>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Październik 2013 w Npower Championship

Status
Zamknięty.
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Boro - Doncaster
Obie drużyny grają w tym sezonie tragicznie świadczy o tym choćby ich stan punktowy który wynosi w tej chwili 12pkt. Lokują się odpowiednio na 16 i 17 pozycji w tabeli. Gospodarze zanotowali ostatnio serię pięciu spotkań bez porażki na własnym terenie. W dzisiejszym spotkaniu podpieczni Venusa który został tymczasowym szkoleniowcem powiedział w wywiadzie &#39;&#39;zawsze marzyłem o tej funkcji od małego chciałem poświecić się Boro&#39;&#39; wzmocni Ayala wypożyczony z Norwich świetny obrońca który na pewno poukłada grę defensywną Boro. Jeśli Venus będzie osiągał dobre wyniki zostanie na pewno do stycznia na tej funkcji piłkarze mu ufają zobaczymy w dzisiejszym meczu ja grałem w stronę gospodarzy.
Wygrana Boro @@ 1,75 ✅ ✅ 4:0
 
witek-k 326

witek-k

Forum VIP
Huddersfield- Leeds United X2 1,53( bwin)
Gospodarze po raz pierwszy w tym sezonie wystąpią bez swojego najskuteczniejszego gracza, Vaughana( 12/9!), który poza 9 trafieniami w lidze, dołożył jeszcze 2 gole w Pucharze Ligi. Żeby podkreślić jak istotna będzie to absencja, warto zauważyć, że łącznie w lidze Huddersfield zdobyło 14 goli( w tym jedna samobójcza z ostatniego meczu). W dodatku gospodarze z 5 ostatnich spotkań 3 przegrali i 2 zremisowali, więc są w słabej formie.
Leeds United z kolei kontynuują passę 3 kolejnych wyjazdowych porażek w lidze. W ostatniej kolejce natomiast wysoko pokonali Birmingham 4-0. Sądzę, że brak Vaughana będzie miał znaczący wpływ na słabość w ofensywie gospodarzy. Stąd typ na brak porażki Leeds.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Ja na dzisiaj dwie oferty ;)
Yeovil - Nottingham
Mam wrażenie że gospodarze mają wciąż problem z akceptacją w Championship obudzą się jak nic w League One... Ponieważ ich styl gry przypomina mi grę z League One gdzie Johnson znajdywał sposób na każdego tutaj niestety jest inaczej zaledwie 6pkt. trener wisi na włosku i dzisiejsza porażka może go tylko do tego przybliżyć. Tym bardziej że przyjeżdża pretendent do awansu Nottingham które od początku sezonu gromadzi punkt za punktem. U gospodarzy w tym spotkaniu zabraknie jedynie Fyvie pomocnik nabawil się urazu. Natomiast w zespole z miasta Robin Hooda nie zobaczymy dzisiaj Collinsa oraz Lansburego. Do gry wracają Lichaj oraz Chalobah. Co jest znakomitą wiadomością dla kibiców i trenera Daviesa. Myślę że dzisiaj od pierwszych minut zobaczymy Majewskiego. Martwi mnie natomiast forma strzelecka Makiego który dochodzi do sytuacji jednak nie potrafi ich zamienić na bramki podobno zostały zastosowane jakieś specjalne treningi strzeleckie oby skuteczne.
Wygrana Nottingham @@ 1.85 ⛔
Strzelec gola @@ Makie @@ 2.50 ZWROT
------------------
Leicester -Bournemouth
Na kolejne spotkanie wybrałem potyczkę Lisów którzy od początku sezonu robia na mnie ogromne wrażenie dojrzałością gry i świetnym ustawieniem się na boisku, Nugent przeżywa drugą młodość z przodu walczy wraca do środka i pomaga kolegą co było nie do pomyślenia u tego gracza choćby w Pompey, Walijczyk King który robi świetną pracę,De Leat czy Konchesky którzy też w obronie grają bardzo rozważnie można by tak wymieniać pokolei. Na boisku zamelduje nam się Wasilewski jednak nie wiadomo czy od początku czy wejdzie w drugiej połowie dopiero ogrywa się ale wygląda obiecująco. Dzisiaj na boisku nie zobaczymy niestety wspomnianego De Leata ponieważ ma uraz. Do składu mogą wrócić Fletcher oraz Wood. Podopieczni Pearsona grają wyśmienicie w przypadku dzisiejszej wygranej mogą nawet wskoczyć na drugie miejsce Burnley rozgrywa mecz z QPR. Goście mają ogromne problemy przyjeżdzają bez bramkarza Allsop doznał zwichnięcia barku i nie zobaczymy go przez jakiś czas na placu gry. Forma obu drużyn jest znana bliżej do wygranej gospodarzom.
Wygrana Lisów @@ 1,70 ✅ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Wigan - QPR
Dzisiaj odbędzie się zaległe spotkanie w którym zmierzy się dwóch spadkowicz z Premier League, Gospodarze będą do tego spotkania osłabieni. Owen Coyle musi poradzić sobie bez obu doświadczonych golkiperów a mianowicie Carsona i Al Habsiego. W bramce stanie więc Nicholls. Do tego dochodzi brak Maloneya,Caldwella i Ramisa.Wiadomo Caldwella i Ramisa nie ma od początku sezonu jednak w bramce zobaczymy nie do końca pewnego Nichollsa któremu brakuje rytmu meczowego, odczuwalny będzie brak Maloneya który sam potrafił wygrac spotkanie czy dograć do partnera. Natomiast Redknapp ma problem z brakiem Bartona który jest zawieszony za kartki. Zabraknie duetu Johnsona i Zamory jednak Ci dwaj gracze są nisko w hierarchii Harrego. Zdecydowanie lepiej w drużynie spisuje się duet Hoilett i Austin. Do tego doszedł Chevanton Urugwajczyk walczy o powrót do najwyższej formy jaką prezentował w Sevilli. Na pewno zobaczymy dzisiaj ciekawe widowisko wszystko mówi mi o overze w tym spotkaniu i bliższej wygranej QPR. Tym bardziej patrząc na tabele gdzie niestety już pojawia się strata do lidera 5pkt.
Over 2,5 @@ 2,15
Wygrana QPR @@ 2,70
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom