>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Paddy Power Poker

R 0

ratay86

Użytkownik
Panowie mam taki problem. Nigdy nic nie wpłacałem do PPP. Wczoraj wygrałem prawie 200 $ we freerolli. No i żeby wypłacić, no to trzeba wpłacić. Tylko kruczek jest w tym że żeby wpłacić to stan konta musi być równy zero. Ktoś się spotkał z taka sytuacją ?
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Od kiedy stan musi być zero? Ja pierwszy raz o czymś takim słyszę. Spróbuj wejść w zakładkę Cashier, później Deposit i tam wybierz metodę oraz kwotę.
 
R 0

ratay86

Użytkownik
No właśnie tak się nie da. Pisze że wpłacić można tylko wtedy gdy stan konta jest równy zero ????Nie wiem kompletnie co zrobić...
 
M 0

maddog

Użytkownik
ja mialem dokladnie taka sama sytuacje tylko ze mialem 600$... skonczylo sie na czeku ktory sie jeszcze realizuje...
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
To naprawdę ciekawe. Wiem, że kiedyś gdy się wygrało obojętnie jakie pieniądze w PaddyPower, to można było spokojnie wpłacić minimalny depozyt przez MB i od razu zlecić wypłatę. Możliwe że teraz się to zmieniło. Nie chcę się kłócić, gdyż już dawno nie korzystałem z usług tej firmy.
 
R 0

robsonsc

Użytkownik
ja bez problemu w marcu wyplacilem od nich 2000$ wygrane we freerolu po dokonaniu depozytu 10$ i wyslaniu scanu dowodu
 
mic1984 356

mic1984

Użytkownik
ja bez problemu w marcu wyplacilem od nich 2000$ wygrane we freerolu po dokonaniu depozytu 10$ i wyslaniu scanu dowodu
Ja z grą na Paddy wystartowałem razem z serią freeroli o 5000$ i w jednym zająłem 2 miejsce płatne 700$:-D. O depozycie nie było mowy w mailu od supportu, wystarczył skan dowodu i po 20 min kasa na MB już była :spokodfhgfh:. Gorąco polecam ten pokerroom i zakłady live ponieważ czasem mają duże opóźnienie a wygranych przez to pieniędzy nie kasują ✅, tak jak bwin???? na przykład.
 
Y 0

yan111

Użytkownik
Ja z kolei nie musiałem przesyłać skanu dowodu, ale za to czesc wygranej była zablokowana przez 48h. Na czacie powiedziano mi, że tak robią w przypadku nowych klientów, którzy nigdy nic nie wypłacali. Odczekałem 48h i poszło bez problemu.
 
Do góry Bottom