>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Paddy Power

J 18

joepike

Użytkownik
chciałem na własnej skórze sprawdzić opinie o tym buku i mogę jedynie potwierdzić to co napisali poprzednicy. bardzo niskie limity, po trzech zakładach (la liga, premier league, uk league 1) rzadko gdzie można zagrać za więcej niż 10-15 EUR - i to nawet na nba, mlb, nhl.
nie sprawdzałem czy wymagają obrotu depozytem, ja wpłaciłem testowo tylko stówę. po trzech dniach wypłaciłem 204 EUR na neteller - kasa po kilku minutach, nie wymagali żadnych dokumentów.
buk raczej dla ludzi grających za max kilka EUR, w ogóle nie przydatny dla graczy surebet.
 
byku1705 547

byku1705

Użytkownik
Tak jak wyzej, jakis czas temu dosatlem tam bardzo niskie limity po kilku zakladach, ostatnio chcialm zobaczyc czy cos sie zmienilo, probowalem zagrac NBA - limit 4euro ????
buk do zabawy...
 
E 59

exploser

Użytkownik
Place 5 or more in-running bets of £/€5 or more on Basketball in one day and we&#39;ll give you a free bet of up to £/€10.
Conditions
Applies to single bets placed in-running on basketball Online or Mobile only; does not apply to Dial-A-Bet or Text bets.
Qualifying bets must be placed at odds of 1/5 or higher and be greater than £/€5. Time period for qualifying is 00:00 until 23:59 GMT.
Maximum one free bet per customer per day.
Free bet amount will be equal to your average stake on first 5 qualifying bets up to a max of £/€10.
Free bets can be redeemed on basketball only and will be credited within 24 hours of the bet settling.
Free bet stakes not returned. Free bets do not count as one of the five bets for qualification.
Paddy Power reserves the right in its discretion to exclude and/or limit the availability of the offer to certain customer.
mam rozumieć że aby otrzymać freebet zakład pojedynczy nei wchodzi w grę musi być conajmniej 5 zakładów?? bo dobrze nie rozumię
 
yam 93

yam

Użytkownik
Zloz 5 lub wiecej zakladow live za 5E/F lub wiecej na koszykowke 1 dnia.
A dostaniesz freebeta do 10 E/F (freebet wyniesie tyle ile srednia twoich stawek przykladowo zagrasz 5 kuponow po 5E to bedzie freebet 5E).
Takze single, ale musi to byc az 5 kuponow 1 dnia na kosza live.
Minimalny kurs to 1/5 czyli na nasze 1.20
Kwota freebetu nie bedzie dopisana do konta, a jedynie ewentualna wygrana z tego freebeta.
Freebet do wykorzystania tylko na koszykowke. Dopisza do 24godz.
Ogolnie nic specjalnego ta promocja.
 
dspk666 5,7K

dspk666

Użytkownik
korzystał on z ich bonusu startowego , cos tam pisza ale moj angielski nie jest taki dobry zeby rozkminic szczególy ;/ ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
L 51

legionista880

Użytkownik
3 lata temu bralem wtedy byl dla polakow risk free bet czyli grasz za 50 funtow i dostajesz kolejne 50 gdzie wygrywasz tylko &quot;na czysto&quot;, ale juz dawno to zniesli
 
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
Ja zagrałem tylko raz za 50 euro, i potem maksymalna stawka 0,8 na mniej popularne bety, a ostatnio puściłem coś na WGP za 7 euro i to chyba szczyt ich możliwości, a myślałem że to renomowany buk, w końcu wszędzie go reklamują
 
barthezz 3

barthezz

Użytkownik
Miałem podobnie w zeszłym roku. Zagrałem kilka zakładów po 20 Jurków i limit. Myślałem, ze przez rok może coś sie zmieniło... Kolejni którzy nas nie lubią.
 
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
Mam problem z weryfikacją dostałem od nich takiego maila
&quot;Thank you for providing these documents, unfortunately we have been unable to verify the ID as it will need to be either a passport or a drivers license.
In relation to the proof of address, this needs to be a headed bank statement with the name of the bank clearly visible and dated within the last three months&quot;
Co mam im wysłać zamiast dowodu osobistego skoro nie mam ani paszportu ani prawa jazdy. Przecież na dowodzie jest wszystko wyszczególnione a ci złodzieje twierdzą, że potrzeba czegoś innego. To samo adres, wysłałem im fakturę VAT na potwierdzenie adresu, i też im nie odpowiada, wyślę im historię rachunku z mbanku na której nie ma wyszczególnionego adresu skoro tak chcą ciekawe czy to zaakceptują
edut: trochę ich przycisnąłem i zaakceptowali, ale już się bałem że nie odzyskam kasy
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
A czy w PaddyPower opcją DEBIT CARD, czyli debetową kartą normalnie mi przeleje na konto w paddy, czy jest że kartka musi być zarejestrowana w UK?
 
daavid5 671

daavid5

Użytkownik
http://www.theguardian.com/business/2015/aug/26/paddy-power-and-betfair-agree-to-merge
Jedna z największych fuzji w historii branży stanie się faktem. Paddy Power i Betfair połączą siły.
ptaszki gadają, że Ladbrokes i Coral mają się połączyć a to chyba jeszcze większa fuzja.
Paddy Power to bardzo poważna firma. Możliwe, że graczy z Polski traktuje trochę po macoszemu bo raczej są nastawieni na wynek angielski. Cała reszta to dodatek do głównego dania, przynajmniej tak mi się wydaje.
 
mati_czarny 4

mati_czarny

Użytkownik
witam serdecznie. orientuje się ktoś jaka jest wpłata minimalna w paddy power paysafecard lub przelewy24? i jaka minimalna wypłata?
 
Do góry Bottom