>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Paddy Power Games Promotion

P 58

pyzza

Użytkownik
Paddy Power Games
Dostałem w mailu info o promocji.
Jak rozumiem przelewamy i stawiamy 1 euro/ dolar/ funt w grach od 25 do 30 sierpnia, a 31 dostajemy w poniedziałek dodatkowe 10 euro/dolarów/ funtów na konto w grach.
Warunek obrotu 1 raz tego bonusu!

&quot;Paddy Power Games Promotion Terms and Conditions
All you have to do to get a free tenner is wager £/€1 or more on any of the games on PaddyPowerGames.com between 00:00:01 on Tuesday the 25th and 23:59:59 on Sunday 30th of August and we&#39;ll put a £/€10 bonus into your Paddy Power Games account on Monday! You can use your exisiting Paddy Power account.
Bet £/€1 Get a Free Tenner Bonus Offer is open to all players in receipt of the relevant promotional e-mail who meet the promotional requirements below.
Only players who then bet/stake/wager a minimum of £/€1 on paddypowergames.com will qualify for the bonus.
Players cannot use their freebets balance to wager the £/€1 wagering requirement.
To qualify for the bonus all bets must be placed between 00:00:01 on Tuesday the 25th and 23:59:59 on Sunday 30th of August 2009.
Players who meet the promotion criteria will receive a £/€10 bonus deposited into their paddypowergames account.
All bonuses will be awarded by Monday 31st of August at 5pm.
Bonus amount must be wagered one (1) time before it can be withdrawn.
Players can only qualify for this bonus one time. Entry will be forfeited if players are found to have multiple accounts.
Offer is non-transferable.
In the event of any dispute, the decision of paddypowergames.com will be considered final.
Paddypowergames.com reserves the right to modify, alter, discontinue or terminate this promotion at any time for any reason whatsoever without notice to players.
Players, by their participation in this offer, are deemed to agree with the terms and conditions.
Any players, who in the opinion of paddypowergames.com, abuses this offer, will have their entry forfeited and account closed.&quot;
PS. Z tym że wiem że jest tutaj taki haczyk, bo raz już z podobnego promo korzystałem, że mimimalna wpłata to 10 euro/funtów/dolarów, no ale w takim wypadku 9 jednostek zostaje do gry np w zakładach ????
 
P 58

pyzza

Użytkownik
Aj, źle mnie rozumiecie.
Nazwałem to haczykiem, bo mało kto od razu bedzie wypłacał te 9 czy 11 euro dajmy na to, jeżeli przed chwilą wpłacił 10 euro. To takie zdeczka psychologiczna sztuczka zeby za wszystko grac, za 1 euro w kasynie a za resztę na zakładach dajmy na to, bo jak wpłacilismy to gramy.

I woerzcie mi, że większość zagra za te 10 euro, bo sie sporo ludzi na to łapie. Ja np jestem pewny ze jak wpłace 10 euro to : za 1 zagram w kasynie a 9 zostawie na zakłady i zaczne grac.

Tyle wyjaśnien, ale promo na pewno spoko ????
 
P 58

pyzza

Użytkownik
Chłopaki ja przed chwilą zagrałem za te 2 euro na games, oczywiscie przegrałem i już mam tego free beta 10 euro.

Nie musiałem czekać do poniedziałku!


PS. No i szybciutko obrót na blackjack i jestem 8,5 euro do przodu ????
Promo w pyte! ????


PS2. I żeby wyprzedzić dodatkowe pytania; wpłacałem przez neteller- w 5 sekund kasa na koncie była. Analogicznie można więc stwierdzić, że z mb też problemów nie będzie.
 
R 0

rybka333

Użytkownik
Promocja jak najbardziej na + .Za freebeta najlepiej grać na grach na czarną i czerwoną po 1f. Wtedy pewna wygrana 10f chyba że zielona wpadnie.
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
Promocja jak najbardziej na + .Za freebeta najlepiej grać na grach na czarną i czerwoną po 1f. Wtedy pewna wygrana 10f chyba że zielona wpadnie.
jesteś pewien że to na 100% przechodzi, bo nie zawsze tak jest :-D ?
 
D 0

dodgeros

Użytkownik
Wszystko jasne...Te 11E ,ktore dostalem od razu to jest signup bonus na sloty od pierwszej wplaty bo mimo ,ze konto tam mam od jakiegos czasu to jest moja pierwsza wplata.Na free tenner trzeba poczekac 24h i z tego co gosc na live chat mowil to te bonusy sie nie wykluczaja wiec wszystko powinno byc ok...
 
Do góry Bottom