>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pamiatki sportowe

olo 2,2K

olo

Użytkownik
Dziś Ivan Zamorano, Paweł Kryszałowicz, Anna Barańska, Lena Dziękiewicz i Kasia Gajgał.

A ostatnio jeszcze Ćwielong, Małecki, Globisz, Michalski, Łukasiewicz, Fojut i Sztylka
 
erbik 3

erbik

Użytkownik
Ostatnio, np.
* Zico
* Alan Shearer
* Michael Ballack
* Alex Del Piero
* Francesco Totti
* Andrea Pirlo
* Diego Maradona
* David Trezeguet
* Rui Costa
* Lilian Thuram
* Sidney Govou
* Sylvinho
* Antoni Szymanowski
* Robinho
* Tomas Rosicky
* Zdenek Grygera
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Hmm z pamiątek to przede wszystkim Piłka, którą rzucali zawodnicy reprezentacji Polski w Piłce Ręcznej z ich autografami. Złapana w czasie meczu Polska - Turcja we Wrocławiu. Eliminacje tylko nie pamiętam czy do MŚ czy do ME ????

No i cała masa autografów i zdjęć siatkarzy reprezentacji Polski. Wlazły, Gruszka, Możdżonek, Zagumny, Bąkiewicz, Gołaś [*], Szymański, Grzyb, Wika, Ignaczak, Gacek, Jarosz, Lozano, Castellani i wiele innych. Jeżdże od kilku lat na: Memoriał Huberta Jerzego Wagnera, Liga Światowa no i ostatnio na Turnieju Kwalifikacyjnym do Mistrzostw Świata byłem. Co skończyło się złapaniem wszystkich zawodników reprezentacji Francji. Więc Rouzier, Antiga, Samica i inni.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Dziś grafy Darka Dudki i Irka Jelenia (3), co ciekawe przyszły nie z Francji, a z Cieszyna
 
dawio 0

dawio

Użytkownik
Mam pytanko, ktoś wcześniej coś pisał o Manchesterze United. Orientujecie się może czy nadal wysyłają jakieś darmowe &quot;gratisy&quot;? Na ich stronie nie znalazłem takiej zakładki, może słabo szukam..., ale jak ktoś wie coś na ten temat to będę bardzo wdzięczny ???? .
 
A 0

adam24

Użytkownik
A ja mam do was pytanie. Ja też kolekcjonuje pamiątki a mieszkam w Krakowie. Wy piszecie, że macie autografy ligowców &quot;z hotelu&quot;. A skąd wiecie w jakim oni są hotelu? A jeśli jest tu ktoś z Krakowa, to może powie dokładnie gdzie zatrzymują się piłkarze? Dzięki za odpowiedź z góry ;p
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
A ja mam do was pytanie. Ja też kolekcjonuje pamiątki a mieszkam w Krakowie. Wy piszecie, że macie autografy ligowców &quot;z hotelu&quot;. A skąd wiecie w jakim oni są hotelu? A jeśli jest tu ktoś z Krakowa, to może powie dokładnie gdzie zatrzymują się piłkarze? Dzięki za odpowiedź z góry ;p
Wystarczy raz się zorientować, zwykle wiele drużyn nocuje w tym samym.

Zadzwonić do kierownika drużyny najlepiej i zapytać gdzie się zatrzymują, bo chciałbyś przyjść pozbierać autografy.
 
A 0

adam24

Użytkownik
Aha, dobra, dzięki wielkie. Ale tak się zastanawiam, bo jak był mecz Polska-USA, to Polska była w Radissonie i tam dało się wejść, a USA było w Sheratonie i tam nie wpuszczali i jak Barcelona była w Sheratonie, to też nie wpuszczali. Ale na takie kluby ligowe to raczej bedą wpuszczali? Zdażyło wam się żeby was nie wpuścili?
 
A 0

adam24

Użytkownik
Moja kolekcja:

Federacja Czeska - Karty wszystkich piłkarzy i trenera
Jerzy Engel - Kartę z autografem
Bayern Monachium - Karta z autografem – Franck Ribery
Bayer Leverkusen - Karty z autografami – Michal Kadlec, Richard Sukuta-Pasu, Lukas Sinkiewicz, Tomasz Bobel, Tomasz Zdebel
Olympiakos Pireus - Karty z autografami – Niklitsiotis, Vasilogiannis, Zairi, Pardo, Panagopoulos
UEFA - Książka z adresami + pocztówka
Manchester United - Zdjęcie zespołu z autografami
Federacja szwedzka - Zdjęcie zespołu z autografami
Real Madryt - List + zdjęcie zespołu
FIS - Wydruk + naklejka + broszka
Federacja serbska - Program na mecz Serbia-Francja + bilety + proporczyk
Arsenal Londyn - List imienny + gazetka + Karty z autografami – Łukasz Fabiański, Abou Diaby, Robin van Persie + zdjęcie zespołu z autografami
GKS Bełchatów - Karty z autografami - Łukasz Sapela, Krzysztof Michalak, Grzegorz Fonfara + list
Mateusz Kusznierewicz i Dominik Życki - 3 autografy
FC Barcelona - Duży plakat drużyny (4x A4), karta Xaviego, list
Anita Włodarczyk - Autograf z dedykacją
Olympique Marselie - Dwie naklejki (herb i OM) + 3 karty z autografami – Jose Anigo, Jean-Claude Dassier, Laurent Spinosi + mini kalendarzyk na sezon 2009/2010 + plakat drużyny z autografami + list + gazeta Sklepu Fana na sezon 2009/2010
FC Liverpool - Karta z autografem – Steven Gerrard + Plakat drużyny
Chelsea Londyn - List, że nie mogą nic przysłać
 
Do góry Bottom