>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Panbet

lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Sorry, your bet couldn&#39;t be placed.
The maximum stake on M.Barthel vs K.Flipkens, To Win Match: Flipkens, Kirsten is € 33.33
co to ma być?
za 150 chcę zagrać. jak rozłożę to na kilka kuponów to pewnie mi potem nie rozliczą dobrze. ktoś wie czy idzie zaradzić temu żałosnemu limitowi?
na live mówią, że nie mogę ????
 
A 30,4K

atr

Użytkownik
To i tak wysokie stawki tobie przyjmują. U mnie po kilku dniach grania ( dosłownie po kilka E na zakład) na większość meczów tenisowych mam limit 1-2E:grin:. Jedyna rada to probować po jakimś czasie (po kilku godzinach) znów zagrać to samo - z reguły można dołożyć ( w moim przypadku za kolejne 1E:browar565 ????
 
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
ja nie wiem z czym macie problem ????
i jak oni nakładają limity.

Kilka kuponów(single) jak nie więcej za stawki 1000 i więcej bez żadnych problemów. Dodam , nie były to przegrane kupony ;)
najlepszy buk bez żadnych limitów dla mnie
gorąco polecam
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Wygląda na to że zrobili jednego buka, po wpisaniu panbet.com , panbet.ru przekierowuje na strone marathonbet
 
H 92

hagi

Użytkownik
Po wpisaniu panbeta przekierowuje na marathon, ale jest inna koncowka
Nadal mozna grac tu i tu i srodki z panbeta nadal sa, tyle, ze nazwa sie zmienila.
 
T 9

theart

Użytkownik
Teraz trzeba się logować albo przez .com albo przez co.uk. W co.uk mam te środki ale w EUR a Skrilla w USD, dużo mi zezre prowizji czy może jakoś zmienić walute albo przypisać skrilla w Euro.
 
Do góry Bottom