarze są nie pokonani u siebie od 6 spotkań :!: w których wszystkie wygrali z czego pięć z nich kończyło się powyżej 2,5 gola. Ostatnich 6 wyjazdów to również szęść razy powyżej 2,5 gola w spotkaniach Watfordu, Menedżer Mackay jutro już będzie mógł skorzystać z Bellamiego oraz Mutcha. Zola który prowadzi Watford jutro będzie musiał sobie poradzić bez Eustaca, Neutona,Nosworthy oraz Ekstrand także widac braki w defensywie co Cardiff potrafi wykorzystać bezlitośnie.
Win Cardiff @@ 1,68 ✅
Over 2,5 @@ 1,67 ✅
Leicester - Brighton


Gospodarze są dość nieoczekiwanie liderem rozgrywek, Gdy Pearson zapowiadał że Lisy pod jego wodzą będą walczyć o awans każdy bił się w czoło potrafił Nugenta zmobilizować do dodatkowych treningów strzeleckich które przynoszą efekty w postaci bramek i znakomitej gry tego napastnika. Kilku innych graczy robi furorę pod jego wodzą chwalą metody pracy i rozmowy menedżera bramkarz Kasper Schmeichel po prostu broni &#39;&#39;bosko&#39;&#39; niczym ojciec za najlepszych lat. Już swoją postawą zwrócił uwagę wielu drużyn w europie jednak to wątek na styczeń. Od 4 spotkań na własnym terenie nie przegrali. Do drużyny Pearsona wraca Whitbread nie pewny jest występ St Ledgera. Natomiast Vardy na pewno nie wybiegnie jutro na boisko jest kontuzjowany. Goście przyjadą bez Orlandiego oraz Hoskinsa.
Win Leicester @@ 1,86 ✅
Over 2,5 @@ 1,90 ⛔
 
L 0

lenho

Użytkownik
no to sobie Doberman ciekawe mecze wybrales na dzis...

z jednej strony Hornets jedzie do Walii po dwoch wyjazdowych zwyciestwach i z pewnoscia sie nie polozy na boisku, a z drugiej strony Leicester kontra solidny w defensywie Brighton (tylko 7 bramek straconych).

O rywalach Lisów pisalo się wczesniej ze to zespol na awans i nie wierze ze nagle uznales ze jednak promocja do Premier League im nie grozi. Brighton wyraznie stanal. Ostatnie 4 mecze to porazki i remisy, ale kazda seria musi sie kiedys zakonczyc. w tym tygodniu Brighton czekaja 2 wyjazdy: do Leicester i Blackpoolu i nie spodziewam sie aby w obu zaliczyli porazki. Juz dzis Brighton z Kuszczakiem w skladzie moze Tobie wyciac numer.

na twoim miejscu, gdybym musial grac te 2 spotkania to wybralbym nieco inaczej.

Leicester - Brighton over 1,5 HT @2.55 STS
Cardiff - Watford HT X @2.20

a z pozostalych spotkan korci czlowieka

Ipswich - Derby 1 @2.25
Posh - Huddersfield over 3,5 @2.50
Blackpool - Nottingham HT 1 @2.60

wszystkie kursy z sts-u,

pisze tu dzis w zasadzie po raz pierwszy - jesli moje przypuszczenia i analiza sie sprawdzi bede ja przelewał na to forum znacznie czesciej - jesli tylko znajdzie sie tu dla mnie miejsce
pozdrawiam
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Fajnie że weszła kolejna osoba na forum by udzielać się w Championship. Wczoraj moje przypuszczenia okazały się trafne jednak fajnie ze ktoś rozmawia na temat spotkań od tego jest FORUM by dyskutować i wybierać najlepsze spotkania. Szkoda że twój debiut wyszedł jak wyszedł ale mam nadzieje że nie zrazisz się tym bo CHampionship to nie łatwa liga do typowania i trzeba wiele razy się pomylić by potem uzyskać sukces :!: Pozdrawiam i do następnej kolejki
 
ruichi 457

ruichi

Użytkownik
Blackburn - Watford
Zacznę od gości. W ostatnim meczu z Cardiff dwóch obrońców zobaczyło czerwone kartki i oczywiście nie zagrają: Daniel Pudil (11/0) i Nathaniel Chalobah (7/0). W połączeniu z pozostałymi kontuzjowanymi graczami nie wygląda na najlepiej. Poza składem pozostają: pomocnik John Eustace (2/0), obrońca Piccoli Neuton (6/0), obrońca Nyron Nosworthy (8/0) i pomocnik Prince Buaben (0/0). Watford po serii porażek zdobyło parę punktów, ale z Blackburn nie powinno być łatwo, mimo, że gospodarze wciąż pozostają bez menadżera. Chodzą słuchy, że w ciągu tygodnia powinno się wszystko wyjaśnić. Póki co do meczu z Watford przystąpią prawdopodobnie bez pomocnika Davida Dunna (6/0). Zastąpią go albo Ruben Rochina albo Danny Murph. Blackburn nie gra jakoś rewelacyjnie i póki nie znajdzie się menager, który wszystkiego nie poukłada, nie będzie walki o playoffy, ale wynik z Watford rozpatruję raczej w uwagi na słabość i braki kadrowe gości niż siłę gospodarzy.
Blackburn @ 1.85 ✅ 1-0
Blackburn -1 @ 2.50 //zwrot - jakby wykorzystali karnego to by weszło ????
Cardiff - Burnley
Gospodarze nieco osłabieni. Nie zagrają raczej Craig Bellamy i Tommy Smith, ale w zamian zagrać powinni Craig Conway i Joe Mason i prawdopodobnie Jordon Mutch. Może zagrać wypożyczony właśnie z Fulham Kerim Frei. Cardiff tak jak w poprzednim sezonie mierzy jak najwyżej i póki co są na dobrej drodze. U siebie niepokonani, na wyjazdach trochę gorzej. Goście też nie zagrają w najsilniejszym składzie. To czy pomocnik Ross Wallace (14/0) zagra oceniane jest 50/50. Goście nie mają dobrego bilansu z czołówką, co zresztą widać po ich miejscu w tabeli - typowy średniak. Do tego bez menagera, chociaż akurat to im wychodzi na dobre. Dlatego stawiam na walkę, ale i na gospodarzy.
Cardiff @ 1.72 ✅ 4-0
Cardiff -1 @ 2.30 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
miko5454 80

miko5454

Użytkownik
Cześć Chłopaki wracam po przerwie;)mam nadzieje że powrót na zielonym świetle ????

Petersborough - Derby
Analiza na ten mecz dość statystyczna ale do rzeczy Derby od początku sezonu a nawet dalej nie zanotowała dwóch zwycięstw z rzędu a więc idąc tym tropem z racji zwycięstwa w środku tygodnia nad Ipswich dopatruje się tu zwycięstwa Petersborough,które dla odmiany nie zanotowało w tym sezonie jeszcze remisu...więc widzę tu dwa rozwiązania albo Petersborough wygra drugi raz z rzędu co w tym sezonie miało już miejsce,albo zremisuje pierwszy raz w tym sezonie i tak wiec proponuje..
Petersborough - Derby
Typ:1
Kurs:2,70
Bukmacher:Expekt
lub wersja bezpieczniejsza:
Typ:1(+1)
Kurs:1,5
i jeszcze spodziewam się tu bramek
Over 2,5
Kurs:1,72

Drugie spotkanie również do łatwych nie należy ale:
Ipswich - Shieffield Wed
Nie wierze osobiście w przerwanie serii czarnej Shieffield na wyjazdach i wygranie tego meczu po raz pierwszy w tym sezonie właśnie na boiskach rywali z drugiej strony Ipswich które dla odmiany nie wygrało jeszcze u siebie na pierwszy rzut oka szykuje się tu remis jak dla mnie a jeśli miałbym iść w którąś strone to w strone Ipswich jednak więc

Ipswich -Shieffield Wed
Typ:1
Kurs:2,25
Bukmacher:Expekt
Wersja Bezpieczniejsza:
Typ:1(+0,25)
Kurs:1,49
Bukmacher:Come On
 
kombajn 178,3K

kombajn

Użytkownik
Niech Ktos zalozy nowy temat i wrzuci ;)
Saturday, 03 Nov 2012, 17:00
Hull City - Barnsley
Hull -0.5 AH @ 1.85bet,365 4.71/10
Mysle, ze gospodarze w sobote zasluguja na troche kibicowania:
Ogladalem ich mecz z Bristol City i jest b.dobra chemia w druzynie.
Na Kingston Communications Stadium maja dobry bilans 4W-0D-2L.
Hull zajmuje 6te - ostatnie miejsce w Championship premiowane udzialem w play-offach
i moim zdaniem takie mecze na swoim terenie - jak ten z Barnsley FC
(19te miejsce w Championship) powinni postarac sie wygrac.
Cena mnie zadowala i w niektorych bukach juz spada...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom