>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pamiatki sportowe

lukasz2146 0

lukasz2146

Użytkownik
ostatnio dostałem:
-Alemannia Aachen 4 grafy
-fiba Europa 2 przypinki takie do koszuli ale były zapakowane w taką wielllllllllką kopertę
Teraz czekam na odpowiedzi po listach bo klika wysłałem
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Spokój panowie.
A Ty kubota zacznij używać google.pl nie dziwie się userom co mają problem z tego powodu. To jest strasznie męczące.
I proszę Cie naucz się ortografii.
I koniec off topa :!: (jeszcze ejden bzdurny post) = yellow card....
 
adrio 0

adrio

Użytkownik
ja tydzień temu wysłałem kilkanaście maili do klubów między innymi Norweskich, Szkockich, Litewskich, Szwajcarskich, Chorwackich itp, do tych które nie są potentatami światowej piłki ???? dzisiaj dostałem paczkę od Lyn Oslo w której była płytka z sezonu 2005, przypinka, 13 kart a5 z zawodnikami, smycz i taki informator choć w dość dużym formacie z 6 kartkami ????
 
ponio 0

ponio

Użytkownik
A ja z 5 dni temu wysłałem do F1 Team Toyota i dziś odpowiedzieli::

Niestety karty naszych zawodników z tego sezonu są niegotowe, ale dodalismy cie do naszej listy i wkrótce dostaniesz karty z autografami


Ciekawe kiedy te karty zrobią;]
 
kaczmar123 39

kaczmar123

Użytkownik
wysłałem z tydzień temu kilkanaście maili do klubów, wczoraj dostałem odpowiedź od Armini Bielefeld (3 karty piłkarzy: Markus Bollmann, Christopher Katongo, Artur Wichniarek z autografami) ????
 
lukasz2146 0

lukasz2146

Użytkownik
zamieszę tu wzór który wysyłam do wszystkich klubów

Hi!
At the beginning I would like to send greetings for players, managers and chairmen your club! I`m ...twój wiek... years old and I live in Polnad in ...twoje miasto.... I have supported your club since childhood. I`m filled with admiration for your play. My favourite sport is football and my favourite football players are ...twoi ulubieni pilkarze.... . I haven`t got only original autographs, poster, ticket for past games t-shirt etc. I think that in the forthcoming season you will win the league. I have collected souvenirs for ...od ilu lat kolekcjonujesz... years. I like your play, you are playing very offensive style and that makes me happy. I wish you successful season and triumph in the league!
Wish you all the best!

My address:

...twój adres pocztowy...
 
fifer 0

fifer

Użytkownik
Wczoraj otrzymałem list od Bayer Leverkusen, a w nim 3 karty graczy z autografami:
-Marcel Risse
-Jens Hegeler
-Stefan Reinartz.
 
adrio 0

adrio

Użytkownik
dzisiaj dostałem kolejny list, tym razem od RCS Chareloi ???? przysłali mi zdjęcie bramkarza z sezonu 04/05, terminarz 03/04, 2 bilety z meczy jeden z tego sezonu, a drugi z 07/08 ????
 
Do góry Bottom